Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS3Hrac

    Mark Lamia (šéf vývojářů Call of Duty: Black Ops 2) připustil, že předešlý díl Black Ops nebyl zrovna nejinovativnější, ale ten nový bude.

    To je novinka *1* *1*
  • Grafická evoluce mezi roky 2005 až 2012 zachycená na herní sérii Call of Duty.

    To by mě zajímalo, kolik autor toho porovnání dostal za zveřejnění takového paskvilu? Já vím, že COD nikdy nebyl nejlépe vypadající hra pod sluncem, ale schválně dát screenshoty ze starších dílů ve zhoršené (či neretušované) kvalitě a pod to šoupnout retuš z nastávajícího, to chce vážně bystré oko.
  • Dlouhodobé hraní násilných titulů zvyšuje agresivitu u mladých hráčů, prozradily výsledky...

    ...sledovani nasilnych filmu zvysuje agresivitu,
    kontaktni sporty zvysuji agresivitu,
    nedostatek sexu zvysuje agresivitu,
    blbost druhych zvysuje agresivitu...

    kdo chce at pokracuje *1*
    • Sledování agresivních lidí v průzkumu zvyšuje výsledný vzorec agresivity.
  • Alpha Protocol je dneska na Steamu se 75% slevou, doporučuji všem hráčům kecacích akčních her s RPG prvky (čti Mass Effect) benevolentnějším k technickému zpracování. A tady fakt volby mají nějaký dopad! :P

    http://store.steampowered.com/app/34010/
    • Keyz
      To jsem kdysi zkoušel,moc dobře se mi to nehrálo.Zastaralou grafikou to nebylo.
      Asi jsem tam neměl patche.Jestli to pak nějak změní tak bych do toho šel.
      • Proto píšu "technické zpracování" a ne "grafika". Na nedokonalost / odfláknutost krycího systému se těžko zvyká, podle mě to je lepší ve většině případů hrát bez krytí a nebo si prostě zvyknou na to, jak to v AP funguje. No a nebo samozřejmě nehrát.
        • Cahir
          "Nasštěstí" jsem hrál stealth charakter, takže jsem se ke cover-shoot systému téměř nedostal... ale slyšel jsem, že je to tragédie...

          Příště zkusím technika...
    • Cahir
      Díky ti, dobrá duše!

      Placku jsem ztratil při stěhování a rozhodně jsem si chtěl v budoucnu druhej playthrough.
      • Zrovna se chystám se na třetí, kdy chci odhalit co nejvíc informací to půjde :)
  • Rome II kompletní obléhání Kartága

    Kdyby měl někdo zájem, tak tady http://uk.gamespot.com/total-war-rome-ii/videos/carthage-battle-gameplay-walkthrough-total-war-rome-ii-6398557/ máte to obléhání celý
  • Oblékni se do gala

    Máme tu další gala http://www.indiegala.com/
  • Mark Lamia (šéf vývojářů Call of Duty: Black Ops 2) připustil, že předešlý díl Black Ops...

    *1* *1* *1*
  • Chris Roberts (tvůrce Wing Commander) se po problémech, které měla crowdfundingová kampaň pro...

    to je divný, na jeho stránkách mají přes milion
    • Ghost47
      Podle vyjádření na té oficiální stránce to s výpadkem serveru po oznámení SC nemá nic společného, prostě se ozvalo tolik lidí, že by chtěli radši přispívat přes KS, že tuhle možnost přidali...
      • Black_Hand
        "Unfortunately, the seamless experience didn’t work out: the amount of interest in the project crashed the server and it cost us days of the campaign getting it back up to functioning, with many features still not available. And as we interacted with our fans in the aftermath of our launch it became clear that many of them wanted to be using Kickstarter, a tried and true solution for crowdfunding."
    • Black_Hand

      Chris Roberts (tvůrce Wing Commander) se po problémech, které měla crowdfundingová kampaň pro...

      problem byl v tom, ze z obrovskyho zajmu jim spadnul web, a par dni nebezel a to jim uzralo cas. takze chteli neco spolehlivyho. to je rozumny duvod proc pouzivat kickstarter a videt ho jako pridanou hodnotu (kdyz clovek s projektem nedokaze zalozit odpovidajicne stabilni server)
  • ringmancz

    Podle zprávy z obchodu Amazon se vydání The Last Guardian dočkáme až v roce 2014.

    lepší pozdě...
  • ucho
    Celkem pěkná ta konference GOGu. Jen ten Marcin vypadá nějak strhaně.
    • Bylo to pěkný..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit