Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    The Darkness 2

    Na GMG za 6 dolarů (Steam verze). Hezká cena.
    • Copak Darkness, ale Alánek Waků mě s veškerym kreditem, slevou a kupónem vyjde na něco málo přes stovku...
      • ucho
        Alánka už mám od vydání na GOGu, snažím se občas podpořit politiku žádné DRM a GOG, když je možnost :)
        Jinak za zmínku tam stojí i Dead Island GOTY za 8 dolarů. to je taky krásná cena.
        • Mě je to DRM celkem u zadnice, když funguje, a navíc se mi líbí že mám všechny hry na jednom místě s hezkym uživatelskym rozhranim (steam)
  • Pilgrim66

    Roberts Space Industries

    Star Citizen pred par minutami prekonal hranici jednoho milionu s 11,208 prispevateli. Zbyva uz jenom jenom jeden milion.

    http://www.robertsspaceindustries.com/
    • 3 melounky by se mohli vybrat, ať je toho ve hře co nejvíc
  • MrSanta

    Cyberpunk RPG

    Dneska od 20:00 se dozvíme něco nového (nejen) o Cyberpunk RPG a budoucnosti GOGu (podpora Mac OS?). Pro více informací jukněte na gog.com
    Já budu zrovinka mimo internety, takže mi to tu hezky všechno sepište *4*
    • Oznámena podpora Mac zrovna teď
      • Podpora 50-ti her, z toho skoro 30 poprvé na Macu. A když kupuješ, dostaneš verzi pro Win i Jablko.
  • Rozhovor s vavrou

    http://gamestar.ru/english/shooting_range_daniel_vavra_interview_eng.html


    Anton Zhuk & Ivan Kapustin
  • Rozhovor s vavrou

    http://gamestar.ru/english/shooting_range_daniel_vavra_interview_eng.html

    napsali
    Anton Zhuk & Ivan Kapustin *3*
  • MrSanta

    Project Eternity - resumé

    Tak během kampaně se společně s PayPalem vybralo zatím $ 4.163.208,-. Dohromady vývojáře založilo 77.667 lidí. Donate přes PayPal je zatím ještě aktivní.
    Chris Avellone hrající Arcanum bude streamován.
    Dungeon už to dotáhnul na 15 podlaží. Like na Facebooku se zatím stále počítá, může se to tedy ještě zvětšit.
    Kdo díky finanční podpoře má hru "předplacenou" si bude moct vybrat, zda jí chce na Steamu (tam dostane automaticky verzi pro PC, Mac OS a Linux), nebo na GOGu (PC a možná i Mac OS). Na Steamu budou achievementy a s největší pravděpodobností i podpora cloudu.
    Nyní se dávají dohromady všechny platby. Administrativa s tím spojená by měla být vyřešena do 14dnů.
    Odkaz na poslení update: http://forums.obsidian.net/topic/61691-update-27-how%E2%80%99d-we-do-and-what%E2%80%99s-next/
    Pro zájemce záznam streamu konce Kickstarter kampaně z Obsidianu: http://cs.twitch.tv/obsidian/b/335806140
  • PS3 verze Borderlands 2 dostala nový patch, opravující mnoho chyb.

    a pak že to nejde bethesdo přiště to probuzení draku pošlu rovnou na bethesdu a né do skyrimu
  • Medal of Honor 2010

    Oplati sa my teraz kúpit Medal of Honor 2010 za 9eur ? Hraje to ešte niekto ?
  • Caincz

    Bethesda doporučuje neinstalovat X360 verzi Doom 3 BFG Edition na pevný disk, kvůli chybě pak totiž...

    Betheždo Betheždo...kdypak se naučíš vydávat hry tak, abys hned během prvních pár dní nesrala většinu kupujících zákazníků...
    • Až si milí zákazníci uvědomí, že ne každá hra je předskriptovaný CoD / BF.
      • Caincz

        Bethesda doporučuje neinstalovat X360 verzi Doom 3 BFG Edition na pevný disk, kvůli chybě pak totiž...

        To my si zajisté uvědomujeme, dokonce mnozí takové hry ani nehrajeme a Open World RPG holdujeme...nicméně Doom JE předskriptovaný a jde spíš o to, že Bethesda je známá tím, že vydává svoje hry "as is" a patchuje je až při prodeji v plném proudu :)
        • Jo Doom, tak to je něco jiného. Dělala to vůbec Bethesda, nebo to spojení taky udělal idSoft? Pochybuji, že by se do toho Bethesda cpala. V každém případě, prostě jste moc rozmazlení, si myslím :P
          • Caincz

            Bethesda doporučuje neinstalovat X360 verzi Doom 3 BFG Edition na pevný disk, kvůli chybě pak totiž...

            Nepochybuju, že se jim do něj cpala, podle mě to celý je spíš jejich nápad než nápad id, ale tak to je můj osobní dojem. A pokud je někdo ochotnej vytáhnout +- 900 za x let starý hry, tak už má na jistou rozmazlenost nárok, navíc tohle je naprosto objektivní věc.
            • No to jo, to souhlasím. Ale házet to zase na Bethesdu není moc cool. *1* To je jak když lidé obviňovali ze zabugovanosti RAGE Bethesdu, ale ono za to všechno může id, které od začátku tohoto milénia jaksi pokulhává.
              A i kdyby to opravdu byla vina Bethesdy, tak proč si pořád vy všichni lidé nadávající na ní od snad od dob Areny ty hry kupujete?
          • Jsme rozmazlení protože cheme aby v den vydání hra fungovala jak má? Myslím že zrovna nainstalovani na disk je ůplně běžná věc a nechápu jak mohli při "testování" přehlédnout že potom něco důležitýcho nefunguje....
            • Běžná věc to je, důležita už tak snad ne, ne? Chci tím říct, že jó když já byl mladej, tak nedohratelná hra nebyla nic tak zvláštního. Opět musím připomenout Fallout 2. A další věc - pro vlastníky XBOXu nemám slitování.
  • PopCap Games si zaregistrovalo domény pro Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Pravděpodobně se tak...

    Yeees, sem s tim *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit