Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC verze BioShock 2 za necelou stovku na Green Man Gaming. Ale jen do zítřejší 13 hodiny, tak si...

    Na GoG se dají hry aktivovat na Steamu nebo jen v té jejich "kapsli"?
    • fixcz
      Pokud je jako DRM uvedeno Steam, pak je lze aktivovat (resp. je nutné je aktivovat). Bioshock 2 není Steam(works) hra - nelze aktivovat. Bioshock 2 využívá Games for Windows Live. Kapsli potřebuješ jen pro stažení hry a instalaci.

      Neplést GMG a GOG! GOG hry nemají žádnou DRM!
      • Díky

        V GMG a GOG jsem se přepsal, samozřejmě jsem myslel GMG. :) Ale děkuji za informaci.
  • Wyder

    O betatest Guild Wars 2 projevilo během dvou dnů zájem skoro milion lidí.

    Snad se to povede minimálně jako jednička...
  • Mass Effect 3 si v první recenzi (v německém magazínu GameStar) vysloužil hodnocení 9.3/10. Hlavní...

    oh lol na tom webu se píše, že to má okolo 90 minut CUTSCENE :-O
    • A to je málo nebo moc?
  • Mass Effect 2

    Tak Gamestar dal 9.3, to je o celých 0.5 bodu více, než dal dvojce. No, mně by stačilo, kdyby to mechanikami bylo na stejné úrovni a dokončilo to zajímavý příběh. Podle plusů zmíněných v recenzi je právě příběh (ale kdo by to nečeka?) tou nejsilnější zbraní ME3. Takže? Spokojenost.
    • ME3

      U ME3 se mi dost libi mapa galaxie/solarnich systemu a prozkoumavani vesmiru (takova minihra sama o sobe) - v ME2 to byla otrava (kdyby to bylo jen na kliknuti, nestezoval bych si), v ME3 je to dulezita soucast hry. Musite odhadnou skenovani - zvysuje sanci, ze vas najdou Reaperi a kdyz se jim to podari, zdrhnout jim - kdyz jich po vas jde vic a vy jste zrovna daleko od Mass Relay...
      Zatim to vypada jako idealni kombinace ME1 a ME2 + neco navic, takze u me super.
    • A to jeste nekoho v dnesni dobre prekvapuje?Hypem doprovazena AAA hra dostava hodnoceni pod 9/10 jen vyjimecne.
      Zejmena tyhle exkluzivni prvni recenze nemuze snad nikdo brat vazne.
    • Mixamo se rozhodlo nabídnout zdarma několik skriptů pro 3D postavy do programů Maya a 3DS Max.

      Ještě že s nákupem musím počkat, až bude čeština a snad se do té doby rozhoupu a nainstaluju dvojku, kterou sem nějak nedohrál, protože mě nebaví to těžení surovin na planetách, který tam zabere celkem dost času.
      • Otrava to je, ale já to dělal jen pár prvních hodin, protože jsem pak najednou měl všeho až moc. Nakonec jsem skončil s většinou planet neprobádaných, protože nebyl důvod. Level 30, upgrady skoro všechny (navíc se do trojky mimo ty lodní nepřevádějí) a hlavní linie dohraná. Tedy, 30. level jsem dosáhl až po Arrivalu, protože jsem převáděl charakter z jedničky na nějakém ubohém 45. levelu. :-)
        Trochu pomůže i vylepšený mineral scanner, který tuším zpřístupní Miranda po tom, co naverbujete Mordina.
        • Na PSV míří Skype a výrazné vylepšení internetového prohlížeče.

          Mno já si pamatuju, že sem těžením strávil celý jeden den a do dnešního dne slyším ten zvuk vystřelené sondy :-) Jinak sem byl celkem daleko, ale nějak na hraní nebyla nálada a už si nepamatuju pořádně děj, takže budu muset začít od začátku :-)
      • LTM3
        tak si stáhni trainer
  • Terraria

    Tvůrci Terrarii definitivně pohřbily, vyjde poslední velkej bug fix a šmitec. :(
  • Porovnejte mezi sebou fotky z reálného světa s jejich digitálním zpracování v Gran Turismo 5....

    Day 11 - Prague !!!

    Množstvím detailů neskutečné , ale uvidíme ve hře . GTA byla v případě PS vždycky sázka na jistotu , i když srdcovkou zůstává dvojka ;)
    • No tak to vzalů cestou zpátky do Polska přes Prahu... co je na tom? :D

      Detaily jsou moc hezký a je za tím kupa práce. O to víc zabolí, když si člověk uvědomí, že to raději mohli věnovat třeba dalším standart cars aby nevypadali tak hrozně vedle těch premium *9*
      • Škoda

        Jo tak , a já se těšil na jinší herní mód něco na způsob Gumball 3000 a na okruh pod Jindřišskou věží a s Václavákem .....a on jen sepisoval svůj itinerář :(
  • kostasasa

    Akční nabídky na STEAMu: Mirror's Edge do dnešní 19té hodiny za 2,5€ (= 62Kč), Deus Ex: Human...

    Tomu Deus Ex: HR jsem neodolal a koupil Augmented Edition + DLC. *1*
  • Starbreeze přidal do adresáře hry Syndicate nfo soubor, který se přidává do pirátských verzí...

    Ha ha, delat vtipky jim jde stejne dobre jako se prizivovat na zname znacce.
  • MidnighT91

    Starbreeze přidal do adresáře hry Syndicate nfo soubor, který se přidává do pirátských verzí...

    Poslyšte je tu nějaká hodná duše co by mi uploadnula na net savy ze syndicate pokud možno hned po tom co na vlaku sestřelíte ten drop ship ??? Moc prosím, hra mi jede krásně ale když té lodi zbívá asi 5% života tak mi to vždy zamrzne...
    • ucho
      na takovéhle problémy je ideální fórum dané hry a technická podpora.
  • MickTheMage

    Prve dojmy, strasti a radosti z rozchodenia X-COM Alliance bety

    ...teda ak by to este niekoho trosku zaujimalo :) http://mickthemage.blogspot.com/2012/02/x-com-alliance-beta.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit