Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Limitovaná Hitman: Absolution Deluxe Professional Edition nabídne kromě hry navíc art book, making-of...

    To si dělají snad srandu, celá hra se tváří vážně a oni do té edice nacpou takovou kýčovitou figruku.
  • Linuxáci, za hraní Diablo III ve svém oblíbeném OS ban nedostanete, při používání cheatů...

    Vzhledem k počtu postižených na fórech WINE se mi moc nechce věřit, že to byla pravda.
  • It’s now illegal in Europe for companies to stop you selling used software, even if its distributed digitally only

    http://steamunpowered.eu/its-now-illegal-in-europe-for-companies-to-stop-you-selling-used-software-even-if-its-distributed-digitally-only

    http://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2012-07/cp120094en.pdf
    • ucho
      je to nesmysl.
    • Tak to sem zvedav,jak se s tim popasuje takovy Steam atd.
  • Miserius
    PS3 uzivatele, kteri maji predplaceno PS+: Zitra pribude nova hra zdarma a bude to Deus Ex Human revolution!
    • Jak tohle funguje? Zaplatíš si třeba na rok tuhle záležitost a ono ti to dává zadarmo hry?
      • Miserius
        Nemas jen tyhle hry "zdarma" ale mas jeste ruzny slevy na hry v tom obchode, muzes si ukladat pozice na jejich servery ze se nemusis bat nejaky ztraty dat a par drobnosti co cloveku usnadni zivot
      • Miserius
        Presne tak, vychazi to 108-130kc na mesic, podle toho jak dlouho dopredu si to zaplatis. A kazdy mesic Sony da 3 novy hry gratis kazdymu kdo to ma predplaceny. Vzdy 1 AAA bluray hru a 2 ne tak znamy. V tuhle chvili clovek ma zadarmo: InFamous 2, Motorstorm Apocalypse, Deus Ex, Darksiders, Little Big Planet 2, Virtua Fighter 5 Final Showdown, Warhammer Space Marine a nejaky "shitky" jako Renegade Ops, Outland atd... Zitra pridaj jen Deus Ex, a 18 cervence dalsi 2, pry aby clovek mel cas to poradne dohrat :D
        • Renegade Ops je skvelej!
        • Hej, Outland je dobrej.
          • Miserius
            Neni shitka jako "shitka" *15*
      • Po dobu co máš zaplaceno PS+ máš přístup k hrám. Už tam byly docela dobrý věci... pokud bych si koupil nově PS3, tak bych o tom i uvažoval. Taková pálka to není a je tam dost her, co to dělá výhodným.
  • Urug

    Rusové chcou slevy na Steamu a myslí to vážně

    http://www.youtube.com/watch?v=dIbxPVHJEw8
    • Apropo..nemaj náhodou rusové hry zdarma? nebo jen za pár rublů?
    • Jazz
      Škoda, že to není moc akční.
      Mohli ho tam aspoň zfackovat.
    • MrSanta
      Jen aby nás Gabe nevypek' a žádný letní výprodej se letos nekonal *8*. Néé že bych neměl co hrát, ale fakt mám docela chuť na ultimátku F:NV.
      • Linuxáci, za hraní Diablo III ve svém oblíbeném OS ban nedostanete, při používání cheatů...

        Slevy budou,jen nikdo neví na co se čeká. *1* zítra mají den nezávislosti.Že by?
  • kuriozitka - 11 Tips to being a good Muslim Gamer

    http://muslimgamer.com/11-tips-to-being-a-good-muslim-gamer/

    :)
    • Hairy_Ass
      Tvl, co to je? *1* *1*
    • MickeyMutant
      Tak tady se skoro neodvažuju hádat, jestli to je, nebo není parodie. Nejspíš není, ale některé komentáře tomu dodávají slušné grády:

      "Another piece of advice I would give as a fellow Muslim gamer, is to mute the volume, and to listen to the Qur'an or an Islamic lecture while playing. Why not make gaming a rewarding experience at the same time iA?!"
      • Podle mě to není parodie. Jsou holt tradicionalističtější a zodpovědnější k zaběhnutým pravidlům než my. Mají to v povaze a ještě po nějaké ty generace mít budou.
        • MickeyMutant
          Máš pravdu, není. Perfektní je taky článek, kde se řeší zneuctění koránu v Diablo 3:

          http://muslimgamer.com/diablo-iii-muslim-quran-christian-gamer-walk-game-part-1/
          • Zcela nepochybně je ta kniha podobná Koránu. Zajímavý pohled do myšlení jiné kultury.
            • DangerousDave
              janchor: je to povinnosť každého moslima
            • skaven123
              Janchor: jasne ze nie, nieje to mozne, radoby humanisti by to zakazali, bolo by to rasisticke, robit take dotazniky .)
              iste je jedno, mam strasny despekt k ludom, co musia kazdu svoju cinnost HLASNO komentovat "lebo koran, lebo alah, lebo viera" a kvoli tymto ludom sa postupne menia urcite zavedene standarty
            • janchor
              Opravdu "každý", skavene? Tys je všechny obešel s dotazníkem?
            • Jejich víra je prostě hluboká. Jejich mentalita je velice odlišná.
            • skaven123
              cisto vymlety pohlad, sa da povedat. neviem preco si kazdy muslim mysli, ze cely svet sa toci okolo neho....a nuti kazdeho(hlavne neveriacich), aby tento pohlad na svet s nim zdielali...
  • Podle neoficiálních informací vyjde střílečka Overstrike až začátkem roku 2014.

    proč to teda ohlásili tak sakra brzo??
  • Miserius
    Kurna, to je bourka! To vola po Heavy Rainu :D



    Ano, verim ze vas to vsechny zajima *2*
    • braveman
      Původně jsem chtěl připravovat bleskovky, ale nakonec jsem si sedl do okna a koukám na šlehy kolem. To jest relax podle mého gusta. Ale ty Tvoje koule bych tu viděl vážně nerad.
      • ucho
        tak alespoň nějaký hromovky.
      • Miserius
        Nemam v planu tu vystavovat jiny koule, nez ty ktery jsem uz vystavil :D No worries. Ja uz hodinu a pul lezim s notasem naproti oknu a porad prsi, hrmi a blejská...nekonecny
    • Safra, přidávám info, že Příbram je po 10 minutách deště (už asi hodinu a půl neprší :P) totálně prochcaná
    • Pošli jí sem, tady je nuda, hic a moc světla. :(
      • Miserius
        No, tady padaj kroupy o velikosti baseball micku a uz mi to rozflakalo auto tak je po hrani :X Uploadnu fotku co vyfotila "kamoska" :)
        • Hlavně abys omylem neposlal fotku té "kámošky", to by to dopadlo. Ale jo, o kroupách jsem slyšel, radši mám auto pod stromem. Aspoň něco. xD
        • Miserius
          Extrem: http://www.img-share.net/uploads/7NxvCfzFpI.jpg Neuveritelny, litaj kusy skel z aut
          • gule

            ty chlape. tvá kamarádka má mužnější ruku, než já :D
            • pouze sám

              sebe. Eh nechtěl jsem nějak poškodit tvou "známou" *13*. To bude ale herdek baba *15*
            • Miserius
              Ted nevim jestil zesmesnujes sebe nebo kamaradku *3*
          • Takhle velké kroupy jsem za svůj život nikdy neviděl.
          • dobrý h*vna s háčkama
          • "Kámoška" jo? To jsem rád, že ses neukliknul a neposlal fotku jak drží jiné koule :)
          • Jee, tohle tam fakt padá? Začínám litovat, že nemám tank, i když si občas rád představuji, že moje auto má aspoň tančí vlastnosti :D

            Edit: A kde že "tady"?
            • Miserius
              :-D Kroupy padaly chvilku pak prestaly, nastesti... To bylo pekny koukat z okna ale rano zkrachujou pojistovny :D Po par letech zitra mrknu na televizni noviny na ty komercni sracce *5* Volal jsem kamaradovy (bez uvozovek! *1* ) Do kempu v Ceskym Krumlove a on ze maj ohen a opejkaj burty tak mu ctu zpravu ze primo tam se zene hrozna boure a vse popisuju a uz jen slysim do telefonu jak hulaka na celej kemp at vsichni jdou do hospody :D
            • Už sem něco přijelo, ale kroupy zatím nikde. Ale kdyby mě to zabilo, tak se vrátím silnější, než si ta bouřka dokáže představit!
            • Miserius
              Ja bydlim kousek od Prahy, 30KM na zapad a uz 15 minut tady prsi jako nikdy (za 15 minut je z silnice reka, nejde elektrika, nebe je cerny, ne ze se rika ze je cerny, ale doslova je proste cerny ze nic neni videt), kroupy mensi nez u "kamaradky" *15* *14* ale jde to na tebe :D
            • Západní část republiky nebo jen Čech? Protože v Praze spadly asi 4 kapky :P
            • Miserius
              Fotka je z zapadakova pobliz Pribrami. Ale cela "leva" cast republiky je pod vodou, jede to na vychod a jihovychod, tky si uzijes. Ja doufam ze to mam poradne pojisteny jinak z toho budu mit kabriolet nastalo
  • Podívejte se na nové obrázky nablýskaných sporťáků z Project CARS. Ač to nevypadá, neprošly...

    Vypada to proste skvele! Hlavne at kluci jeste trochu slapnou do ty fyziky!
  • Hanzales

    Online servis konzole Wii U bude zcela bezplatný.

    Online služba, přátelé ;o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit