Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fixcz

    Slevy

    Batman Arkham City £11.98 (370Kč)

    http://www.gamersgate.co.uk/DD-BMAC/batman-arkham-city?caff=16751

    Crysis 2 £7.48 (230Kč)

    http://www.gamersgate.co.uk/DD-C2UK/crysis-2?caff=16751

    Platí jen pro dnešek, takže honem! *3*
    • :( Další virtuál ? ..... Stačí Steam a GOG a stejně pořádně nevím co kde mám ...
  • Chrome

    Koukám , že žádné Games for windows ale Chrome obchod má našlápnuto .....
    SKiD Racer a Moon Breakers jsou o pohlavek zajímavější než všechny běžné flashovky .
  • studna261

    V únoru příštího roku vyjde nová verze příkazové růžice do hry Battlefield 3.

    Áááááá, až v únoru, to je teda docela za dlouho. *10* *10*
  • Příští díl Dragon Age si vezme inspiraci nejen ze svých dvou přechůdců, ale i The Elder Scrolls...

    DA2 byla katastrofa. Byl to test co vše jsou hráči ochotni snést, aby se hra ještě pořád dobře prodávala. Dohrál jsem jej a byl jsem znechucen tím, jak moje činy absolutně nemají vliv na okolí. Hrál jsem za Krvavého mága, mágy podporoval při každé příležitosti a přesto na mě útočili a vynili mě, že se paktuji s tepláři. Celá hra obsahoval spoustu logických lapsů a stejné je to u Skyrimu.

    Bethesda totiž viděla co Biowaru prošlo, tak to zkusila taky. Výsledkem je hra, kde máte nepřehledné mapy (lokální už jsou u Bethesdy tradice, ale tady je nepřehledná už i mapa světa), což ale nevadí protože včechny dungeony jsou stejně vlastně jen tunely start - cíl, máte tu hromadu vedlejších questů, kde všechny jsou na jedno brdo, nefukční ekonomiku, města o velikosti vesnic a to vše na území, které lze projít od severu na jich maximálně za dva dny herní doby, což ze Skyrimu dělá území o rozloze menším než Haná. Ani graficky není Skyrim taková bomba jak všichni říkají, napřiklad vedle Zaklínače 2 ani nestál. Pokud by si Bioware měli brát příklad z nějakého rpg tak právě ze Zaklínače, kde hráč skutečně ovlivňuje dění ve hře, kde questy mají hlavu a patu a města vypadají jako města, kde NPC když se nasere řekne do p*dele a ne do prkýnka. Ale to se bouhužel nestane, protože to by vyžadovalo, aby se v Bioware a v Bethesdě přestali flákat a začli makat.
  • Dnešní Steam Sale

    http://i39.tinypic.com/1563byr.jpg

    Kupte si následující:
    Cave Story+
    E.Y.E. Divine Cybermancy
    Railworks 2012 Complete DLC
    • keigi
      K tomu jen dodám, že Cave Story se vyplatí koupit na http://www.humblebundle.com/ , protože za stejnou cenu člověk dostane dalších 11 her :)
    • Tou hrou, na kterou pracují vývojáři z Ruffian Games prý není Crackdown 3.

      A co že nám to zakázali ..... RAGE ?
      • Ano.

        Ale ten na Steamu nebyl u nás ani při vydání. Nejlíp najít nějakýho kamaráda v Rusku, co ti to koupí za levno za rubly a pošle ti to... pokud o to máě zájem.
  • Příští díl Dragon Age si vezme inspiraci nejen ze svých dvou přechůdců, ale i The Elder Scrolls...

    Hurá.
  • Co jiného může být na obalu PS3 titulu Twisted Metal, než na*raný klaun s výrazem maniaka. Libí?

    hodne dobry,se tesim na poradny relax
  • V lednu dojde na CES 2012 k odhalení Kinect verze Mass Effect 3.

    a on ji nekdo vubec pouziva?? :D:D:D 99% lidi jen macka Q kdyz nekoho videj aby ho naspotovali nebo aby oznacili vlajku... jinak je to k nicemu, ani v BF2 to nikdo nepouzival...
  • Stáhněte si mód do The Elder Scrolls V: Skyrim, který slibuje snížit náročnost na výkon procesoru...

    Nechci se nikoho dotnout, ale tohle tak nějak přispívá k názoru Dana Vávry jak ta hra fušersky udělaná.
    • Stáhněte si mód do The Elder Scrolls V: Skyrim, který slibuje snížit náročnost na výkon procesoru...

      Nechci se nikoho dotknout,ale tohle je neco jako mod na 4GB pamet pro Skyrim. Absolutne k nicemu. Ta hra bezi snad kazdemu a na max detaily bezi zcela v pohode i na mem temer 2 roky starem pocitaci. Ne vsechny mody od moderu jsou skutecne prinosne...
      • Odulin
        Tahle vecicka je podle me vsechno, jen ne k nicemu. Treba mne pomohla krasne. Hra byla sice v pohode hratelna i bez tohohle patche, ale vyrazne mi zvysuje ve mestech fps..treba vstup do whiterunu z ~42 na ~55, coz je pekne znat.
      • No jo, ale pokud v novém TES pořád není SSE, což je přes deset let stará záležitost, se kterou by to běželo ještě líp (a nebo stejně ale s lepší AI), něco to asi znamená.
        • Stáhněte si mód do The Elder Scrolls V: Skyrim, který slibuje snížit náročnost na výkon procesoru...

          Nezlob se na me,ale to je jako si stezovat na to,ze kdyby v aute byly raketove mototry,tak bezi jeste lepe.
          Skyrim byl na rozdil od Oblivionu vyborne vyladeny a bezi snad kazdemu.
          A AI a ostatni veci? To uz snad debata na trochu jine tema ne? Pokud ovsem jen hledas hul na psa,tak vzdy neco najdes.
          • Kdyby raketové motory byly naprostou samozřejmostí u všech dražších aut, tak by to bylo to samé. Nesrovnávej laskavě něco, co má úplně jiné souvislosti.
            Skrim je vyladěný asi tak stejně, jenže HW od doby Oblivionu dost pokročil, takže to není moc poznat. Je to stejný engine s pár eyecandies na systém nenáročných. A jak jsem psal, sice běží, ale mohl by běžet lépe, kdyby si dali tu možná hodinovou práci a zkompilovali to s SSE. A nebo, jak jsem psal, by to mohlo běžet stejně, ale s něčím navíc, třeba lepší AI, což jsi ovšem opět vytrhl z kontextu. To byl takový příklad, víš?
        • Paulcz

          Příští díl Dragon Age si vezme inspiraci nejen ze svých dvou přechůdců, ale i The Elder Scrolls...

          těžko hledat AI ve hře kde nefunguje ani pathfinding :)
  • Ataker
    Lidi netýká se to her, ale chodím na games tiscali dost dlouho a tak vám přeju šťastné a veselé vánoce samozřejmě i úspěšný start společně s novým rokem.
    • Tobě rozhodně taky, hodně toho věcnýho i toho věčnýho ♥ :)
    • Přeji všem hráčům ať už konečně padnou do příštího roku konzole a můžeme hrát pořádné hry jak se patří :)
      • Zrovna když jsem si koupil Xbox i s kinectem? Sviňáku *9*
        • tomu se říká špatná investice :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit