Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Vývojáři z From Software se omlouvají za kolísání FPS ve hře Dark Souls. Pokud by jim to snad...

    Jim odpustim všechno *5* a musim se přiznat , že sem ještě furt nedohrál Dark souls... je to fakt fest game na hodně dlouho. Jinak to kolísání neni zas tak hrozný
  • Vrook
    cry me a river baby
    edit: oops reakce na ringwraitha
    • Ringwraith
      Já poskytl vysvětlení svých činů.

      Ty jsi poskytl "cry me a river".

      No, víc nepotřebuji. Jak se těšíš na svou občanku, co ti za tři roky vydají?
      • Vrook
        Občanku už mám druhou. A vysvětlení? Fajn, stěžoval sis, že sem tě urazil? Ne, jen jsem se snažil najít důvod proč někdo tak zapáleně hejtuje hru (to, že hejtuješ mě, chápu a bavim se tim). Vysvětlení se mi nabídlo jediný - to jsme znova u toho gangbangu, vidíš? Nějaká kritika SWTOR je mi u p*dele, taky na tu hru nadávám, když mě tam něco vadí. Ale hrozně mě baví tě s*át, když vidim, co si za výbušnýho, emocionálně nestabilního cvoka, kterej ještě nepochopil, že internet neni jenom plnej slušnejch slovíček a zdvořilostních frází. Takže fuckoff, sr*t tě nepřestanu, s tim nepočítej...
        • Ringwraith
          Hezky řečeno.

          A neboj, chápu, že internet je plnej sr**ek. Ale dělat jakože ne a kritizovat, když někdo nadává atd., je hezký způsob jak ukázat jakej je ten druhej hulvát. A ty mi k tomu poskytuješ plno příležitostí.
          • Jako nezucastnenej pozorovatel muzu rict pouze to,ze opravdu nechapu,proc ti SWOTOR tak moc lezi v zaludku,ze musis mit vsude nejake prihlouple pripominky.
            Myslim si,ze kazdemu uz je davno jasne,ze te SWOTOR nezaujal,tak nevim,proc v tehle komedii pokracujes.
            Me osobne SWOTOR taky nejak nenadchnul,ale rozhodne nebeham po vsemoznych diskuzich a neplivu na nej co to jde.
            Uplne stejne to je s tou absurdni nenavisti ke Skyrimu,kdy maj nekteri jedinci potrebu plivat na hru,kde to jen jde a to i pod clanky,ktere s hrou vubec nesouvisi.
            Mozna by ses nad sebou mel trochu zamyslet a najit si nejakou uzitecnejsi cinnost. *3*
            • Vidim,ze debata s tebou nikam nevede,odpovedim se vyhybas a jeste pusobis dojmem,ze si v tom vylozene libujes.
              Takze to dal rozvadet nebudu,kazdy at si o tobe udela vlastni usudek a tobe preju hezky zbytek vecera. *3*
            • Ringwraith
              Velikost nutné motivace se rovná náročnosti činnosti. Jak vidíš, tak psaní kdyů o SWToR je opravdu nenáročné nic.

              Takže motivace nemusí být prakticky žádná.
            • Ale tady prece nejde o to,kolik casu ti zabere tyhle slohovky psat nebo vymyslet(ale vzhledem k jejich poctu vsude po games to nebude zanedbatelne cislo),ale o tvou motivaci.
              Vsem je davno jasne,ze swotor se ti nelibi,ale proc mas tu potrebu to tady snad kazdy den prezentovat?
              Dale nechapu proc hru porad hrajes,kdyz ju tak nesnasis.Kdyby me byla nejaka hra tak moc proti srsti,tak ju nebudu hrat i kdybych mel predplaceny ucet.
              Nad lidma jako ses ty mi vazne zustava rozum stat.
            • Ringwraith
              Inq - >
              Asi máš pravdu. To bude asi můj podvědomý důvod, pokud nějaký mám.

              Jinak nechápu, proč se někdo diví, že pořád něco zvládnu na téma ToRu napsat. To je jak zapínat každý druhý den pračku. O tom taky nepřemýšlíš, netěšíš se na to, nic. Prostě rutina. Je pořád zkouškové a většinu dne se učím. A občas čeknu Games a pokud se objeví něco o ToRu, tak nahodím nějakej kyd, co vymyslím za pár vteřin. Nebo si myslíte, že trávím hodiny vymýšlením geniálních glos o SWToR?

              A navíc rád poukazuju na zajímavé věci.

              Jako minule, když některým lidem z accountu zmizela možnost "unsuscribe". Jistě, pravděpodobně to byla jen technická chyba, protože mě nenapadá logický důvod, proč by to BioWare udělali schválně. Ale když lidé na fóru začali postovat přímý link k "unsuscribe" stránce, tak je začali moderátoři trestat.

              Takže lidé byli na fórech trestáni za to, že pomáhali napravit chybu BioWare. Služba BioWare nefungovala správně. Zákazník má právo zrušit své předplatné a toto chvíli nešlo. A samotní BioWare pak začali trestat prosté uživatele, kteří za ně tuto chybu řešili a opravovali. Nenapadá mě žádný logický důvod, proč tomu tak bylo. Někoho z Vás snad ano? Pokud ano, tak to bude muset být něco, co prostému člověku uniká.
            • Inquisitor
              Já ti řeknu proč. Protože se ty hry většině lidí líbí. A oni jako že jdou proti proudu, vyzdvihují sebe sama jako jediné rozumné jedince kteří vidí tu pravdu o tom, jak je ve skutečnosti ta hra strašná. A taky je to velice cool. Asi.
      • hele klídek, pusť si Yuogi Bleach Uchiwa a hoď se do klidu..
  • Podle Microsoftu prý nikdy nebyl Kinect určen pro hardcore hráče, ale pro rodinu.

    To je dobrá výmluva:-) A taktika, jak se zbavit nepříjemných recenzí na HW. A kolik teda MS vyrobil opravdu kvalitních rodinných her pro Kinect? Možná kecám, ale je jich asi jako prstů na 1 ruce nešikovného dřevorubce.
    • Taková ta jak se tam plácali po zadku se mi docela líbila, ale hádám že to byla casual verze. Hardcore by asi microsoftem neprošel *12*
  • K tomu, aby se Vám někdo naboural do účtu na Originu stačí dotyčnému znát Vaše datum narození...

    Ať jsem četl jak jsem četl, nic co tady hlásáte se tam nepíše.
  • ucho

    The Humble Bundle for Android

    nadpis mluví za vše :) (http://www.humblebundle.com/)
    All games in this Humble Bundle work on Android, Windows, Mac OS X, and GNU/Linux.
    • Podle Microsoftu prý nikdy nebyl Kinect určen pro hardcore hráče, ale pro rodinu.

      :/ Tak trochu se opakují a Android je spíš plus než trhák tohoto bundlu ....
  • Podle Microsoftu prý nikdy nebyl Kinect určen pro hardcore hráče, ale pro rodinu.

    Len blbec by si myslel opak *4*
  • Fanouškovského módu Black Mesa bychom se měli dočkat již "brzy".

    Nejlepsi zprava za posledni pulrok.
    • Jojo, tohle chlapci psali pred vanocema 2009 :D. Snad jim to tentokrat vyjde.
      • Hanzales
        Chlapci se právě od posledně poučili a s jakýmkoli oznámením byli od té doby možná až příliš opatrní ;o)
        Já už pomalu nevěřím, ale stále doufám, že snad tento rok už ono skvělé dílo dokonají a my si tak budeme konečně moci zahrát jednu z nejlepších, ne-li nejlepších FPS všech dob v takto nádherných (nejen grafických) detailech. Sice už to není tak dechberoucí, jako před 4 lety např. ale stále to vypadá velmi skvěle!
    • Souhlas,snad to opravdu dotahnou do konce a brzo se dockame.
  • Odulin

    Podle Microsoftu prý nikdy nebyl Kinect určen pro hardcore hráče, ale pro rodinu.

    No jestli někdo někdy tvrdil něco jinýho, tak by se měl stydět. Do koupě jsem šel s tím, že to bude čistě pro casual vyžití, ale zas tajně sem doufal v něco víc:)) Tak snad příště.
  • Podle Microsoftu prý nikdy nebyl Kinect určen pro hardcore hráče, ale pro rodinu.

    Zvlastni,ze jeste nedavno se snazili presvedcit hrace o opaku *1* .
    • Máte poslední šanci rozhodnout o tom, který časopis (Level vs. Score) v únoru přinese svým čtenářům...

      :) No opět se nezadařilo .... U konzolí je obecně problém s HW co není součástí standardního balení , proto si na AAA hru typu Battefield Kinect či Move Only která by plně těžila z pohybových senzorů nikdo netroufne .
      • Ringwraith
        U kinectu je prostě problém, že se v AAA hrách nedá rozumně použít.
        • Z hraní bolí ruce i nohy ;)
  • Preed

    Fanouškovského módu Black Mesa bychom se měli dočkat již "brzy".

    Na toto cakam uz velmi dlho,snad sa to uz podari,drzim palce.
    • Jop už se nemužu dočkat, ted by ještě něco podobnýho mohli oznámit tvurci hdtp modu pro DX a budu štastnej.
    • "I used to make remakes of Half-Life but then I took 7 years doing it and still haven't released it yet." - Raminator, vedoucí projektu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit