Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir

    Rada pro výzkum rodiny (FRC) vyzývá k boji proti homosexualitě ve Star Wars: The Old Republic.

    Co mají furt proti tý homosexualitě ve hrách? *7* je to volba jako každá jiná, jako zabít/nezabít či pomoci/nepomoci. Volba je součástí RPG her, díky ní můžeme profilovat vlastní charakter.

    BTW, Obi-wan Kenobi je podle mě latentní homokláda jak vyšitá.
    • Ringwraith
      Tvle, co se do toho se*ou.

      Homosexualita je jednou z hlavních devíz her od Bioware a nějací redneci jim ji chcou zakázat.

      No to by se na to biodroni podívali!
      • Vrook
        To nebude obyčnejný znásilnění jednim zaměstnancem.. Asi gangbang co?
        • A jeste ho donutili to vypit.
        • Ringwraith
          Vysvětli mi, co ti dává tu odvahu a drzost mě urážet.

          Je rozdíl dělat si srandu z jedné hry a je rozdíl urážet člověka.

          Nebo opravdu se nezmůžeš na nic než hloupé urážky.
          No, co ti tak vlastně zbývá.

          Raději vyskoč, dokud můžeš. Loď se potápí.
          • Vrook
            Živí mě tvuj hate. A taky mě to hrozně baví. *3*
      • Cahir
        Nejsem biodron, zato vím naprosto jistě, že ty nejsi nic jiného než trol. Trávíš svůj čas vynakládáním sil na studio a hry, které nesnášíš. Pathetic...
        • Tohle tu dělá spousta lidí včetně "ringoušečka" akorát se to většině nelíbí podle toho jak se jim to zrovna hodí.
          • Za to ty doufam nevyrostes uz tak stat zivi takovejch darmozroutu moc.
          • uz zase lzes ty spino!
            • Snad z toho jednou vyrosteš. *3*
        • Ringwraith
          Kde jsem tebe označil za Biodrona? Vypni si prosím vztahovačnost.

          Jo a vynakládání sil... oh boy, tři minuty během kterých jsem pročetl nový články a diskuze Games.cz mi budou chybět.
      • Tvle, uz ses na to podíval ty hentai ruzovko?
    • MickeyMutant

      Rada pro výzkum rodiny (FRC) vyzývá k boji proti homosexualitě ve Star Wars: The Old Republic.

      Ten vyzývající pán je echtovní jižanský politik, co v předvolební kampani roku 1996 podle Wikipedie zaplatil Ku Klux Klanu 82 000 dolarů.
      • Cahir
        Tak to pak jo. Redneci jsou prostě kouzelní *1*
  • Hairy_Ass

    Noví parťáci v ME3! (Spoiler)

    Palubní počítač lodi Normandy, EDI, v ME3 nabere pevnější obrysy: http://www.technologytell.com/gaming/files/2012/01/edi-art-of-mass-effect-universe1.jpg

    Na svým cestách velitel Shepard zřejmě narazí na jednoho dosud žijícího Protheána (prý byl ve stázi 50 tisíc let...):
    http://www.technologytell.com/gaming/files/2012/01/prothean-art-of-mass-effect-universe.jpg
    http://www.technologytell.com/gaming/files/2012/01/prothean-2-art-of-mass-effect-universe.jpg
    • MickeyMutant
      Palubní počítač lodi Normandy je Cylon s naprosto perfektními obrysy.
  • RakeW

    Seznam patnácti nejlepších herních strojů všech dob podle magazínu GamesTM.

    Xbox360 mám, ale tohle je fakt šmíra. Navíc to prohlášení, co je v quote sedí z těch zařízení opravdu jen na PC :).
  • Maxis chystá multiplatformní tříačkový simulátor.

    Šmarja , ještě že nebude třítlačítkový
  • xolevle

    Vyzkoušejte mobilní verzi Counter Strike 1.6 na zařízeních s Androidem.

    opravdu jen na vyzkouseni, jinak je to kravina, predelavat podobne hry na touchscreen...
    • Souhlas touchscreen je berlička ne rovnocenná náhrada reálných tlačítek - špatně řešená finanční úspora na straně výrobců .
      I když se tak hry dají ovládat , rozhodně komfortní a přesné ovládání vidím jinde .
      • Úspora? Opravdu? Kolik že se tak ušetří použitím dotykového displeje místo klávesnice?

        A mimochodem, je tu nějaký telefon s rezistivním displejem? ^^
        • Protože musíte všichni šmrdlat , vezmeme vám tlačítka .... a foťte si taky śmrdláním *11*
          FCK- Android !
          • Pořád nevidím tu finanční úsporu.
    • zx_spektrum
      Android není jen Touchscreen, je řada qwerty telefonů, jsou androidí tablety s klávesnicemi, takový ASUS Transformer Prime může mít připojenou i myš... Kravina předělávat podobné hry na touchscreen to není (GTA III pro Android je docela úspěšné, ne snad?), bohužel tohle není předělávka CS 1.6 (tzn. port) ale jen hra která používá nějaké assety z CS1.6 a tak trochu jako CS vypadá...
      • Dokud nebude Asus Transformer závazným etalonem pro všechny , tak se s ním a jeho periferiemi nemá smysl při realizaci podobných hříček vůbec zaobírat . Dotykové ovládání je .... sebemrskačství ... howg
      • zx_spektrum
        Za co ten mínus, anonymní nesouhlasiteli?
  • MidnighT91

    Mohammed Agbad vytvořil povedený fanart k Max Payne 3.

    Mno tak alespoň že nám pan Mohammed nevytvořil žádnou IED...
  • God-of-War

    Kompilace narážek na Doom ve hře Rage.

    A kde je Doom figurka? A Doom level?
  • Pár zajmavých konceptů vzhledu konzole Playstation 4.

    Fuj no to jsou ale hnoje...
    • Kavárna je skvělé místo, kde můžete relaxovat s herním zařízením v ruce, ale vytáhnout tam...

      Nejlepší "koncept" je velikost i tvar PS2 Slim .
      Proč ? Protože co může být víc sexy než minimalistický plochý obdélník s hloubkou 2,5 cm ?

      Říkejte si co chcete , ale PS3 je designově nejhnusnější konzolí s jakou jsem kdy měl tu čest.
    • God-of-War

      Pár zajmavých konceptů vzhledu konzole Playstation 4.

      Jedinej hnůj, si ty *5*..... Třetí fotkou začínají bomby *8*
      • Mno nektery jsou celkem hezky,ale "bomby"? *1*
      • Jazz
        Jediný, co vypadá jakž takž je 6, ale je v retardovaných barvách...
        • God-of-War

          Kavárna je skvělé místo, kde můžete relaxovat s herním zařízením v ruce, ale vytáhnout tam...

          jj šestá fotka je fakt mazec:)
  • MidnighT91
    Zkoušel tu někdo free to play star trek online ? zajímalo by mě jestli je to pro free hráče stejně osekané jako ostatní ftp hry nebo je to plnohodnotná hra a připlatíte si pouze za bonusové lodě, oblečky atd ???
    • jsem zatím level 10 a zatím to jde, ničeho jsem si nevšiml :)
    • posila
      Všiml jsem si, že jsi už několikrát napsal "jestly". Správně se to píše "jestli". Omlouvám se za off-topic.
    • Dle prvních dojmů se platí fakt jen za vzhled a hádám, že asi i za nějaké to urychlení postupu hrou (což je OK, pokud to nezasahuje do PvP), plus klasika v podobě slotů na postavy a lodě.
  • V Lake Oswego zavolal na policii jedenáctiletý hoch s tím, že mu maminka vzala Playstation 3 a nevrátí...

    Rozmazlenej fracek *1* .
    • V Lake Oswego zavolal na policii jedenáctiletý hoch s tím, že mu maminka vzala Playstation 3 a nevrátí...

      ses
      • Jak to vis? *2*
        • God-of-War

          Pár zajmavých konceptů vzhledu konzole Playstation 4.

          Si ho nepoznal, Luku? Je to tvůj otec! *1*...Tohle je moc, dáš reagovat na fracka s ps3 a skočí ti to na koncept arty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit