Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhovor s Danem Vávrou

    http://gamestar.ru/english/shooting_range_daniel_vavra_interview_eng.html
  • Otázka - Závodní hra

    Dobrý den,

    chtěl bych se Vás zeptat na jednu hru. Tuto hru jsem hrál když jsem byl opravdu malý a zapoměl jsem jméno. Byla to závodní hra a tématem byli autíčka na ovládání, které se ovšem vybýjela a vždy se muselo zajet nechat je nabýt. Kdyby někdo věděl jméno, byl bych rád.

    Děkuji
    • Stunt GP? ^^
      • YEAH

        Ano, myslel jsem tyto autíčka. DĚKUJU MOC!!
    • Ja auta na ovladani kdysi hral "Big Scale Racing". Ale ty byly na benzin a nevybijeli se.
      Super hra *5*
      • Bylo to na pc a asi kolem roku 2003, díky za jména her ale ani jedna to neni.
    • Inquisitor
      Micro Machines?
    • Re-Volt?
      • To nebude ono...
        • No pak už znám asi jen RC Cars.
          • Děkuju za snahu ale ani jedno to neni.
            • a pak taky ještě - pc nebo konzole?
            • Šmarja co jsi to měl za reálný RC model ? A kam časově asi spadá doba tvého mládí ? (Mimochodem ReVolt zkus ;) )
  • Odulin

    iOS Carmageddon

    Hra je venku a prvních 24h ZDARMA! Tak moc neváhejte;)
  • Tento týden si uživatelé se zlatým členstvím Xbox Live mohou pořídit Batman: Arkham City za...

    Supr cena na konzole....
  • smejki

    Project Eternity

    "If you missed the chance to get in on #ProjectEternity, PayPal options are still up for the night! http://eternity.obsidian.net "
    • Haha, nenažranci jedni *1*
      • Jen ať jsou. S tím jak RPG fanoušky namlsali, budou potřebovat každý dolar aby uspokojili naše RPG touhy:)
        • No hlavně by si podle mě měli vzít tak 2x tolik času.
          • Nad tím jsem také přemýšlel. 18 měsíců na hru, kterou popisují mi přijde málo a to beru v potaz, že vybrali o 3 mega víc než chtěli.
  • Malleth

    Chechtáky do své SEN/PSN peněženky si nyní můžete přetáhnout z PayPal účtu.

    Paráda, ale že to trvalo. Jinak tady je video preview nového PS Store. Celkem pěkný, hlavně to vyhledávání a taky karty jednotlivý her.

    http://www.gametrailers.com/videos/7i4v2i/sony-nycc-12--playstation-store-redesign-walkthrough--cam-
    • ringmancz
      ale pokud máš CZ účet, tak Paypal zatím nevyužiješ
    • Zajimave, nemam Xbox tak nevim jestli to opravdu je kopirka jejich obchodu, ale to co tam ukazujou jsou funkce co bych od toho ocekaval, takze konecne to tam bude...soucasny PSN je fakt tak jen se tam dostat do PS+ sekce, stahnout hru a odejit (pokud teda clovek ma stesti ze se mu vubec nacte ikona te hry :D )
  • jindra.veliky

    PS3 verze Medal of Honor: Warfighter zabere na disku 2GB. Hra nabídne HD rozlišení 480p či 720p...

    480p :-D :-D
  • Cosi

    PS3 verze Medal of Honor: Warfighter zabere na disku 2GB. Hra nabídne HD rozlišení 480p či 720p...

    480p není žádné HD rozlišení a 720p je pseudo HD.
    • Ježiš, to je snad jedno jak to nějaký marketingový blb označí, ne? Prostě to je 1280x720@60Hz. Nějaký tydlety vaše full ready ultra HD jsou akorát matoucí a zbytečné.
      • 1366*768 :)
        • pseudoHD (720p) = 1280x720p
          FullHD (1080p) = 1920x1080p
    • 480p skutečně HD není, ale 720p ano... 1080p je Full HD
      • špatně. HD je pouze jedno a to 1080p. 720p tzv. HDready je pouze obchodní tah.
        • HD jako takové je taky jenom "obchodní" označení. Stejně nakonec záleží na velikosti displeje či monitoru.
  • Call of Duty: Black Ops 2 je pro obchod GameStop nejpředobjednávanějším titulem v historii.

    To je jako kdyby nejprodávanějším zbožím českých obchodů byla maketa plesnivého celozrného chleba.
  • genki.sudo

    Call of Duty: Black Ops 2 je pro obchod GameStop nejpředobjednávanějším titulem v historii.

    Hah.. Ja som si to už predobjednal tiež.. GLOBAL NERD RAGE COMING IN 3..2..1..
    • Alex81
      Sice nepředobjednáno ale kupuju určo, je to moje guilty pleasure. BTW iPhone 5 taky kupuju *3*
    • Muzu vedet proc jsi to predobjednal? Bohuzel pobliz se nevyskytuje zadna forma nizsiho zivota tak to nemam jak zjistit .... *1*
      • Už je člověk co si koupí hru i forma nižšího života jo?
        • Clovek co si kupuje 5 let jednu a tu stejnou hru vzdy za cenu AAA titulu nemuze mit plne funkcni mozek, takze ano
          • Co tě sere na tom, že si lidi hrají co chcou? Moc tě to vytáčí? Mít vlastní hlavu sralo už dost lidí, ale ty to dotahuješ do dobrých rovin
            • Pokud nekomu neco vlezlo na mozek tak to nebude u me *3* Fascinuje me jak nedokazete unest predstavu ze si o nekom myslim ze neni uplne normalni a ze nechapu co je na tom bavi. Nemusime snad vsichni juchat o CoD a fandit si navzajem ne?
              Mam snad pravo na muj nazor ne? A taky ho smim verejne prezentovat, nebo taky ne? :) Tak si reknete ze jsem jeliman a hotovo ale par minusek a narazek na moji sváprávnost muj nazor nezmeni
              Mimochodem nikomu nerikam aby to nehral nebo narizuju co ma hrat...kde jsi to z toho vycetl prosimte?
            • ucho
              Miserius: proč lituješ lidi, kteří se královsky baví u své oblíbené hry? to postrádá logiku... závidíš jim, že je nějaká hra baví? nelíbí se ti, že má někdo jiný vkus? chceš se stavět do pozice, kdy budeš rozhodovat o tom, co se má hrát a co je zábavné? tobě už to hodně vlezlo na mozek...
            • Ok, zkusim se jeste jednou zamyslet...2x tydne mi to neublizi... Pokud jsi z mojich postu vyvodil ze jsem nasranej na lidi co hrajou CoD tak mas nejaky zvlastni pozorovaci schopnosti, ale zkusim to teda napsat jinak. Lituji lidi ktery to porad dokola kupujou. Nejsem na ne nasranej. N-Ejsem na ne nasranej. Snad to teda pochopis...pokud ne tak radeji budu zit s pocitem ze nekdo veri ze jsem naranej na nekoho ze hraje CoD nez se snazit ustrednimu topeni vysvetlit opak *1*
            • Nemáš? Ale vypadáš na to. Vlastně si to i zrovna dělal. Nevadí, kecat ostatním do toho, co hrají, ti jde líp, než zamýšlet se, takže v tom pokračuj, nikomu tím neublížíš.
            • Myslis ze me to vytaci? *1* Opravdu nemam nic jinyho na praci nez doma rudnout vzteky ze nekdo hraje stupidni hry *2* *2*
          • "Hah.. Ja som si to už predobjednal tiež.." z čehož samozřejmě vyplývá, že si koupil úplně všechny díly za plnou cenu...
            • Ale jde o princip... Co to asi rika vyvojarum jinych her? Ze nema cenu vymyslet novy, zajimavy tituly (jako Dishonored) ale staci udelat jeden a potom jen neustale pridavat singleplayer obsah na 5 hodin do multiplayeru pridat 10 zbrani a PECKA ROKU je na svete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit