Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223

    Pokud Borderlands 2 na Vašem disku detekuje uložené pozice z prvního dílu, náležitě Vás za...

    Ty jsou tak hnusné... *15*
  • montatatana

    Baldur’s Gate: Enhanced Edition se na STEAMu, GOGu ani v nedigitálním obchodě neobjeví. Pokud...

    Genialni tah, jak toho prodat co nejvic! :)
  • Po vydání pátého dílu The Walking Dead se hra dostane do obchodů a vývojáři začnou pracovat...

    Tak to jsem ocekaval, jinak by to snad ani neslo...
  • Thorleif_cz

    Baldur’s Gate: Enhanced Edition se na STEAMu, GOGu ani v nedigitálním obchodě neobjeví. Pokud...

    Na svým twitteru Trent taky psal, že k dispozici by měla být i verze, která se nespouští přes beamdog klient.
    • GlaDOS
      To doufám. Dalšího klienta vážně nepotřebuji.
  • mondzi

    Baldur’s Gate: Enhanced Edition se na STEAMu, GOGu ani v nedigitálním obchodě neobjeví. Pokud...

    Co to na nas skusaju? Trochu drze, ne? Cele mi to pride nejake vypocitave...Ani to nie je ich hra a idu si to predavat cez vlastnu dig. distribuciu :)
    • Thorleif_cz
      Jak drzé? To bylo snad už zpočátku jasný, že pokud se do něčeho podobnýho pustí téměř neznámý studio, které je pod palcem téměř neznámýho prodejce, tak to dělají asi kvůli rozšíření zákaznický základny. Další věc je, že se myslím nikde nepíše, že se na steam/gog nebude prodávat NIKDY. Měl bych to za "time event". V první vlně nalákat co nejvíc zákazníků na beamdog, pak rozšířit prodejní kanály a prodat toho co nejvíc kusů.
    • genki.sudo

      Baldur’s Gate: Enhanced Edition se na STEAMu, GOGu ani v nedigitálním obchodě neobjeví. Pokud...

      Holt zakladanie digital store-ov je v móde..
  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition se na STEAMu, GOGu ani v nedigitálním obchodě neobjeví. Pokud...

    Tímhle rozhodnutím asi prodeje moc nepodpoří.
    • Má ten krám aplikaci?
    • lipkozzi
      asi tak...
  • Mrkněte, jaké hry naleznete v letním výprodeji na STEAMu. Akce začíná od 12. července.

    To toho moc není O-o
    • Jazz
      Jsou to jen kolekce/packy, jak to chceš nazývat.
      Budou tam i samostatný hry samozřejmě, protože je nesmyslný, aby tam R* ani Ubi neměl jednu hru.
    • pernicek

      Steam akce

      Jedná se o "sample" tedy se jedná o ukázku některých her, který tam budou.
      • braveman
        Pro jistotu jsem bleskovku poupravil, aby bylo jasné, že jde o neúplný seznam.

        btw: v níže uvedeném odkazu jsem našel pravděpodobný rozpis her dalších balíčků:
        http://forums.steamgames.com/forums/showpost.php?p=31545923&postcount=18266
      • Tikov
        Přihlouplý dotaz- jak dlouho asi tak ta akce trvá? (Protože se tým MaB:NW vymlová na vydání Module system na konec akce) Odhadl jsem z loňska a toho spodního listu na 11 dnů- je to správně?
        • Do 23.7.2012
          • Tikov

            Mrkněte, jaké hry naleznete v letním výprodeji na STEAMu. Akce začíná od 12. července.

            díky
      • Aha.Děkuji.
  • SDK nástroje pro Borderlands 2 vývojáři z Gearbox nevydají. Věří, že komunita se o ně postará...

    prelozeno: "nase nastroje sou napsane tak, ze se za ne stydime. a krom toho vsechny promenne jsou ve finstine a bylo by vam to k nicemu."
    jako u mafie2 treba :]
  • Japonský devátenáctiletý mladík byl zatčen za vytvoření a sdílení softwaru, který umožňoval...

    radsej ho mali zamestnat :)
  • Photoshop designer Evan Eckard se rozhodl vytvořit vlastní boxart ke hře Half-Life 3.

    Hmmm.Toto je teprv "nářez"
    http://www.youtube.com/watch?v=P8h3-NqZ9uk&feature=channel&list=UL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit