Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KeanuX

    Doposavadní PSN a XBLA hra Castle Crashers se v brzké době rozroste o PC verzi.

    Paráda *14* Perfektní hra, která na PC chyběla .
  • http://www.teamfortress.com/mvm/
  • Dnes tu máme grafické porovnání X360 a PS3 verze Darksiders II. Hlasující se v anketě zatím...

    Tentokrát je to dosti vyrovnaný :) Pokud to neni vidět na první...či druhý pohled tak bych to neřešil :)
  • Epic Games v tom má jasno - mobily začínají konkurovat současným konzolím. Příští generace...

    Tak to som konzolista? To nieeeeeeee!
  • Epic Games v tom má jasno - mobily začínají konkurovat současným konzolím. Příští generace...

    Jinými slovy, baterka v mobilu vydrží 20x méně? *1*
  • Pokud byste poslušně čekali jako první ve frontě u vstupu na letošní Gamescom, veděli byste,...

    Jsem cekal ze zabehne na zachod...
    • Já zase že proběhne celý výstaviště, jen aby viděl co udělaj ti co běželi za ním *15*
  • nastupce total annihilationu

    http://www.kickstarter.com/projects/659943965/planetary-annihilation-a-next-generation-rts?ref=home_spotlight
    • God-of-War

      Dnes tu máme grafické porovnání X360 a PS3 verze Darksiders II. Hlasující se v anketě zatím...

      Tohle neni vůbec špatný!!! TAKE MY MONEY!!!!

      Omg...špatnej nadpis...reakce na total anihilation
    • Vypadá to skvěle, hlavně ta možnost rozšíření bojiště i do okolí planety!
    • heartless_cz
      Ten nápad s vesmírnými základnami mě dost tak, že mi spadla čelist :)
    • Nástupce TA je snad Supreme Commander.
  • Nová komunita na steamu

    Kolik lidí dostalo zdarma 75% poukaz na Portal 2 a 2 poukazy do nový komunity od steamu? Zatim je to docela nic moc až se do v září rozjede snad změním názor.
    • Čtete někdo vůbec, co je u toho kuponu napsaného?
      • ucho
        ne, proč? zásadně se orientuji podle obrázků :)
        • No jo, ale na tom obrázku je text, není to paradox? xD
      • MrSanta
        Valve něco rozdává na Steamu? Nejsem u domácího kompu a z hlavy si nepamatuju heslo. Čeká na mě doma příjemné překvapení, nebo to má nějaký háček?
        • vlastik.plaminek
          Valve rozdává majitelům Portalu 2 slevovky, aby je mohli poslat kámošům kvůli coopu, tzn. pro tebe žádná výhoda. Pokud to teda nedáš někomu, kdo si to koupí a pak budete moct hrát spolu.
          • MrSanta
            Díky za info.
    • me ho dali a pritom mam portal i s dvojkou davno koupenej. tomu nerozumim *11*
    • Komunitu mám, ale Portal 2 kupon nikde.
    • ucho
      já mám 2 passy a vůbec tomu zatím nerozumím... (aha, to se musí přidat jako hra, a stejně se zatím moc neorientuju :) )
  • Nový obrázek ze Silent Hill: Book of Memories fanoušky pořádně pobouřil. Temná atmosféra je...

    Ještě by tam mohli dát klobouky z TF2 *1*
  • vlastik.plaminek
    Vyměním HL2 a poukaz se 75% slevou na Portal 2 nejlépe za HL1, popř. nějakou jinou starší hru. Poukaz platí do konce srpna.
    • Ten poukaz jsem dostal taky, stejně tak všichni v mým friendlistu... neví někdo důvod?.. Je to odměna za Summer sale achievementy?
      • Aha, tak už jsem zjistil že to dali všem co už Portal 2 mají aby to dali někomu s kým budou hrát k příležitosti uvedení možnosti tvořit Coop mapy v tom jednoduchým in-game editůrku
        • ucho
          Portal 2 mám a poukaz na slevu jsem nedostal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit