Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana

    Potvrzeno: Přes sto PSOne her si budete moci na PSV zahrát již od 28. srpna.

    A budu si je teda muset znova koupit, jak puvudne tvrdili, nebo muzu hrat to co uz mam na svym PSN ucte koupeny?
    • braveman
      Povídají, že pokud už ho máš koupený, nebudeš si ho muset pořizovat znovu.
      • montatatana
        cool, cool, cool
  • Cahir

    Mass Effect

    Přátelé, pro ty z vás, kteří hrají ME2/3 a stejně jako mě vás irituje skrouhnuté FOV, jež je defaultně nastavené na 70, existuje řešení!
    Napadlo mě, že se o něj kolegiálně a přátelsky podělím: http://qscribble.blogspot.ca/2012/04/changing-fov-in-mass-effect-3.html

    PS: Osobně mi přijde nejlepší 100.
    • Inquisitor
      Hmm díky vypadá to zajímavě, určitě vyzkoušim. Na tu stovku to opravdu vypadá nejlíp.
  • montatatana

    Need for Speed: Most Wanted bude na PSV úplně stejné jako PS3 a X360 verze.

    Teda uprimne doufam ze ne. To by PS3 a X360 verze asi byly dost tragicke :)
  • PopCap Games chystá příští jaro vydat Plants vs Zombies 2.

    Plants vs Zombies je asi nejlepší tower defense hra co jsem kdy hrál, pěkná grafika, dlouhá a dobrá hratelnost, čekám na dvojku už dlouho, doufám, že to nebude jen stejná hra s třemi novými zombie
    • rancor1223
      Taky se těším. Nedávno jsem si pořídil i mobilní verzi (jmenovitě Windows Phone) a je minimálně stejně dobrá jako originál, ne-li lepší. Must buy titul pro mou Nokii!
  • Psychotic

    Mezi WiiU a X360/PS3/PC verzí Assassin’s Creed 3 byste těžko hledali rozdíl.

    Vzhledem k tomu, že X360 a PS3 brzy nahradí nové konzole, PC se zlepšuje pořád a Wii U... zůstane Wii U, tak je to docela slabota... Ale na Maria a Zeldu to bude stačit...
    • PS3Hrac
      Já si myslím že životnost konzolí bude delší kdo si taky koupí konzoli za 18 tisíc *3*
      • A tenkrát PS3ka za 22 tisíc se jako neprodávala?
        • PS3Hrac
          Ale třeba PS3 se začala pořádně prodávat až ted.
          • Za to určitě může DUST 514! xD
            • PS3Hrac
              Spíše snížení ceny *1* mám betu Dust 514 a je to pecka a to propojení s EVE se taky těším *3*
  • Bethesda vyjmula Prey 2 ze svých oficiálních stránek.

    Tohle mě opravdu zamrzelo.. To je konec Prey 2 ládidádidáá :-(( Jako fanoušek sci-fi sem se těšil, ale asi až moc.
    • rancor1223
      Britský EG se jich na důvod ptal. Řekli, že na hře se pracuje a ze stránek zmizela protože tam o ní nic není a ještě dlouho nebude, tzn. zabírá zbytečné místo.
      Ještě bych nad Prey 2 nelámal hůl. Když už to jednou obnovili, nebudou to zase rušit. Zvlášť když vezmeme v úvahu obrovský zájem o hru.
  • KeanuX

    GTA V

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151203110695097.506633.51752540096&type=1 Nový screenshoty z GTA V :) *3*
    • Obsah je nedostupný.
    • Jiný zdroj než kniha ksichtů není?
      • Inquisitor
        http://www.rockstargames.com/newswire/article/37991/transport.html
        • ucho
          sakra, to bude náročný... :) ale vypadá to dobře.
  • Potrebuji poradit

    Potrebuji poradit hraji laru croft na playstationu 2 a jsem ve fazi kde behaji dva konici a hazou ohnive koule jak je mam znicit nevite nekdo dik.
    • Bethesda vyjmula Prey 2 ze svých oficiálních stránek.

      V 1 je prostě musíš ustřílet v Anniversary jim hákem odhodít štít, který poté vezmeš a použiješ ho proti jejich paprskům, oni zkamení a ty je roztřílíš.
    • A nechtěl bys jako napsat který díl, že to zrovna hraješ?
  • in-game

    In-game video z Dark Souls: Prepare to die Edition (PC)

    http://www.youtube.com/watch?v=RGmXeArZ0bQ
  • Anonymní uživatel na stránce Reddit informoval, že Fallout 4 se bude odehrávat v Bostonu.

    *1* A to je víc než jedna paní povídala .....
    • super

      kdyz tu byl clanek o bethesde a stalkerovi, tak sem mel obavu, ze uz zadny dalsi fallout nebude. takze zminka o "ctvrtem" pokracovani je super a kde se to bude odehravat je vice mene jedno, protoze stejne bude vsude pustina :D
    • Anonymní uživatel na stránce Reddit informoval, že Fallout 4 se bude odehrávat v Bostonu.

      Hodně důvěrná informace, a kdyby to byla pravda tak od Bethesdy nešlo čekat nic lepšího. Krásné propojení, resp. návaznost, Fallout 1, 2 a Nev Vegas by asi nezvládli. Do budoucna bych jim doporučil ať vynechávají číslovky a namísto nich použivají názvy Fallout: Washington DC, Fallout: Boston apod., protože přesně v tohle se ta herní serie pod vedením Bethesdy pomalu a jiste zvrhává. Historky z oblastí postapo USA, které jsou spíš stand-alone než část univerza.
    • Vrook
      Svět by byl určitě hodně zajímavej, kdyby byla pravda všechno, o čem za celou dobu existence redditu informovali jeho anonymní uživatelé veřejnost. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit