Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ?

    "David Cage: Videoherní průmysl potřebuje více inovace, aby zvedl starší hráče od televizí."

    Aby nas tie inovacie zdvihli od TV a nasledne znovu posadili pred TV+konzola... pochopil som to spravne? :-)
    • DangerousDave

      Screenové porovnání grafiky PC vs. X360 vs. PS3 verze Sleeping Dogs.

      od TV k monitoru :) ... chudák ani nevie akú pravdu povedal *1*
  • Hanzales

    Grand Theft Auto V by mohlo vyjít již 23. listopadu. Tvrdí to dodavatel zahraničního obchodu Zavvi.

    Herdek to by bylo radosti! (sarcasm not included). Je to jeden z dílů série, na který se těším více. To prostředí bude docela mazec. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat v pohybu, co na to pan ENB, ale hlavně jak se to bude hrát! IV jsem docela nedávno zase prosolil. Teď když už je to odladěné patchema se to dá docela slušně hrát i s modama.
  • David Cage: Videoherní průmysl potřebuje více inovace, aby zvedl starší hráče od televizí.

    inovace nezní špatně, pokud to není inovace ve stylu "na hraní už potřebujete jen W+ levé myšítko". Ono by mi bohatě stačilo kdyby z her prvky neubírali. Příklad: GTA San Andreas -> GTAIV, Splinter cell Chaos theory->Splinter cell Conviction a desítky dalších případů
    • Na anglické verzi obalu hry FIFA 13 se objeví Lionel Messi, Alex Oxlade-Chamberlain a Joe Hart.

      Já teda nevím, proč jsou všichni ze San Adreas tak vycvrklí.. je to jedna valká nuda s negrama. Lituju, že sem za to utratil peníze a klidně tu břečku někomu daruju..
      • V Rare údajně pracují na novém Kinect Sports titulu pro nástupce konzole X360.

        Beru.
    • Pořád nevím, co že tak zábavného z GTASA není v GTA4...
      • smejki
        u mě rozmanitější mapa a širší paleta dopravních prostředků. GTA4 má pro vyblbnutí dost zúžený mantinely.
        • ucho
          jo, prostředí SA bylo super, venkov se mi líbil, to prostředí je mi příjemný, rozmanitost byla velké plus, letadla rovněž plus. vyjet si na kole na tu horu a pak z ní seskočit byl prostě zážitek :)
          ale i tak na GTA4 dopustit nedám, na vyblbnutí tam toho bylo dost a prostředí ala New York bylo fajn. ale na venkov a rozmanitost GTA5 se samozřejmě těším jako malej kluk :)
        • To jo, ale u GTA4 jsem to čekal, přeci jen SA dost těžilo z identických technologií z předchozích dvou dílů. GTA4 je technologická inovace, tak ty letadla a venkov oželím. :)
          • smejki
            tohle si uvědomuju a taky si nestěžuju. ale nikdy jim neodpustím, jak mi v GTA4 zkurvili kulečník *16*
          • No tak u mne je to přesně naopak . Pokud mi hra nabídne naleštěné prd (schválně přeháním) ve srovnání s předchozím dílem a poznamená to gameplay , tak to si ty inovace můžou strčit za klobouk *16*
            • Sorry, ale radši budu mít multiplayer, Euforii a reálnější chování aut, než o pár miniher navíc.
      • ucho
        nemůžeš chodit do posilky a měnit tak vzhled postavy? :) ale mám dojem, že na tohle u SA lidi nadávali...
        • Co nás čeká a nemine v nejnovější (22.8.2012) aktualizaci PS Store?

          tyhle, svým způsobem cipoviny, ale oživovaly jinak pusté město. Nevím kolik lidí si pískalo třeba u takového L.A. Noire za to, že se tam mimo misi nedalo dělat VŮBEC nic.
          • LA noire s mrtvým reálným (? vážně je LA tak placaté ?) městem , kde projižďky byly jen zdržovačky od adventury . Děkuji pěkně ale takovou kombinaci už nikdy více .
  • David Cage: Videoherní průmysl potřebuje více inovace, aby zvedl starší hráče od televizí.

    Spíš aby starší hráči furt nepičovali, že všechny dnešní hry jsou na jedno brdo. Že už to není to co bejvávalo a podobný nesmyslný kecy...
    • Nesmyslný? V čem, buď konkrétní. Dnešní obr pecky kde chodíš tunelem a střílíš lidi jak králíky jsou symfonie?
  • 3 nove obrazky z GTA V
    http://www.rockstargames.com/newswire/article/38221/leisure.html
  • USER47

    Miasmata

    Novej trailer na tuhle obskurní indie survival adventuru (před časem zmiňovanou v nezávislým rozcestníku):
    http://www.youtube.com/watch?v=8xbdpCWyLFw
  • Drama Storm Brews Between Generations of Diablo Game Devs

    http://www.tomshardware.com/news/Blizzard-Gazillion-Diablo-Jay-Wilson-David-Brevik,17068.html

    Edit: Pořád tu koukám nefunguje tohle linkování. Hrm. tak tady: http://tinyurl.com/95oc64d
    • http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25244360.jpg
    • Cahir
      *1* Nice! Koukám, že v Blizzardu panovali/panují velmi křehké vztahy... Jay Wilson to trochen přestřelil
    • husty...
  • Australské EA chystá něco velkého. Nebude to však film, hra, servis, série ani značka. Tak co...

    že by fúze s někým jiným
  • johnysak

    Australské EA chystá něco velkého. Nebude to však film, hra, servis, série ani značka. Tak co...

    EA bude totiž prodávat dámské spodní prádlo *8* *6* *15*
    • braveman
      Po koupi soupravy spodního prádla získáte za 999 Kč podprsenku a během půl roku se můžete těšit i na DLC v podobě kalhotek, které majitelé předešlého dílu soupravy získají za pouhých 399 Kč. Tamtamy mluví i o kompilaci za sníženou cenu, kterou očekávejte sezónu po vydání DLC.
      • A nakonec si bude moci koupit GOTY verzi
      • Nezapomínejte na sběr statistik délky nošení prádla, počtu svlečení, oblečení, typ pračky, ve které bude prádlo práno + použitý prací prášek, rozsah a místo ušpinění zobrazené na ploché mapě daného spodního prádla, kterou bude možné si zobrazit na internetu.
    • Nutností bude stále připojení k internetu.
  • Marquis

    Square Enix spustilo odpočítávání do odhalení jejich nové hry.

    Podle fontu, pozadí a hudby to určitě bude něco k "The World Ends With You"... doufám, že ne remake. Pokračování pro 3DS by bylo super...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit