Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.internetovy

    Do seznamu sběratelských Mass Effect 3 předmětů přibyla peněženka.

    A nejsou náhodou v Mass Effect 3, potažmo v celé serii jako platidlo kredity? Tudíž samotný nápad na peněženku vypada tak trochu zoufale a... už mlčím, upalte mě. *13*
    • Mezi náma .. já tam neviděl ani moc lidí co by měli n7 mikinu. *16*
    • Co si pamatuju tak když se snažil platit, tak něco pařil na tom omni-toolu, tak buhví jak kredity vypadaj a kde se schovávaj.
      Ale co mi přišlo divný bylo to, že se statusem intergalaktickýho špiona člověk nedostal ani vindru. Loď musel víceméně ukrást bejvalýmu šéfovi a výbavu pozbírat po opuštěnejch planetách. To i bond dostal nějákej ten milion do kasína. *1*
    • ucho
      peněženka na kreditky... :)
  • BelaJBB

    Zakoupené zbraňové DLC pro Saints Row: The Third nejde využít v hlavním příběhu hry z důvodu...

    Neviem, ale ja som kupoval komplet DLC a všetko funguje korektne.
    • Do seznamu sběratelských Mass Effect 3 předmětů přibyla peněženka.

      Že by vzorový Bloatware ? SR3 mi po čase hraní taky vypisovala že mermomocí chce víc paměti a to mám dnes standartní 4GB a 32Bit Windows ...
    • braveman
      Pravděpodobně se to váže jen na nově vydaná DLC...
  • Black_Hand

    Todd Howard: Mnoho hráčů si chce vyzkoušet The Elder Scrolls V: Skyrim kvůli nějakému specifickému...

    to je ale cynik :)). zavidim mu.
  • Vývojáři z Koramgame chystají novou MMORPG do prohlížeče s názvem Dragon Born. Na jedné straně...

    Dragon Born?!? Tak to budou mít právníci v Bethesdě zase pohotovost.
  • leckie

    Amnesia: A Machine for Pigs bude minimálně stejně děsivou hrou jako první díl. Pokud si nalžete...

    Já ani první díl nedohrál, protože prostě... hnědej poplach, ale Machine for Pigs vyzkoušim... aspoň první level.
    • EuroSamurai
      Zkus point and click adventuru scratches a budeš moct vymalovat celej byt :D
      • MidnighT91
        Nehrál jsem žádnou opravdu děsivou point and click adventuru... Jasně mají hutnou strašidelnou atmosféru ale všechno je v nich statický... Dokud tě aktivně nepronásleduje nějaká neznámá entita tak to není strašidelný...
        • Já si pamatuju na quest for glory 4 jak se mi nikdy nechtělo do lesa :) a to byla kreslená point&click adventura a umřit šlo snad na každý obrazovce deseti způsobama.
    • Jn,kdyz to clovek hraje sam v noci,tak to je zazitek *1* .Dead space a jemu podobni se maji co ucit.
  • MidnighT91
    Doporučte mi nějakej vesmírnej simulátor... Něco co má jednoduché akční ovládání jako freelancer, spoustu vzhledově odlišnejch lodí a rozlehlej různorodej vesmír... Mám v pc x3 albion prelude a nevím jestli to jen neumím ovládat ale loď mi příjde stršně pomalá, žádnej boost k lepšímu manévrování v boji atd. jedinej rychlostní boost kterej jsem našel se aktivuje stisknutím J, jakmile ale vystřelím nebo změním kurz tak loď zpomalí... Chci něco jako freelancer nebo Battlestar Galactica online...
    • Xko je hodně specifická a pomalá hra. Hodně pomalá. Sice později získáš rychlejší lodě a taky jakési turbo, ale obecně je ta hra spíš pro hračičky.

      V tomhle i dnes vede Freelancer. Prý ujde i Evochron Mercenary (viz Steam).

      Starlancer a starší hry (Freespace 1 a 2, X-Wing hry) už jsou na dnešní dobu fakt zastaralé (vizuálně, interface, někdy nutnost joysticku), u nich si to musí každý posoudit sám. Jsou to dobré hry, ale prostě už staré.
    • Zkoušels crossfire mod? Přidává do Freelaceru tunu nových věcí a novou grafiku.
      http://www.moddb.com/mods/crossfire
      • MidnighT91
        Jo vypadá to že nakonec asi zase skončím u freelancera... Je to fakt jediná hra kde jsou roje asteroidů, mlhoviny, atd prostě opravdu rozmanitej, velkej vesmír.
      • No, nebo Discovery, že?
    • Freelancer a BSGO mají velmi daleko k simulátorům. Jsou to spíš takové arkádovité střílečky (teda co se týká Freelancera, BSGO je prostě strategie).

      Jestli chceš simulátor, tak Freespace 2.
      Jestli chceš arkádu, tak Darkstar One.
      A jestli chceš strategii, tak EVE Online.

      Taky je tu ještě jedna starší hra...Independence War, ale ta je teprve na mém "chci" seznamu.
      • Jako vesmírná strategie mi přišel hodně dobrej Star wolves 3.
        • No jo, ale to už je ovládání armády a ne jedné lodě, ne?
          • No tam ani moc armádu nemáš. Máš takovou "mothership" která má hangár a pak pár stíhaček, přičemž každou stíhačku musíš osadit pilotem a mám takovej pocit že jsem jich neměl víc než pět včetně různejch nabalenců z misí.
            S tim že každej pilot měl vývojovej strom se schopnostma (rychlost, manévrování, bonusy k různejm zbraním) a myslim že jsi mohl kupovat různý stíhačky a různě je vyzbrojovat. Tu mateřskou loď šlo sehnat vždycky jen nějákym questem.
            Tady je dokonce recenze http://games.tiscali.cz/recenze/star-wolves-3-51012
    • Nebo si sežeň mody do freelancera a hraj to online.
    • rancor1223

      Amnesia: A Machine for Pigs bude minimálně stejně děsivou hrou jako první díl. Pokud si nalžete...

      Ani jedno ze jmenovaných jsem nehrál *1* tak neslibuju že budu totálně OT, ale Darkstar One nebyla špatná..
  • Ringwraith

    Něco se děje kolem možné PC verze Dark Souls

    Naděje žije. Snad.
    http://forums.namcobandaigames.eu/showpost.php?p=2342815&postcount=2799
  • MickTheMage

    Baldurova brana

    Internetova adresa http://www.baldursgate.com/ odrazu ozila...otazkou znie, ci je to nahoda alebo nie. Ci visi vo vzduchu HD reamke (ako spekuluje internetovy eter) alebo sa len niekto ( = podla info registroval Trent Oster - byvaly zamestanec BioWare a zakladatel digitalneho obchodu Beamdog) rozhodol drazdit fantaziu hracov.

    http://www.gamebanshee.com/news/107098-baldurs-gate-website-surfaces-announcement-coming-soon.html
  • MICROSOFT FLIGHT

    Od dnešního dne je ke stažení "free" verze nového leteckého simulátoru FLIGHT. http://www.microsoft.com/games/flight/

    Zkoušel někdo?
  • Vlastní formát paměťových PSV karet má za cíl zamezit pirátství.

    To je novinka ? To snad bylo jasné hned jak jsme je mohli vidět v ceníku .... Proprietální řešení vždy bylo pro Sony výhodnější , než univerzální adaptér ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit