Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LTM3

    Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

    WTF? *1*
  • Hanzales

    Na XBL unikly informace (obsahující spoilery) o DLC From Ashes do Mass Effect 3. Stahovatelný obsah...

    Já mám nějaké smíšené pocity :/ Mass Effect mně jako příznivce sci-fi dost chytl a první dva díly mně bavily a baví oba (každý má nějaké plusy i mínusy). Ale jak jsem zkusil demo trojky, myslejíc i na lidi, kteří origin třeba nemají a zrovna ho nemusí a momentálně všímám všechen ten hype kolem (krabice shozené balónem, set klávesnice/myš od Razeru a já nevím co ještě), mám trochu obavy. Navíc mi to demo přišlo technicky oproti předchozím dílům nějaké slabší a až nějak moc okatě konzolové. Nerozumějte špatně, mám PC i obě konzole, ale nějak jsem z toho vedle. Doufám, že alespoň příběhově a zápletkově to bude zvládnuto bravurně. Každopádně někde někdy něco slibovali, že narozdíl od dvojky má být PC verze zase více komplexnější a má mít rozvinutější RPG prvky, nicméně z toho dema jem měl absolutně opačný dojem. No a ty placené DLC hned po vydání, to je taky taková pěst na zákazníkovo oko. Jo takový je dneska byznys, taky rozumím tomu, že to jde GOLD a mezitím ještě dodělávají nějaké DLC, ale ze strany kupujícího to fakt působí jako pěkný "ced"
    EDIT: uff, tak Petrovy dojmy z hraní téměř finální verze to celkem zachránily ;o)
  • Trol.internetovy

    Dear Esther

    Doufám, že se dočkáme recenze, a to pronto! *4*
    • Ja ani nevim jestli je to uplne dobrej napad :D Prislo mi to takovy nerecenzovatelny.
      • Hanzales
        Je to zajímavá záležitost, ale osobně snad prvně lituju, že jsem těch 7 ojro neuvalil za něco jiného... Když se vrazí do "W" sirka a jí se u toho sandwich, tak to není špatný ;o) Ale asi jen nemám tak vypilovanou ENG, abych docenil to "dynamické rozuzlování" kolem. Spíše zamrzí i ta absence byť nejjednodužší interakce (přines/odnes). Škoda, ostrov i jeskyně jsou právě že moc krásné...
  • 28. února dorazí na XBLM stahovatelný obsah pro Assassin's Creed Revelations zvaný Lost Archive.

    4/3 novinek se týkají konzolových her. To už snad nemyslí novinkář vážně. Dlouho to v sobě dusím, tak jednou to ven jít musí *3*
    • braveman
      Věř mi, že pokud bych měl dávat více novinek týkající se PC her, musel bych si je vymýšlet...
      Při vkládání bleskovek nekoukám na to, k jaké platformě se zpráva váže, beru to, co je "na skladě" *3*
      • Už se prodává Syndicate ... Šup šup , popožeň je v redakci ;)
    • A nebude to tim,ze objem produkce konzolovych her v soucasnosti prevysuje ten na PC?
      Pro nekoho to je dobre,pro jine zase ne,ale je to fakt.
    • Ringwraith
      *1* *1* *1* *1* *1* *1*

      A venku svítí sluníčko.
  • lipkozzi

    Cossacks Anthology (3 díly v jednom) dorazilo na GoG.com. Vyjde Vás na symbolických 113 Kč.

    Hmm, ak si dobre spominam tak minimalne diel 2 svojho casu obsahoval dost nechutnu ochranu - Starforce. Netusi niekto, ci sa toto nachadza i v tejto digitalne distribuovanej verzii?
    • Gog

      Na Gogu su vsetky hry bez DRM.
      • lipkozzi
        dik, to velmi rad pocujem.
  • Gears of War 2 DLC All Front Collection

    Neviem akym zazrakom, ale uz to ide stiahnut aj zo Slovenska. Tiez UK Live.
  • Alan Wake American Nightmare

    Na UK Live uz to je :)
  • Na XBL unikly informace (obsahující spoilery) o DLC From Ashes do Mass Effect 3. Stahovatelný obsah...

    Hlavně jeden pěkně nepříjemný spoiler! Jsem si zkazil jedno obrovské překvapení *13*
    • braveman
      Já jsem Ti to říkal *15*
  • Humble Bundle Mojam - Catacomb S?zakázané?natch ; Fists of Resistance ; The Broadside Express;

    Takže o nic jsme nepřišli . Horkou jehlou se dají spíchnout i zajímavější dílka ...:/
  • Hory85

    Vyhlášení soutěže Darkness 2 a Nejoblíbenější hra roku 2011

    Jako chlapci nechci šťourat ale neskončily už náhoudou obě soutěže? Kde je tedy vyhlášení výtězů ???? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit