Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam verzi Deus Ex: Human Revolution můžete do zítřejší 13 hodiny koupit na Green Man Gaming...

    Ještě jsem na GMG nic nekupoval, můžete mi prosím někdo osvětlit jak to funguje? Tím myslím jestli je to jako bych to koupil na steamu? Prostě koupím a dostanu klíč a víc už se o GMG nemusím zajímat? Ani po odinstalování? *16*

    edit: Super děkuju. :)
    • Přeložený seznam změn, které přinese příští velký patch pro Battlefield 3.

      Dostanes klic, a potom co ho das do Steamu se o GMG nezajimas a je to jak kdybys to koupil na Steamu
      • Uch nesnášim spouštění her přes steam :) a teď se navíc ani nedokážu připojit k tý jejich zpropadený stránce...
    • Většinou se to stahuje přes jejich klienta (docela nic moc) a pak instaluje jako klasická hra/program. Deus Ex je ale Steamworks hra a dostaneš tedy jen klíč aktivovatelný na Steamu.
  • Podle aktuální předpovědi by měla jedna z pěti kopií Mass Effect 3 spadnout z nebes u Bulovky...

    A Dlcko spadne rok potom *1*
    • Jazz
      Kdybych to chytil, tak bych tu sračku před všema rozdupal, mohla by to být zajímavá podívaná.
      • Amylee.Anderson
        To už bych to radši prodala, kdybych jí nechtěla :D
      • Steam verzi Deus Ex: Human Revolution můžete do zítřejší 13 hodiny koupit na Green Man Gaming...

        Už som ti to povedal asi 5x a poviem ti to znovu, toto NIE JE gay forum, máš nesprávnu adresu *7*
      • MrSanta
        Co je zajímavého na člověku dupajícího na videohru?
        • ucho
          tak blázni budí vždy zájem okolí...
    • Kdo nevěří at´tam běží .. uvítá jej lokální manager EA a dostane i políbení na holou lebku zdarma ;)
  • Blizzard dnes pro změnu chce, aby na něj byla kladena velká očekávání. Datum vydání Diablo...

    Konecne, Bashiok si trosku zatrollil a jeho vtipek obletel cely svet. Ono by stacilo, kdyby si novinari precetli taky jiny prispevek v celym topicu, takze by bylo jasny, jak to myslel.
    • Blizzard dnes pro změnu chce, aby na něj byla kladena velká očekávání. Datum vydání Diablo...

      hlavně at už to vydaj proboha, takhle jsem se dlouho na nakou hru netěšil, ještě že je drakensangonline, mam do diabla 3 co hrát, BTW doporučuju koho bavilo Diablo a nemá problem s online hraním tak Drakensagn je dost vymakanej a na prohlížeč má dokonce lepší grafiku než ostatní diablovky
  • MidnighT91

    Sony a Guerilla Games se rozhodli vydat (už) příští týden na PSN free-to-play verzi multiplayeru...

    To je od nich hezké, pokud to teda nebude omezené na dva levely...
  • MrSanta

    Akční nabídky na STEAMu: Mirror's Edge do dnešní 19té hodiny za 2,5€ (= 62Kč), Deus Ex: Human...

    Ach jo, taková lákadla. Musím odolat... musím *8*
    • Trol.internetovy
      Zapomněli zmínit, že v akční slevě je i nově vydaný Serious Sam: The Complete pack, obšahujicí všechny díly Serious Sama *4*. Ve sleve jsou i na jednotlivé díly Serious sama. Complete pack stojí pouhych 20 euro. *15*. Ham ham.
    • Mirrors Edge

      To snad néé, zrovna Mirros Edge a já nechal kartu doma a nepamatuju si potřebný čísílka. Budu muset utýct z práce dřív, abych to stihl :-)
      • Ringwraith
        Jó, za 2.5€ je to super. Taky jsem to chytl minulej rok v Daily Dealu. Pak jsem to sice dohrál za večer, ale 2.5€ mě to moc neštve.
    • MidnighT91
      Proč odolávat, kdybych Mirrors Edge nekoupil hned po vydání tak my teď z téhle slevy exploduje hlava... Neuvěřitelná cena za takovou hru... Od vydání jsem ji z pc ještě nesmazal (kdiž teda nepočítám reinstalaci windows)... Dohráno 9x a při každým zapnutí mě baví furt stejně jako poprvé...
      • MrSanta
        Jednoduchý důvod - mám už takovou spoustu her na zahrání a nějako se mi nedostává času. Navíc za rohem je Mass Effect 3. Teď potřebuju aspoň dojet příběh troopera v SW:TOR, chtělo by to taky konečně dorazit ten Skyrim a další rozehraná hra je Kingdoms of Amalur: Reckoning. DE:HR (společně s F:NV) plánuju koupit během prázdninového slevového šílenství na Steamu. Teď by to ale bylo zbytečně, navíc bych to určitě nainstaloval abych to jenom odzkoušel a moc dobře vím, jak to moje "odzkoušení" vypadá. Kdepak, až o prázdninách.
  • ucho

    Indie Royale

    Je zde další Indie Royale (http://www.indieroyale.com/)
    Tentokrát spíše podpora vývoje.
    • Ty hry ale vypadají dobře a "3079" i "Wyv and Keep" se mi docela zamlouvá .....
      Škoda té Desury :(
    • Ellendway
      Pche, byls rychlejší :D
  • God-of-War

    Medal of Honor: Warfighter je název nového dílu populární střílečky, která se bude opět točit...

    No nekecej...Už chci říjen, páč novej Medal byl hodně dobrej
  • MidnighT91

    EA ve své petici požaduje veřejné odtajnění všech dokumentů o UFO a mimozemšťanech.

    Obyčejně podepíšete petici tak že ji podepíšete a hotovo, proč tady chtějí adresu a poštovní směrovací číslo? podepsal bych ji ale něco na tom smrdí... Ucho píše že je už z minulého roku ale má jen 1285 podpisů? Podle mě docela evidentní podfuck...
    • EA ve své petici požaduje veřejné odtajnění všech dokumentů o UFO a mimozemšťanech.

      You must be a British citizen or normally live in the UK to create or sign e-petitions.
      Address *15* *15* *15*

      EA taky , nebo 2K prodává značku ? Tak jak tak na Ufo Tactics se už těším ....
    • ucho
      no na internetu jsem našel zmínku o přesně téhle petici z října 2011.
      na tomto blogu (http://brogamer.tumblr.com/post/18095420162/ea-petition-uk-government) se píše: "In the spirit of the upcoming Mass Effect 3 launch, EA have launched a petition towards the UK government on the official e-petition site, calling for full disclosure on UFO documents."
      a zde: http://www.dailyjoypad.co.uk/?p=30657
      je zase "EA have actually started..." a "The petition currently has just over 200 signatures at the time..."

      a to prostě nesedí... pod "actually started" si představím cokoli jiného než nejméně pět měsíců aktivní petici (a vzhledem k tomu, že petice končí 15.8.2012, troufl bych si odhadnou založení na 15.8.2011...). uvítal bych nějaké přímé napojení na EA (ty blogy moc vážně neberu)...
    • EA ve své petici požaduje veřejné odtajnění všech dokumentů o UFO a mimozemšťanech.

      taky to tak čuju
  • Ellendway

    EA ve své petici požaduje veřejné odtajnění všech dokumentů o UFO a mimozemšťanech.

    Hahahaha made my day.
  • WHQL 295.73 dostupné

    nVidia vydala konečně nový WHQL ovladače 295.73. Hlásí velkej nárůst výkonu ve Skyrimu, !počítají už s Diablo III, a !konečně byly údajně vyřešeny rozházený textury v Battlefieldu 3, pokud hrajete s 1GB kartou na ultra. Čekal jsem na ně jak na boží slitování. Snad to bude fungovat a po několika měsících si užiju Kaspickou hranici bez nutnosti hru po pár minutách vypínat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit