Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hry dnes a předtím.

    http://i.imgur.com/YhI6G.jpg
  • ucho

    EA ve své petici požaduje veřejné odtajnění všech dokumentů o UFO a mimozemšťanech.

    kde je info, že je to petice EA a proč je to v bleskovce, když je ta petice snad někdy z minulého roka?
    • braveman
      mají na to odkaz i na oficiální stránce:
      http://www.petition.masseffect.com/
      • ucho
        pořád nevidím přímé napojení na EA, nemá v tom prsty jen Bioware?
        edit: tak už se mi povedlo najít prohlášení EA. uf, hotová detektivní práce :D

        a nechápu jednu věc - význam petice. Británie už spisy o ufo loni zveřejnila: http://www.nationalarchives.gov.uk/ufos/
        a proč ta petice existuje už několik měsíců?
        • EA ve své petici požaduje veřejné odtajnění všech dokumentů o UFO a mimozemšťanech.

          urcite ti odtajny dokumenty o necem co by razem vyvolalo naprostou paniku a tim padem zniceni ekonomiky... nejdriv lidi musi pripravit na prichod jine civilizace a potom je az odtajny... mas to v kazdym pripade i treba zivelnym delat ze nic nebo ze mas vse pod kontrolou ;) a to neni zadna konspirace je to proste tak a je toho mnohem vic ;)
    • EA ve své petici požaduje veřejné odtajnění všech dokumentů o UFO a mimozemšťanech.

      EA chce prostě vědět co na ně maji *15*
  • montatatana

    Závodní titul Motorstorm RC dorazí na PS3 a PSV 6. března.

    Coz se netyka nas, ale Ameriky... v Evrope a tedy i na CZ storu uz vysel a je k zakoupeni *3*
    • braveman
      Díky za echo. Přepsal jsem to novinkou místní *15*
  • EA chce se hrou FIFA Street přetáhnout .....
    If you know what i mean
  • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno bude v pohodě.“

    Má očekávaní ale snad už nemohou být nižší. Orby, jakési runy, aukce, nudný leveling system... Už aby vyšlo Grim Dawn ^^
  • kostejnesmrtelny

    Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

    Pamatuju si velice živě, že něco hodně podobnýho někdo prohlásil i před vydáním SC 2 *5*
  • Ellendway

    Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno bude v pohodě.“

    Bashiok je vychcaný... ničeho se zatím nebojím.
  • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

    Naopak, pokud si prectete original prispevek, tak je pan manazer docela chytry (narozdil od jinych PR kravatacku) a vi, ze pokud nekdo ocekava moc, tak se zvysuje riziko, ze bude proste v kazdem pripade zklamanej. Kdyz neco hrozne prechvalite, clovek ma tendenci na to koukat mnohem kriticteji nez obvykle... Je lepsi byt prijemne prekvapen necekanou prumernosti nez neprijemne zklamany absenci ocekavane dokonalosti.
    • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

      Mě Diablo III nechává chladným i bez těchto vyjádření. Nehrál jsem jedničku ani dvojku, nějak mě to minulo, takže můžu být jen překvapenej. Jestli teda ta trojka vůbec někdy výjde.
    • LTM3
      Právě že je docela hloupej, kdyby to řekl více diplomaticky, tak by to bylo v pořádku. Ale takhle se mu to může vymstít.
      • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

        Ono to bylo mysleno hlavne pro ty tamejsi "hatery", kteri jsou schopni 30 min gameplay hrat porad dokola desitky hodin a pak rict, ze hra je nudna.
    • No jo no taky jsem si to nakonec precetl :D
  • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

    Taky si myslim že nebude mit Diablo tak velky uspěch jak se očekava. Každy z toho děla modlu ale na první dil prostě nic nemá. Taky kolik kvuli tomu načetli pekelních knižek:)
  • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

    Bude to sice sra*ka co s diablem nema krom jmena a barbara nic spolecneho ale zato si to muzete koupit! No neni to skvele?!

    BTW. Varovani "Příspěvek obsahuje zakázané slovo sra*ka" obsahuje slovo sra*ka a proto by ho nemel nikdo cist.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit