Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seznam dvaceti nejžádanějších her pro Android konzoli Ouya. Rozhodněte, která z nich bude tou...

    Nic proti, ale víc jak polovina z těch her na téhle konzoli nikdy nebude, protože jsou prostě moc náročné. To se někdo snad snaží zopakovat hype á la Sony E3 2005?
  • Black_Hand

    Rozhodnuto! Pokud si budete chtít zahrát Dark Souls: Prepare to Die online, službě Games for Windows...

    hmm, ale jenom pro online hru...je to tak na puli cesty.
  • Rozhodnuto! Pokud si budete chtít zahrát Dark Souls: Prepare to Die online, službě Games for Windows...

    Ach jo :(
  • Rozhodnuto! Pokud si budete chtít zahrát Dark Souls: Prepare to Die online, službě Games for Windows...

    DEKUJEME!... Az tahle funkce oficialne skonci (prakticky byla mrtva uz od zacatku), odpadne tahle otrava, nebo bude jen nahrazena 'XboX Life'-em?
  • ucho

    Green Man Gaming nabízí česjou strategii UFO: Aftermath zadarmo, takže to asi nebude napořád....

    tyhle akce na GMG jsou celkem slušný. v kombinaci se Steamem... teď jsem si koupil díky těm hrám zdarma Quantum Conundrum za 3 dolary.
    • ja som kupil aftermath na gog za 2,99 a bez drm, nech si kazdy rozmysli co mu viac sadne
  • holec89

    ZombiU se možná časem objeví i na X360 včetně podpory SmartGlass.

    tak to je parada:) ted jeste koupit ipad :)
  • jindra.veliky

    cas

    nez se schvali ctenarska recenze tak aby clovek chcipl *6*
    • Miserius
      Mozna jak u koho *3*
      • jindra.veliky
        jestli je teda horsi nez toto

        http://games.tiscali.cz/max-payne-3-13099/ctenarske-recenze/sklamani-7258/

        pak to tedy betu... *3*
        • Miserius
          *11*
          • Ach jo, nejde se prihlasit a nemuzu to ani upravit *7* . Myslel jsem ze to Sklamani :D je tvoje, ale pokud jsi napsal horsi nez toto, dostanes bludištáka. Asi maj na praci jiny veci *5*
  • Cahir

    Jade Raymond z Ubisoft si myslí, že by se témata her měly zaměřit na aktuální reálné problémy...

    "I think the industry is grossly underestimating what our audience wants from games. Players want to know more about social causes.
    “And developers want more, too. I had someone come to my office recently and he said he wanted to leave the games industry because it’s all about shooting people – he wanted more meaning in his life and in his job. It’s actually common for the younger generation to say that. Us older developers have to give it to them.
    “Older developers are just used to what the industry does. When we were young, it was just a cool achievement to get something to explode on screen. The new guys, they want that to count for something. And so do I.”

    Může mi někdo podat přesvědčivý důkaz o tom, že zmiňovaná "mladá" herní komunita roste ve svých nárocích na obsah? Tržby a další indicie spíše mluví o tom, že jsme stále banda nudu zabíjejících retardů, kterým největší slast přináší rozporcování svých kámošů v mulťáku(CoD, Battlefield), případně banda prachrsprostých gamblerů, kterým je jedno, jaké je příběhové pozadí událostí, hlavně když je co zabíjet a je na čem si zlepšovat skilly (Skyrim), no offense... Nějak tam ten sociální a výchovný podtext nevidím...
    • Hairy_Ass
      Ona už je otázka, jestli by to byl ještě aktuální problém, kdyby se hra o něm vyvíjela cca 3 roky. *4*
      • Cahir
        O sociálním a výchovném podtextu? Ten mi přijde aktuální i po 2000 letech... Státy a jména se mění, ale obecně jsou to stále ty samé příčiny. Chytrej tvůrce udělá i téma 2. světový aktuální...
        • Hairy_Ass
          Tohle? Ale na tohle snad už hry existují, ne? Že se nebudou tvořit AAA hry o dětské šikaně, to je snad jasné. Takové se netočí ani filmové blockbustery.
          • Cahir
            Ale bavíme se stále o sociálním a výchovném podtextu, ne? Jade mluví o tom, že mladý mainstreamový hráč chce tento podtext ve hrách vidět, resp. že mladý vývojář má ambice něco sdělovat, reflektovat realitu. Já v první řadě odmítám to, že v těch nejrpodávanějších peckách vůbec hlubší podtext existuje. Her ze druhé světové je skutečně mnoho, ale ve většině z nich nejde o nic víc, než o rozstřílení nepřítele. Stejně jako jde o to v CoD a stejně jako jde v onlinovkách a ve skyrimu o gamble. A tohle jsou ti největší tahouni. Vlastně sorry, ještě jsem zapomněl na FIFU a NHL...

            Nechápej mě špatně, já si tady nehraju na morálního strejdu se vztyčeným ukazováčkem. Pouze si nemyslím, že má tahle dáma pravdu, když tvrdí, že dnešní mladý hráč se nechce u her pouze bavit a je mu jedno co a proč střílí, hlavně když střílí...
            • Hairy_Ass
              Asi jsme se nepochopili, já souhlasím, že v těch mainstreamových hrách tohle není. O hrách z 2. svět. jsem nemluvil, myslel jsem nějaké indie projekty. *3*
          • ucho
            a co hra Bully od Rockstaru?
  • Jade Raymond z Ubisoft si myslí, že by se témata her měly zaměřit na aktuální reálné problémy...

    hehe uz tu dlouho nebylo rokradani cihel v matecni ulici co
  • Jade Raymond z Ubisoft si myslí, že by se témata her měly zaměřit na aktuální reálné problémy...

    chcel by som vidiet hru o probleme zneuzivania deti pedofilnymi knazmi, alebo o naraste socializmu v EU + odchodu grecka, talianska spanielska z EU, o potlacani slobody slova a straty sukromia v celom zapadnom svete, dalej hry, o tom, ake je multikulti fasa

    ...alebo ani nie *1*
    • Watch Dogs

      Watch Dogs to je tvá odpověd synu
    • Neeeee multikulty FASA Corporation *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit