Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porovnejte mezi sebou fotky z reálného světa s jejich digitálním zpracování v Gran Turismo 5....

    Hm *6*
  • Porovnejte mezi sebou fotky z reálného světa s jejich digitálním zpracování v Gran Turismo 5....

    Já nevím tohle umí vymodelovat, každý student, navíc to shazují dolů opravdu škaredé textury. Z tohoto mi opravdu čelist nespadne.
    • Porovnejte mezi sebou fotky z reálného světa s jejich digitálním zpracování v Gran Turismo 5....

      Až namodeluješ a vyrenderuješ auto, které bude vypadat tak jako od Polyphony včetně "lepších" textur a nasvícení, tak pak začni psát komenty tohoto typu. Je vidět, že vůbec nevíš o čem mluvíš.
      Já nechápu, proč jsou Češi v českých fórech tak "zlí", to každej by to udělal líp, každej vychvaluje tu platformu, kterou má zrovna doma atd. Hodně se pohybuji v zahraničních fórech a málokdy se najdou takoví rejpalové jako právě u nás. Doma na židli u počítače umí bezmyšlenkově napsat každý "znalec" všechno, ale aby se nad tím zamyslel, kolik práce vše zabere, že to je pro někoho denní chleba, to už ne.
      • Nechápem tých ľudí na fórach ktorý všetko vedia pri tom toho človeka ani nepoznajú...odkiaľ vieš ze on nespravil niečo lepšie? *7*
        • Porovnejte mezi sebou fotky z reálného světa s jejich digitálním zpracování v Gran Turismo 5....

          Je to proto, že mě tato práce živí a vytvořit něco takového jako pánové z Polophony není sranda. Vytvořit model z 500 000 polygonů je opravdu náročné. Zkušenost mám takovou, že 90% lidí, kteří toto píšou, tak s danou problematikou nemají absolutně žádné zkušenosti. Samozřejmě můžu se mýlit a pokud qwer má něco jepšího, tak se mu veřejně omluvím.
          • God-of-War

            Porovnejte mezi sebou fotky z reálného světa s jejich digitálním zpracování v Gran Turismo 5....

            Buď v klidu *3* . Jenom rejpou, protože nic jinýho neumí. Jinak je Gran Turismo graficky nejlepší hra a pokoří jí jedině další díl.
  • Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...

    Panebože to zase všude rozmáznou v TV :D ještě,že televizi nesleduju,ale určitě se to objeví na novinkách nebo jinejch stránkách.Já hraju hry od 9let a nikdy bych nic takovýho neudělal :D.Jako bavíme se s kámošema občas brutálněji,ale jde jen o zábavu.Hold měl chlapeček trochu vymleto to neřeknou...prostě za to může hra.
    • braveman
      Měls pravdu, novinky už o tom (včera) informovali *3*
      http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/260203-mladik-bodl-matku-do-zad-protoze-mu-zabavila-pocitacovou-hru.html
      Podle jejich zprávy jsme tu o tom dokonce dávali vědět sedm hodin před útokem *1*
    • Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...

      IMPOSSIBRU!!! *pich*
    • Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...

      Japonci sú blázni...
      • Ringwraith
        Tento případ nemá s národností nic společného.
        A podobé věci se staly různě po světe.

        A souhlasím se Stillsonem. Když je někdo magor, tak za to hra nemůže.
        • Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...

          Súhlasím, ale Japonci sú aj tak blázni...
          • Ringwraith
            まあ、どうでもいいよ。
        • EuroSamurai
          Japonci sou na tom co se kriminality týče velmi dobře, na druhou stranu tam místo vražd excelujou v sebevraždach a umrtí z přepracování (což de asi v ruku ruce=šílený pracovní podmínky) .
  • Risen 2 - speciálně pro pár zdejších diskutujících

    Tak "planý poplach" a "bonzování", jo?

    http://www.youtube.com/watch?v=5iBeyt46rp8

    ^_^
  • Amylee.Anderson

    Studie: 73% párů, kteří společně hrají World of Warcraft má pocit, že jejich společné paření...

    My jsem začali minulou neděli :D A nevim nevim, od tý doby jsme u toho fakt proseděli hafo hodin a nějak mě to nevzalo. Takže když už jsem u toho, nemáte někdo tip na nějakej dobrej, starej co-op?:) (starej proto, aby nám oběma fungoval)
    • Dobrý jsou klasici Worms... tam se vždycky vyřádíme. A až budete mít nějaký lepší železo, tak určitě vyzkoušejte Trine nebo Laru Croft: Guardian of Light.
      • Amylee.Anderson
        NO nejvíc nás bavil Serious Sam :D to je vyloženě oddychovka :D
    • Páry spolu většinou hrají Lego hry :).. Se u toho dá celkem vyblbnout.
    • MidnighT91
      Splinter Cell Chaos Theory
  • Studie: 73% párů, kteří společně hrají World of Warcraft má pocit, že jejich společné paření...

    Tak já myslím, že společné páření ke vztahu tak nejak patrí ne?
  • Studie: 73% párů, kteří společně hrají World of Warcraft má pocit, že jejich společné paření...

    a proč ne? společná aktivita která je oba baví je vždy přínos, ale nesmí vznikat rivalita, a zrovna ve wowku by jsem třeba neunesl kdby přítelkyně byla lepší v arénách než já :-D
    • A co teprv kdyby tancovala s nějakým neznámým orkem?
      • /w XYZ věci máš před barákem, couro
  • Tak kam dopadl ten Mass Effect 3 tady u nas v ČR? :)
    • braveman
      Z Berlína se na cestu vydá až ve středu...
      • Aha dekuju, docela bych si to zkusil chytit, vetsi zabava nez prednasky :)
  • MidnighT91

    Studie: 73% párů, kteří společně hrají World of Warcraft má pocit, že jejich společné paření...

    A copak on si někdo, někdy myslel že páření ma na vztah negativní vliv :)
    • Četl jsem to samé:D
  • God-of-War

    Přeložený seznam změn, které přinese příští velký patch pro Battlefield 3.

    Tomu řikam pořádnej repair

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit