Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na STEAM očividně míři nejen první a druhý díl Baldurs Gate, ale i Planescape: Torment, Temple...

    Kdy? Kdy? Kdy? Sice jsem měl plán, že v blízké době budu kupovat pouze Risen 2, ale tohle si ujít nenechám.
    • Na STEAM očividně míři nejen první a druhý díl Baldurs Gate, ale i Planescape: Torment, Temple...

      Ta zprava v originale je vazne debilni. Povazovat Planescape, ToEE a Icewind Dale za "Bioware classic games" je urazka zminenych her. *10*
    • Na STEAM očividně míři nejen první a druhý díl Baldurs Gate, ale i Planescape: Torment, Temple...

      proč by si to někdo kupoval na steamu, když na GOGu jsou bez DRM? tohle teda nechápu...
      • Jednoduché.Chtějí očividně DRM a chtějí aby je kamarád viděl,že hrajou best game.
        • Na STEAM očividně míři nejen první a druhý díl Baldurs Gate.....

          Pokud to tam bude za podobnou cenu, nevidím v tom žádný problém, ať už tam DRM je nebo ne. Holt každý nepotřebuje mít registraci na 20 různých stránkách jen proto, aby mohl nakupovat o 5Kč levněji.
        • Ne je to ještě snažší. BG a spol už sice vlastním několikrát z různých míst, ale rád bych je měl oficiálně ve své steam kolekci na kterou jsem se během několika posledních let zaměřil.
      • fixcz
        A na GamersGate je zrovna kolekce BG1+2,ID1+2,PT a ToEE za 150 Kč - taky bez DRM, ale (patrně) bez bonusů. Hledej: Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection.
  • Oputávka na příští číslo OXM láká nejen infem o Halo 4, ale i odhalením "zabijáckého pokračování"...

    Nemá to být spíše upoutávka ?
  • ucho

    Dnes v 19:00 expirují kupóny s 50% slevou, které jste mohli získat v rámci vánoční akce na STEAMu....

    "expirují kupóny s 50% slevou"...
    ehm, a ty kupóny se slevou 33 % a 25 % neexpirují? ani s jinými slevami? :)
    • Ještě že jenom expirují, já už se bál že skončí jejich platnost.
      • Jo, vtipný. *15*
    • MrSanta
      Píšou, že expirují kupóny s 50% slevou, tak je jasné, že ostatní nee *3*
  • Zone of the Enders HD Collection dorazí do Evropy letos na podzim.

    Cože ? To PC vám tam asi jenom nějak uteklo .... Zone of Enders alias Power Rangers pro teenagery.
    Tady je vše co na téhle potenciálně nadějné sérrii nesnáším (děti ,moralizování, magii ...a Kojimu ) - http://www.youtube.com/watch?v=nJ40JHR34sQ
  • Další várka obrazových materiálů, které údajně pochází z DOOM 4.

    Danny Trejo v Doom 4 ? :D
  • Na X360 se podle německého magazínu M! Games ještě navrátí čtyři největší exkluzivní herní...

    Jo jo X360 zvoní hrana ...
  • rancor1223

    Všechny PC verze Borderlands 2 budou plně využívat Steamworks.

    Doufám, že to neznamená konec LAN multiplayeru, protože to bych asi neměl s kým hrát. Nikdo z kámošů si hru nekoupí a LAN je jedinej způsob jak s to s nima rozchodit...
    • Tak to abys začal s osvětou.
    • já mám právě dojem že to konec LANu bude , ale na twitteru mi ještě neodpověěli
  • MrSanta

    Namco Bandai shání člověka, který rozjel petici za vydání PC verze Dark Souls. Chtějí mu poděkovat...

    Předloží mu nabídku, která se nedá odmítnout *1*
  • smejki
    Jsem na drogách, nebo se mi skutečně na Steamu samo stáhlo demo Rayman Origins a dokonce se mi vecpalo do kontextové nabídky v traybaru? Srsly WTF?
    • je to funny bug najma pre uzivatelov s FUPkom ..a ze takych je dost, v nasich koncinach
      • To jeste existuje jo?Ja myslel,ze tohle se provozuje uz jen u "mobilnich" pripojenich od frajeru jako je t-mobile,kyslik atd.
        • nie nie, napr na dedinach je to dost rozsirene este
      • Sem slyšel že to je jen česká specialitka platit za data jako mourovatý a ještě si odnést FUP ;)
    • EuroSamurai
      Nedávno se mi stalo něco podobnýho automaticky se mi stáhl TF2,HFDM,DOD:S :D
    • MickeyMutant
      A to ještě nevíš, že když nejsi u počítače, tak se to samo i hraje. Budoucnost je tady - herní průmysl se obejde bez člověka.
      • braveman
        Třeba až se probudím, tak zjistím, že i bleskovky se napsaly samy *8* *1*
        • MickeyMutant
          Tomu bych nevěřil. Pořád cítím člověčinu ve shodě podmětu s přísudkem*1*.
          • braveman
            Eh...vzpoura strojů *2* raději dobrou *15*
            Chtěl jsem ještě vyzkoušet testovací verzi Win8, ale jak vidno, zřejmě se mi nepodaří při instalaci vytřískat ze serveru product key... :(
            • Produkt Key

              Na win 8 je produkct key: NF32V-Q9P3W-7DR7Y-JGWRW-JFCK8 je napísaný vo FAQ. Tie asi nikdo nečíta :)
    • braveman
      Očividně je to STEAM bug, který trvá již asi 3 hodiny.
      Viz. http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2574814
      • To že se samovolně stáhne demo je jen bug ? A co přijde příště samovolný nákup ? .... někomu ve Valve by patřilo nakopat ..... o takové klienty nestojíme :( !!!
        • smejki
          to je tom to nejvtipnější. ono se nestáhlo, jen se zobrazilo jako stažené
    • ucho
      fakt že jo, drsný :)
  • Urug

    Další várka obrazových materiálů, které údajně pochází z DOOM 4.

    Tyvole Trejo...
    http://i.minus.com/ii3KyL9VjuzWd.jpg
    • MidnighT91
      Chybí jen mačeta :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit