Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass Effect 3 opět na Metacritic schytává nesmyslně nízká hodnocení od uživatelů. Kdopak v...

    Reputace EA, Dragon Age 2, first day DLC, Origin, rozkouskování hry na tři díly (singl, coop, iOS hra), buglý import postav, prvoplánované scény... Důvodů se najde hodně. Na rozdíl od ME2 holt ten kýbl nenávisti už přetekl.
  • Mass Effect 3 opět na Metacritic schytává nesmyslně nízká hodnocení od uživatelů. Kdopak v...

    Tak to už je dnes pomaly tradícia. Akákoľvek hra, ktorá pred vydaním spôsobí nejakú kontroverziu (u ME3 to bude tou kombináciou first day DLC a Originu), tak sa môže "tešiť" na nálož nízkych užívateľských hodnotení ihneď minútu po vydaní, keď sa ešte nikto nedostal ani do hlavného menu *1*
    • Mass Effect 3 opět na Metacritic schytává nesmyslně nízká hodnocení od uživatelů. Kdopak v...

      Dokud bude u podobných her (ME2 bych dal osobně 7/10, byla to celkem slušná střílečka) přetrvávat nekritické zbožnování v téměř všech recenzenzích, tak se není čemu divit, že to začne naštvaným hráčům lézt krkem a budou reagovat takhle. Jak už řekli mnozí přede mnou: first day DLC, Origin, brutální zjednodušení proti předchozím dílům podobně jako v případě DA2 (přitom Bioware s ledovým klidem lhali hráčům do očí o herním návratu k jedničce) a hra opět dostává od recenzentů hodnocení 9-10, jak se stalo v poslední době bohužel zvykem. BTW Naštvaní uživatelé umějí na Metacritics přesně popsat, co konkrétně se jim na ME3 nelíbí.
  • Ringwraith

    Mass Effect 3 opět na Metacritic schytává nesmyslně nízká hodnocení od uživatelů. Kdopak v...

    Těžko říct.
    Buď /v/ nebo Reddit.
    Pravděpodobně kombinace obojího.
  • Veřejnou betaverzi ani demoverzi si před vydáním plné verze hry Borderlands 2 nevyzkoušíte.

    Tož jakápak škoda, si to holt nepředobjednám. *4*
  • MrSanta

    Wasteland 2

    Odstartována oficální stránka Wasteland 2. Zatím "pouze" jeden zápis v blogu od Briana Farga a oficiální fórum. http://wasteland.inxile-entertainment.com/
  • IGN stream mass effect 3

    IGN streamuje mass effect 3 tak juknite..
    http://games.ign.com/articles/121/1219799p1.html?utm_campaign=twposts&utm_source=twitter
    • rancor1223
      A RELOADED před chvílí vypustili cracklou verzi *1*
      • a co si si myslel ze ign ju dostali dopredu? *15*
  • LTM3

    O hudbu v Darksiders 2 se postará skladatel, jenž spolupracoval např. na herní sérii Assassin's...

    Takže Jesper Kyd.
  • rancor1223

    Za pět minut skončí odpočítávání na homepage Assassin's Creed. Jste napnutí?

    Ani ne. Ne že by AC nebylo super, ale nějak mě to po 5. už neláká.
  • Porsche se vraci do forzy 4

    z ofiko stranek FB
    "Porsche is returning to Forza Motorsport! Today we’re unveiling the first look at the Forza Motorsport 4 Porsche Expansion Pack, which will arrive on Xbox LIVE on May 22, featuring content and gameplay experiences solely dedicated to one of the world’s most iconic automotive brands." prilozeny byly i screeny *14*
    • xolevle
      a bude to stat 1600 MP ($20)..pekna prasarna tohleto, microsoft nam tak prodava auta, ktera mela byt uz v povodni hre. a ani season pass neplati.
  • Nejoblíbenější mapou hráčů Battlefield 3 je Operation Metro.

    je oblubena asi len preto ze sa v nej v TD rezu hlava nehlava inac najhorsia mapa z uz aj tak mizernych povodnych B3 map .. ak by len hlupo skopirovali vecsinu map z BC2 nic by nepokazili
    • Metro není špatná mapa, pokud si najdeš server kde autoadmin banuje za používaní granátometů, protože pak je to čistej trolling. Nicméně se na týhle mapě v conquestu pozná, jak dokáže tým spolupracovat. Nahoru vedou jen 3 chodby. Pokud tam choděj pojednom jak prasata na porážku, nikdy se nahoru nedostanou. Pokud se domluvěj a vlítne tam půlka týmu najednou, nastane zmatek a maj reálnou šanci se posunout dál. Já ho docela hraju, není to vůbec špatná mapa. Jen se na ní nesmí sejít kopa blbečků, to ji dokáže totálně zrušit.
      • rancor1223
        Přesně. Metro je skvělá mapa (říkám já , jako dlouholetý hráč BF2), jen se nesmí lést na servery s výbušninami. Optimálně musí být vypnuty granáty, protitanková technika, granátomet, minomet, brokovnice (frag ammo), sniperky, MAV a C4. A pak když se sejde dobrý tým si tam hráč užije víc jak na Opf Firestorm. Já třeba velký mapy úplně přestal hrát. Dostávám tam šílenou čočku, takže chodím jen na Sienu, Metro a Damavand a skvěle si hru užívám!
        • Já na velký mapy chodím, hlavně na Kaspickou. Normálně hraju za reccona, asi nejvíc nepochopenou a mýty opředenou třídu. Většina žije v domění, že "sniper" je srab, co nemá na přímou konfrontaci, musí se pořád někde shovávat a jediný co chce je naštvat co nejvíc lidí. Přitom můžu s klidným svědomím říct, že mám nahráno dost hodin za všechny povolání a reccon se mi jeví jako jednoznačně nejtěžší. Neustále v pohybu (díky posmrtnejm náhledům se zůstávat na jednom místě rovná sebevraždě), pořád si kontrolovat okolí, protože když dojde na souboj na blízko, moc šancí nemá. Sranda taky je, jak na ně spousta lidí nadává a nejradši by je vyhodila, ale za chvíli brečí, ať někdo nahodí SOFLAM *1* Ale když mám chuť na rychlejší hru, lezu právě na Metro nebo Seinu, většinou jako Assault.
          • rancor1223
            Já to mám podobně. Za Recona mám už přez 50 hodin a preferuju takovou tu střední vzdálenost (100-200m) i když v poslední době mě dost bere vysloveně short-range. Rozhodně mě nebere válet se na anténě na Caspianu. Akorát ten SOFLAM zásadně nepoužívám - mě se taky nelíbí když ho používají proti mě (Javelin je strašně OP). *1*
            • SOFLAM týmu dokáže hodně pomoc. Dost lítám s letadlem a vím, že je to pak nepříjemný, ale pokud se člověk naučí, tak se to dá. Takhle jsem si např. ze začátku myslel, že stealth je nutnost. Už bych to za radar zpátky nevymněnil ani za nic *3* Rychlá klička, brousit břichem o zem a málokdy mě rakety doženou. Anténa je blbost, která potřebuje odladit. Jestli Dice v patchi řádně odladí ty stupidně neprůpustný, přitom průhledný zóny, tak o ni zájem rychle klesne. Ale zatím si nestěžuju. Není problém nasednout do stíhačky a vymlátit to od základu *1*
          • Urug
            No co se týče těch soubojů na blízko, poslední dobou mám pocit, že G18 je tak do dvou metrů nejúčinější zbraní.
            Jinak na recona se bude píčovat vždycky. Buď za to, že seš kempa nebo za to, že to hraješ jak CoD a quick scope a bla bla.
            Co mě točí, když musím sám zabírat vlajky (samozřejmě bezvýsledně, protože to je zhola nemožný), protože půlka mého týmu si hraje na snipery někde za kopečkem a nejsou schopný pochopit, že se ty vlajky samy nezaberou.
            • G18 je slušná pistolka, ale silná teda rozhodně není. Zato má velkou kadenci a brutální rozptyl, takže sejmout s ní jednotlivce není až takovej problém, ale musí to bejt fakt hodně nablízko. Tak či tak mám ozkoušeno, že pokud zareagujeme oba stejně, tak puška/kulomet vždy vyhraje a reccon jde k zemi. Pokud začne ale střílet reccon dřív, tak holt... Navíc je těch 20 nábojů v zásobníku hned v ryti. Potkat takhle 2 nebo 3 nepřátele najednou, dal bys všechno za to mít v ruce něco "pořádnýho" *1*

              S vysedáváním za kopečkem máš pravdu, ale to není až tak problém třídy jako hloupýho týmu. Stejně tak pokud v metru všichni hrajou za kulometčíka a nikdo neoživuje, kdežto druhej tým jo, tak to podle toho nakonec taky dopadne. Vždycky si to chce najít správnou jednotku, která spolupracuje, a pak je ve čtyřech jiný kafe. Jak vidim, že je moje současná jednotka naprd, hned měnim a přidávám se k jiný *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit