Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Microsoft zřejmě chystá sdílení obsahu mezi Windows 8, Windows Phone 8 a novou generací konzole...

    Ve windows 8 bych chtěl vidět funkční emulátor x360 her, to by bylo boží ...
    • Leonidasss
      A ještě lepší by to bylo i s emulátorem PS3 her.
      • Ellendway
        Emulátor na PS3 už dávno je, stačí umět hledat.
        • Leonidasss
          Můžeš to něčím doložit ?
          • Ringwraith
            Nemůže, protože to není pravda.
            • Ringwraith
              Asi jo no. PCSX2 je už velmi dobře použitelnej.
            • Anime Dragon Age: Dawn of the Seeker vyjde na jaře tohoto roku.

              Nejspíše myslel PS2 emulator.
  • Bioware: Zakončení Mass Effect 3 některé hráče extrémně potěší, jiné rozčílí. Každopádně...

    ja by som chcel otvoreny koniec, ale bez pokracovania, aby som si niektore veci mohol domysliet sam, popripade aby ma to stvalo, ze neviem vsetko :)
    • minuskarom: videli ste Inception? komu sa nepacil zaver?
      • Xspy

        Káča se ve filmu nedotočila , takže nemám nad čím přemýšlet ;) ....
        • Vývojáři ze Starbreeze mají neustálý strach z toho, že Syndicate bude na hráče moc obtížným...

          Protože byl záběr ustřiženej. Takže jestli se nedotočila, či dotočila za a) nevíme, za b) určíme podle našeho vlastního názoru.........
          • MrSanta
            Santa si myslí, že káča těsně před koncem krapet zakolísala *1*
      • Mně, nemam rád, když mi to pak půl roku vrtá v hlavě, jak to asi tvůrci mysleli ;)
  • Origin sráží cenu akčních her až o 70%. V akci najdete např. Mass Effect či Dead Space za 3€.

    Jenže je to Origin. Takže ne, díky :-) I když ta cena je skvělá.
    • Duuku_cz
      Proc ne? Par her uz tam mam a nejak se nikdy nenarazil na problem.
      • Neoficiální seznam zbraní (a jejich upgradů), které si osaháte v Mass Effect 3.

        Proč ne? Protože Origin!!! Dál to nemá cenu rozebírat.
        • posila
          Pripomina mi to rage, kdyz Valve integrovalo Steam i do krabicove verze HL2 ...
          • JohnyTheZik
            2aoyagi: mne to prijde dost podobny s tim rozdilem, ze origin tam ma wallpaper :D
          • EA: Origin již zvládl vygenerovat zisk 100 milionů dolarů a má 9,3 milionů registrovaných zákazníků.

            Ne že by byl neoprávněnej... Ke krabici klienta nechci a co se týče potřebnosti - když si koupím film na DVD, taky mě Warner Bros nenutí, abych si ho pouštěl v jejich vlastním přehrávači.
            • posila
              Nerikam ze neni opravneny, jen mi prijde zbyteny, protoze za par let treba bude z Originu cool sluzba jako ze Steamu.

              Ja bych spis pouzil prirovani valky Blu-Ray vs. HD DVD s tim, ze by se prehravace pro obe media rozdavaly zdarma, Blu-Ray by vysel o 6 let driv jako HD DVD a na HD DVD vyslo exkluzivne nekolik hodne popularnich filmu ;)
            • @vocas
              No já teda nevím, ale store.steampowered.com mi přijde mnohem čistší, než store.origin.com.
            • ale reklam či upotávek je tam steně jak nasráno..
    • Origin sráží cenu akčních her až o 70%. V akci najdete např. Mass Effect či Dead Space za 3€.

      Na Steamu jsem koupil oba díly ME za stejnou cenu i možná i za miň.
      • JohnyTheZik
        mozna mas pravdu, a nebo ne
  • Twisted Metal dorazí do Evropy kvůli problémům s lokalizací až 1. března, aby toho nebylo málo, evropskou verzi čeká častěčně cenzura.

    No to je hezký za chvíli to bude celý v Evropě jako v Německu a budem tu hrát jen cenzurovaný verze .
  • 8k prasečin horay!
  • Na Spring Showcase, který Microsoft pořádá 29.2. zřejmě nebude chybět Halo 4.

    Jo konečně něco! Čas aby Halo natrhl prd*l všem hrám je opět tady :-)
    • Což u tebe už očividně není potřeba.
  • Warhammer 40k: Space Marine je dnes (a pouze dnes) na GreenManGaming k dostání za 240 Kč.

    skoro som to kupil, ale zistil som ze treba mat steam ucet :/
    • ucho
      a vidíš to, já tam ten Steam beru zase jako plus, že tu hru budu mít mezi ostatními hrami :)
      hru bych zahrál, ale vzhledem k tomu, že mám teď rozehrané jiné věci a tohle bych nemohl hrát hned, tak ještě počkám. do roka bude cena poloviční a dostane se i na 130,-
      • ja mam na to NAS :)
        fakt som chcel WH vyskusat, kvoli MP, ale takto..
        moja smola
        edit: nechapem co vadi ludom na to, ze neverim sluzbam ako Steam :)
      • Warhammer 40k: Space Marine je dnes (a pouze dnes) na GreenManGaming k dostání za 240 Kč.

        Taky si pockam, skoda ze MP moc lidi nehraje, jinak bych do toho sel...
  • Do Drakensang Online se zaregistrovalo již 250 milionů hráčů.

    Nechápu jak můžete vypustit takový kardinální blábol. Podle odkazu přiloženého k téhle vaší "kachně" má 250 milionů registrovaných (nikoliv aktivních!) uživatelů firma Bigpoint od roku 2002. Do Dragensang Online se dosud registroval cca 250 000 hráčů, podobně jako do titulů Battlestar Galactica, Farmerama a Dark Orbit.

    Redaktorovi, který tuhle zprávičku zplodil ovšem prorokuji hvězdnou kariéru v Blesku nebo Aha...
    • braveman
      Původní zprávy, které se dostaly do světa hovořily tak, jak jsem psal. Některé servery potom informovaly o tom, že ve zprávě byla chyba, některé to pouze přepsaly.
      Důkazem viz. např. http://www.mmojunkie.com/news/drakensang-online-has-officially-reached-250m-registered-users/
      • Wyder
        Nezlob se Bravemane, ale tohle je dost chabá obhajoba. Tady jsme byli zvyklí právě na to, že se tu ty bláboly díky kvalitě redaktorů neobjevovali a u tebe to není poprvé. Viz Zaklínač 3 atd...

        Tak alespoň přiznej chybu a nepokoušej se o obhajobu. Že to tupě opsali i jinde mě třeba vůbec nezajímá.
        • braveman
          Ano, chybu nepopírám, 250 milionů hráčů na hru je blbost už od pohledu, jen mi to v noci po těžkém dni (kdy jsem zprávu psal) úplně nedocvaklo. Chtěl jsem spíše dovysvětlit, jak k té chybě došlo*3*.
          K Zaklínači: Na Games.cz se ode mne objevilo už přes 8000 bleskovek. Informace v bleskovkách se většinou podávají ještě horké, takže někdy je prostě problém zprávu ověřit.
          • Wyder
            Však no offense, stát se to může...

            Já bych tu chybu prostě jen opravil a nic nevysvětloval. Pak se totiž může chytnout nějaký rejpal/grafoman (jako já) a zbytečně to řešit... :-)
  • Těšíte se na Jagged Alliance: Back in Action? Hoďte si na plochu wallpaper s motivem hry.

    Hlavně vyšlo demo, linky sou na jejich fóru v sekci demo.
    • Těšíte se na Jagged Alliance: Back in Action? Hoďte si na plochu wallpaper s motivem hry.

      No hlavně to gameplay video ukazuje .... zrůdnost hybridního systému .
      Co jsem nesnášel na Frozen Synapse ? Klikání a zoufale opakované a opravované tahání cesty po bojišti :(
      Z videa bych zvracel , demo kvůli FUP nestáhnu , ale dejte vědět , jestli tahle plánovačka bude mít kouzlo E5 ; Jagged Edge ; nebo snad dokonce původní Jagged Alliance ..
  • EA DICE vydá 6. února patch pro PS3 verzi Battlefield 3, který napraví chyby VOIP komunikace.

    a co takhle opravit zamrznuti na novych mapach,dela to jen s QBU-88 a MG36.neuveritelny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit