Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD Projekt RED zjistilo, že přibližně polovina hráčů The Witcher II netuší, že do cíle vede...

    Udelaji s tim to same co vsichni ostatni - na nejake alternativni cesty se vykaslou, kdyz to je 95% hracu sumak.
    • skaven123
      nie 95%, ale 50% hracov je to sumak, polovici
  • Spades

    Fable: The Journey bude největším dílem herní série Fable. První dohrání by Vám mělo zabrat...

    To jako budu 30 hodin mávat rukama před kinectem? No to musí být ohromná zábava...
  • MickTheMage

    CD Projekt RED zjistilo, že přibližně polovina hráčů The Witcher II netuší, že do cíle vede...

    Ja to vzdy tvrdim, ze vacsina hracskej populacie su dilinovia. Zistil to CD Projekt, clovek to vidi v kazdej MMO hre a v kazdom diskusnom fore na hernych weboch. Na ich mieste by som sa na vytvaranie sofistikovanych hier uplne vykaslal a isiel robit klony Call of Duty a inych plytkych, nezaujimavych a otravnych zanrov.
    • Cahir
      Na internetu jsem četl spoustu rozladěných komentářů od lidí, kteří považují soubojový systém ve W2 za totálně nevyvážený a přehnaně těžký, hra je tudíž prý nedohratelná i na nižší obtížnosti atd. atd. Tihle lidé by se do tohoto druhu RPG neměli vůbec míchat, a nemotat pak vývojářům hlavy svou imbecilní kritikou.
      • Jenže to je o tom. Ty lidi tu hru koupí kvůli reklamě a proto že to má dobré reference. A pak ji neuměj hrát protože to neznají. A cdprojekt má zájem to prodat co nejvíce lidem, tudíž těm stížnostem vyhoví a dopadne to tak jak to dopadne.
  • MickeyMutant

    Polovina hráčů The Witcher II netuší, že do cíle vede několik různých cest a tak s tím hodlá do budoucna něco udělat.

    Cedule se šipkama.
  • CD Projekt RED zjistilo, že přibližně polovina hráčů The Witcher II netuší, že do cíle vede...

    Doufám že to neznamená že budou dělat hry typu poslední tvorba Bioware :D
    • co vlastně, kromě zaklínače ještě udělali, nějak nevím, proč je lidi tak opěvují
      • Cahir
        Opěvovaní jsou hlavně proto, že ač jde o jejich druhou hru, je to po všech stránkách perfektní hra. *3*
      • Jen Zaklínače. Opěvováni jsou pro přístup ke svým hrám a zákazníkům. Není to "dnes sme vydali Zaklínač 2, za rok vydáme trojku kterou už máme téměř hotovou protože je to 90% dvojky, ještě vyhodíme pár DLCček za 10USD a pak se budem válet" ... jak u první tak druhé hry ještě minimálně rok po tom doladují samotnou hru, vydávaj obsah navíc a zadarmo, protože tu hru mají rádi a chcou jit dotáhnout do plánované podoby což nestihli při release.
    • Cahir
      Bioware řeklo sbohem tradičním RPG už po KOTORu. Výjimkou bylo Dragon Age, ale to bylo ve vývoji už hodně dlouho a spadalo spíš do jejich původní tvorby. I v jeho případě však dali rychle najevo, že se chtějí ubírat jinudy... Ber, nebo nech být, je to jejich volba.

      V případě CDProjektu si nejsem jist, jak se v budoucnosti vyprofiluje...
  • MidnighT91

    CD Projekt RED zjistilo, že přibližně polovina hráčů The Witcher II netuší, že do cíle vede...

    To musí bejt polovina hráčů nějakého ústavu jinak to není možný přece nikdo nemůže být tak blbej...
    • asi nejakou dobu nesly CoD servery, tak tamni hraci hrali zaklinace :)
  • Cahir

    CD Projekt RED zjistilo, že přibližně polovina hráčů The Witcher II netuší, že do cíle vede...

    *1* A máme to tu. Přesně takhle to probíhalo u Dragon Age. Mike Laidlaw zjistil, že velká část hráčů jsou vymaštěný degeneráti, tak se s tím rozhodl něco dělat...
    • Hanzales
      To aby pomalu někdo šlehnul mačetou a přesekl herní průmysl vejpůl :/ Aby se nám tu mohla rozvíjet obě odvětví (masová pro degeny) a (neříkejte, že nás, co NEchcou tyhle neustále zjednodušování všeho možného ani vidět je tak málo) Chtělo by to nějaký fond pro podporu tvorby a rozvoje nezávislých a průkopnických her... ;o) Neco, co má filmový průmysl, aby ta filmová tvorba nezdegenerovala...
      • Imho na to ma vliv i marketing. Kdyz takoveho Zaklinace koupi lidi co hrajou akcni hry ci pseudoRPG ktere dnes vychazi, tak pak vubec netusi do ceho jdou, a kvuli nim se pak cela hra prizpusobi. :-/
        • Cahir
          Witcher 2 nelákal na akční adventuru. Naopak, velmi se ve své marketingové masáži dušovali tím, že připravují hardcore RPG.

          Jejich hra ale měla úspěch a nutně se tudíž dostala do rukou různým druhům hráčů. Desítky z nich držkují, že hra je strašně těžká a že se ani na normal nemohou dostat přes některé protivníky a další mají zase X jiných problémů. Buď si v CDProjektu jakožto racionální lidé uvědomí, že jakožto studio cílící na specifickou skupinu hráčů musí tyto výkřiky ignorovat, a nebo se nechají těmito výkřiky zviklat, ať už vidinou peněz, nebo kvůli ztrátě sebevědomí a zkreslení původních tvůrčích úmyslů.
          • No já se obávám že skupina těch pro které je to příliš těžké je větší než ta kterým to vyhovuje protože očekávali hardcore RPG. Věř tomu nebo ne, pro spoustu lidí je "hardcore rpg" i diablo na normal obtiznost. Kdyz jim pak das do ruky opravdu RPG kde maj moznost volby tak nechapou.
            • Právě, jenže uspokojit každého se dnes všichni snaží a podle toho to vypadá s pokračováním spousty her. Já doufám že si v CD Projektu zvolí správně.
            • Cahir
              Rozhodnutí je na vývojářích; hardcore RPg, nebo přístupnější kompromis s vidinou větších tržeb... Ale faktem je, že když se snažíš uspokojit každýho, skoční to rozčarováním všech.
  • Nové videozáběry z multiplayeru hry Medal of Honor: Warfighter.

    No to vypada hrozně. Hlavně ozvučení. Frajer tam strili z pistole jak ze sapru.
    • Nové videozáběry z multiplayeru hry Medal of Honor: Warfighter.

      Hlavně to hrají nějací totální vypatlanci. Teda aspoň mi to tak připadá. Díky tomu jejich projevu sem po minutě video musel vypnout.
    • Je to alpha verze ...
      • A BF3 byla beta.
        Tohle uz tu jednou bylo.
        • BF3 je snad beta porad ne?
  • Rozhodnuto! Pokud si budete chtít zahrát Dark Souls: Prepare to Die online, službě Games for Windows...

    Heh já to říkal že to daj na steam a ještě gfwl. :-D Nic, jsem rád že to mám na PS3, ale věřím že to odradí spoustu lidí co podepsali petici za port na PC.
  • MickeyMutant

    Mrkněte na trailer k animovanému filmu Mass Effect: Paragon Lost, jež bude prequelem pro Mass Effect...

    Blitzman is too sexy for reading Games.cz:

    http://games.tiscali.cz/video/mass-effect-anime-zveda-spis-zlucnik-nez-oboci-60076
    • braveman
      Pozorný návštěvník, dobrý návštěvník *3*
      Díky, když už to tu je, tak s tím hýbat nebudu.

      Aby toho nebylo málo, rozhodl jsem se dnes s sebou vzít do rodného kraje noťas, ale už mne nenapadlo k němu přibalit i nabíječku. A ze všech noťasů, které jsem našel po cestě (asi 5) nemá ani jeden ten správný konektor *10*. To jen tak, aby řeč nestála...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit