Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OT - jakou mount and blade

    čau, můžete mi poradit jakou hru mám vzít (mount and blade)? Ve slevě jsou všechny 3, bohužel se v nich ale nevyznám :) Díky
    • Jednoznačně Warband. Je to vylepšená verze původního M&B. Poslední díl Fire and Sword přinesl střelné zbraně, ale v současnosti je stále dost nevyladěný a nedodělaný. A frustrující, pač střelné zbraně jsou fakt silné a s hlavním hrdinou se v boji nedá moc dlouho přežít.
    • Nejnovější je With Fire and Sword a pokud máš rád Polsko, tak tohle, pokud tě to moc netáhne, tak Warband, ten má navíc i češtinu....
    • Jimei
      Mount and Blade Warband... poslední díl a nejlepší

      Má multyplayer a hromadu modů
      • Já si myslím, že tenhle With Fire and Sword je upravená, odladěná verze toho, co vyšlo i u nás kdysi a má to už i mulťák a vylepšení z Warbandu......
        • asi vezmu ten warband, ten fire nemá tak dobrý hodnocení, dík za rady :)
  • Klient výborné onlineovky Rift je až do 2. ledna k dispozici za pouhých 5 dolarů.

    Od kdy je Rift výborná onlinovka? :D
    • janchor
      V podstatě od vydání.
  • rancor1223

    Výcvikový systém pro US armádu, který běží na CryEngine 3vypadá opravdu parádně. Na hraní...

    Snad se objeví nějaká Lite verze jako v případě VBS
    • pokud vim zadna verejna lite verze neexistovala, jen kdosi vyripoval objekty z VBS a narval do OFP :)
  • Hádejte, kdo bude na krabičce titulu Grand Slam Tennis 2 od EA? Správně, známý bouřlivák John...

    Maria Sharapova vy hovada, jak by se vam libila Jana Novakovouououva?
  • ucho

    Humble Bundle #3

    Daruji Humble Bundle #3 na Steam:

    Cogs - slušná logická hra
    Crayon Physics Deluxe - takové to čmárání perem a musíte přemístit kuličku
    VVVVVV - nehrál jsem
    Hammerfight - nehrál jsem
    And Yet It Moves - nehrál sem a prej je to těžký

    jestli má někdo zájem, pošlu na mail
    • skara, pozdě no..:( ty jsi takovej rozdavačnej..kdybys měl jestě něco tak mi to můžeš poslat na miroslavhorava@gmail.com
      • jindra.veliky
        smula uz to ma stryc *1*
    • Ja bych si to zahral :D

      lukinsons@gmail.com *1*
      • ucho
        posláno
    • jindra.veliky
      Jáaj *2*
  • jindra.veliky

    Výcvikový systém pro US armádu, který běží na CryEngine 3vypadá opravdu parádně. Na hraní...

    good by bylo kdyby to uvilnili ke stazeni jako free to bych si zahral *4*
    • Něco mi říká, že v singlu tahle věc asi moc nepoběží...
    • si zahraj armu, mas to samy..
    • Jasný Jindroušu, já myslím, že s tebe by byl príma voják.
      • keigi
        Jsem si to úplně představil ... leje jak z konve, vojáci narovnaný v zákopech připravený na zteč ... najednou se na konci řady zvede Jindra a zahlásí: "Se*u na vás, du domu, mám mokrý ponožky!"
  • Steam kupony

    Když už se tu objevila nabídka, přidam i tu svojí. Vyměním Valve -33%, Gemini Rue -50% nebo Oddworld: Abe's Oddysee -50% kupón za uhlí.
  • TW2

    Vyhrál jsem na Steamu Two Worlds 2, ale hru mám doma už od vydání, má někdo něco na výměnu? :)
    • Muzu ti nabidnout HL 2, ale pochybuju, ze bys ho chtel
    • Prošlé čokoládky
    • Co takhle první Portal nebo Operation Flashpoint Dragon Rissing...? Jiné hry obětovat nehodlám :D
    • Jedno uhlí.
  • keigi

    Polský Dead Island je definitivně úspěšná hra.

    Vím, že je to trolloidní, ale nemůžu si pomoct. ;) Nic proti Dead Islandu, ale ...

    21.12.2011:
    Polský Dead Island je definitivně úspěšná hra. Do obchodů bylo celkově navezeno okolo 3 milionů kopií, což je na východoevropskou hru skvělé!

    21.12.2012
    Polský Dead Island přihodil cihličku k základům dobrého renomé herního průmyslu, když se z obchodů převezlo 2 a půl milionů neprodaných kopií a na louce u Varšavy z nich bylo vystaveno městečko pro bezdomovce z blízkého i dalekého okolí. *3*
  • Jimei

    Vyšla nová verze (2.0) módu Morrowind Overhaul, jenž vytvoří s pomocí nových textur, modelů...

    Hned jsem si vzpoměl na mojí 35 GB velkou morrowind složku :D

    až zjistim hw nároky tak to stáhnu
    • To já měl srabáckejch deset u každý bethesda hry a dvacet u každýho NWN. Nedávno jsem měl málo místa na disku, tak jsem to mazal, protože bez těch popisů bych stejně netušil co "mod1202x.zip" dělá.
    • MidnighT91
      35 GB co všechno tam máš??? *8* Asi si po skyrimu znovu připomenu morrowind...
      • Jimei
        Různý Texture Packy,Questy,Domy,Banku,Koně,Zbraně,Společníky atd. atd. atd.

        Človek jednou vleze na Tesnexus a za chvíly to je jeho Homepage *4*
      • Moje složka Freespace 2 je podobně velká...

        Když si někdo hraje s mody, velikost roste nepředstavitelně *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit