Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!!PAYDAY!!!

    poslední chvíle na stáhnutí Payday ze steamu zdarma!!! Aspoň mě se to tam ukazuje :)
    • Já tě v tom nenechám *1* po skončení akce ti hra zmizne,pokud nezakoupíš.
    • RavenHolm
      *1* *1*
    • Zkus přemejšlet prosímtě.
  • Prý na kameru natočený teaser God of War 4...no, stejně jsou to záběry o ničem, i kdyby to byla...

    to su nejake artworky z ghost of sparta! trááááááááápne *10* *10*
  • God-of-War

    Nějak takto by mohly vypadat chodby v Doom 3 na CryEngine 3.

    jj..taky sem čekal něco lepšího
  • God-of-War

    Prý na kameru natočený teaser God of War 4...no, stejně jsou to záběry o ničem, i kdyby to byla...

    !!!!!!!!!!!!!!!! *8* !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mechwarrior_bw

    Nějak takto by mohly vypadat chodby v Doom 3 na CryEngine 3.

    možno budem jediný ale mne tiet screeny pripadajú omnoho slabšie ako z Doom 3. Vyzerá to hodne amatérsky, sterilne, dizajn je slabučký... takto D4 určite nebude vyzerať (naštastie).
  • Snad jsem to tu nepřehlídl

    Rayman Origins podle Steamu vychází na PC už 29. března. Pro zájemce je zatím k vyzkoušení demo, který je už dostupný, rovněž prostřednictvím Steamu.

    A jedna osobní z dneška. Alan Wake je na PC dostupnej od 1. března i prostřednictvím krabicovky. Na kamenný prodejně Game mě v předprodeji stál stejně, jako na Steamu (700 CZK), ale oproti digitální verzi jsem dostal navíc hezkou krabičku, manuál včetně stručnýho popisu postav, audio cd se soundtrackem, pár pohlednic, plakát a samolepky. Každopádně se krabička povedla a bude se vyjímat na skříni - a za stejný prachy, jako digitální, takže kdo ještě nekoupil na Steamu, rozhodně doporučuju. Kdo by měl strach, že nebude mít hru ve svý Steam kolekci může bejt v klidu. Krabicovka se rovněž instaluje přes Steam (kde jsou ty časy, kdy si člověk koupil hru, nainstaloval ji a hrá - bez nějakejch dalších serepetiček alá Steam *9* )
    • BIG FAIL

      Smůla je, že Alan Wake byl na STEAMU v předprodeji (po přepočtu) za cca 575,-. Krabičku nepotřebuji, manuál na nic, audio cd soundtrack je součástí stáhnutí (je v adresáři se hrou). pohlednice, plakát a samolepky opět na nic. Takže já spíše doporučuji těm, co by čekali hlavně na češtinu, ať si počkají, na STEAMU budou brzy beztak opět slevy (velikonoce). Zrovna Alan Wake mi za krabici nestojí. Tím mám na mysli, že je to luxusní hra, ale stejně i krabicovka je přes STEAM. Takže raději ušetřím cca 100,- ve slevách později možná více.
    • ucho
      Rayman Origins Demo už mám dohrané a musím říct, že je to super. A není to vůbec jednoduché, pokud chcete jet na 100 %. Audiovizuální i hratelnostní stránka je parádní...
  • Nějakému 3DS nadšenci se zřejmě nelíbilo ovládání handheldu a tak vymyslel způsob, jak ho...

    Má ho v kabátku a stejně to pro pohodlné hraní nedostačuje .... :/
    Když ovladač , tak taky handheld připojený k TV ....
  • Rozhovor s Honzou Herodesem & Radkem Friedrichem (audio)

    http://poklady-z-popelnice.blogspot.com/2012/02/rozhovor-s-honzou-herodesem-radkem.html
  • Ellendway

    Kutil si doma sestavil perfektní automobilový simulátor pro hraní Gran Turismo (a jiných závodních auto her)

    This video is no longer available because the uploader has closed their YouTube account. :(
    • braveman
      Kopie videa: http://youtu.be/YHHP1DMPX0o
      Díky za info o odstranění videa a opět zařazuji do víkendovek *3*
  • jde ten mod nekde stahnout?: ja chvilku hledal a nic sem nenasel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit