Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    V Assassin’s Creed 3 má být od základu překopán soubojový systém, upustit se má též od lineární...

    Upustit se má od linearity? Ok, jde to do p*dele...
    • Kéž by si se chtěla připojit. *12*
    • Divotvurce
      Taky z toho nejsem nadšený, snad tam nebude víc konců a jen mise půjdou řešit více způsoby.
      • posila
        Jsem zvedavy, jak se vyporadaji s tim, ze se nelinearni pribeh bude prolinat se znamymi historickymi udalostmi.

        PS: "znama historicka udalost" nemyslim ve smyslu historicka udalost, kterou vetsina lidi zna (treba objeveni Ameriky), ale udalost, kterou popisuji objevene uznavane historicke zdroje. Proste tim "znama" jsem nahradil slovo "skutecna".
        • Wyder
          No, jak se s tím vypořádají je nasnadě. Buď budou historické události bokem děje a hlavní příběh bude mimo toto (nejpravděpodobnější varianta) a nebo to bude v některých momentech přísně lineární (vítězství Britů vlivem rozhodnutí hráče u Yorktownu by asi v Americe nerozdejchali).

          Jo a btw. Ameriku objevil Leif Eriksson kolem roku 1000 n.l., takže spíš "znovuobjevení", ale to jen tak pr doplnění. Nemohl jsem si pomoct... :)
    • Hairy_Ass
      To bych neviděl jako špatnou věc, mnohem horší bude, že se ve hře má ještě více motat ten Desmond, nebo jak se jmenuje.
      • Amylee.Anderson
        To je pro mě zas plus.. Ale já radši linearitu, protože to se víc hra soustředí na příběh.
        • EuroSamurai
          Já radši kompromis ala deus ex.
          • tenhle kompromis v deus exsu stál za vilišperdel. Bud volnost nebo linearnost ty kraviny mezi tim jsou trapný
      • Jazz
        Když se ti to nelíbí, tak to nehraj... STFU! *16*
        • Hairy_Ass
          Abys se hned nepo****. Proč bych to hned měl přestat hrát, ty taky kvůli jedné kapitole zahodíš knížku? *7*
        • kostejnesmrtelny

          Chcete mít v Street Fighter X Tekken více než 2 přednastavená rychlá komba? Prosím, ale nezapomeňte...

          Děťátko se nám vzteká *14*
    • Řekl bych, že naopak ;)
  • Akční Steel Battalion Heavy Armor vyjde v Evropě 22. června, exkluzivně na X360.

    Hmmm ..... Registruji a připisuji na seznam konzolových hříchů spáchaných na PC . Takový lepší Ring of Red
  • ucho

    Porovnejte mezi sebou grafický kabátek PS3 a X360 verze plné hry Mass Effect 3.

    hm, X360 jako vždy o chlup lepší než PS3, jinak rozdíly minimální.
    • No někdy musela mít i slabší grafika PS3 lepší nasvícení než Xbox 360 .... ale tohle ten případ fakt není ;)
    • Jako vzdy? *1* Ja bych rekl,ze u multiplatformovek je to vetsinou naopak.
  • Psychotic

    Porovnejte mezi sebou grafický kabátek PS3 a X360 verze plné hry Mass Effect 3.

    Jako vždycky rozdíl jen v kontrastu a PS3 má o chlup horší textury. To stačilo napsat do bleskovky.
  • Porovnejte mezi sebou grafický kabátek PS3 a X360 verze plné hry Mass Effect 3.

    Tak PS3 zase v hluboke propasti. hnusny textury a ještě k tomu špatný nasvícení scény, všechno je hrozně světlé jako kdyby jste si přidali jas na monitoru
  • Phil Fish, vývojář nezávislé hry Fez, prohlásil na GDC, že japonské hry nestojí za nic.

    To už ale dávno víme.
    • Nikdo neumí vyprávět tak krásně úchylné příběhy jako Japonci
    • PacMan, Okami, stíny kolosů, Snake, městečko Silent Hill a hafo dalších individuí nesouhlasí.
  • Divotvurce

    Outerra

    Myslím, že se tu o tom nikdo nezmiňoval, já to objevil teprve včera, ale vypadá to fakt parádně. http://www.outerra.com/forum/index.php?topic=637.0

    Jde o 3D engine schopný vygenerovat krajinu celé planety Země, a následně v ní jezdit nebo lítat. Zatím je ke stažení alpha verze, a podle mě to má obrovské možnosti zpracování. Dalo by se v tom udělat v podstatě cokoli.
    • V zahraničním obchodě play.com se objevila PSV hra Monster Hunter Portable 3. Tento titul by mohl...

      Frontier 2015 .... *14* A vůbec bych se nezlobil ..
  • God-of-War

    Syphon Filter: The Omega Strain podle údajů z ESRB míří na PS3.

    Fakt? To byl úplně megózně dobrej díl!!!!!
  • Minutové video demonstrující fyzikální zákony v českém titulu Carrier Command: Gaea Mission.

    V dobe kdy vysel HL2 by na neco podobneho clovek ziral s obdivem ale dneska?
    • Smutny je,ze od dob vydani HL2 se fyzikalni stranka her temer nehnula z mista ,dokonce vetsina her z posledni doby neni po fyzikalni strance ani na urovni toho HL2.
  • Wyder

    Mass Effect 3 opět na Metacritic schytává nesmyslně nízká hodnocení od uživatelů. Kdopak v...

    Ilumináti! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit