Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam výprodej

    Tak ještě tři hodiny ... zatím nic moc ...
  • Na dotemu.com dneska Cultures Anthology za necelých 100 Kč. http://www.dotemu.com/en/download-game/1784/cultures-anthology
  • Copak si to asi čte osoba za plachtou na mapě Gulf Of Oman ve hře Battlefield 3?

    omg ... necte si nic, je to delnik co sedi an traverze a svaruje ji.... normalne tam tenhle stin blika, protoze svaruje. Je to vlajka na Gulfu na stavenisti, tak to tomu dodava jen atmosferu .. a zase retardi na internetu v tom hledaj easteregg ... nekdo ze to je ukazka z mirrors edge 2, nekdo ze typek si cte new BF knizku atd....

    Je to jen delnik...
    • mozno serie na wecku
  • .

    Už tu dlouho nebyla žádná zpráva o Skyrimu, to abych to napravil *2* Takhle to mělo vypadat, pánové s Bethesdy.
    http://www.youtube.com/watch?v=5be28k42nUM&feature=related
    Nádhera a jestliže tohle ubastlí jednotlivec, co potom herní studio... To si za licenci účtujou v Cryteku safra tolik, že to nikdo nekoupí? Zrovna Gamebryo, a je mi jedno jestli se teď jmenuje jinak, už mělo bejt dávno fuč. Ne, že by byl Skyrim nějak ošklivej, ale kostnatej je řádně. Když už nic jinýho, tak by konečně přibyl počet polygonů, kterej konkrétně ve Skyrimu není bůh ví jak závratnej, umí to narozdíl od Gamebrya normálně stínovat, ne vyvažovat kvalitu za dohlednost, a má to nějakou normálnější fyziku. Nevím, jak by to bylo s modama na pouze licencovaným enginu, ale jinak... Víc toho na Cryenginu, než jen Crysis a dle dosavadní prezentace scriptfestu s názvem Sniper 2 *7*
    • Ja myslim ,ze odpoved je na dosah ruky - soucasna generace konzoli.Dokud neprijde dalsi generace,tak se neceho podobneho ve hrach jen tak nedockame.
      Protoze soucasne konzole tohle nezvladnou a delat se s tim extra pro pc se chce jen malokteremu studiu/vydavateli.
      • Cry engine 3 je multiplatformní. Přidáš hustotu a dohlednost trávy, pár textur jak se to dělá, trochu to pošuchráš a máš to. Běžná PC verze multiplatformních her *15*
      • Zítřejší vánoční Fight Club začne po třetí hodině a stylově přivítáme jednoho dlouho...

        Jestli ten problém není spíš na straně PCčkářů - moc pirátění - málo kupování, viz prodeje skyrimu na pc vs konzole.
        • Prodeje Skyrimu v evrope na PC i jednotlive konzole je srovnatelny. V americe se obecne na PC moc nehraje.
    • Neni to nahodou kousek mapy z Cryengine 3 SDK? Vypada to temer stejne.
    • christianus
      ArcheAge poběží na Cryengine 3
  • Ajeje uz to na steamu zacalo :D
    • MrSanta
      Dneska asi jenom Singularity a to si ještě nejsem jistej. Začíná to dobře. Ještě jsem ani pořádně nezahrál hry, co jsem koupil na vánoce loni *1*. Hlavně doufám, že do slevy spadne The Last Remnant. Těch 20 € je pořád příliš mnoho.
      • Za mě doporučení Fable 3. Jedna z mých nejoblíbenějších her vůbec.
        • MrSanta
          Fable 3 asi až příští rok. Přece jen jsem ještě ani tu jednotku pořádně nezahrál a i když to vlastně nenavazuje, tak bych jí rád dal před trojkou. Navíc toho mám moc, takže fakt hodně vybírám. Už takhle jsem zavalenej minimálně na 3 roky dopředu. A navíc SW:TOR... Není to lehká doba *1*
          Letos se snažím ovládat a moc toho nekupovat. Plánuju akorát ten Last Remnant když bude do 10 € a Deus Ex: Human Revolution, když se taky dostane do slevy do 10 €. Jinak asi nic. Mám toho fakt desně moc na zahrání a navíc na rok 2012 to vypadá na minimálně Kingdoms of Amalur: Reckoning, Mass Effect 3, Legends of Grimrock a pravděpodobně taky BioShock: Infinite... To zas bude děs na to sehnat čas *8*
          Ještě klika že nemám konzoli, to bych byl v pr*eli už totálně.
          • Odulin

            Titul Hra roku 2011 získala na serveru Gamespot hra The Elder Scrolls V: Skyrim.

            "Ještě klika že nemám konzoli, to bych byl v pr*eli už totálně."....přesně tam trochu sem. *3*
          • Jo a ještě tohle.
          • K trojce vlastně ani jedničku moc nepotřebuješ, stejně tu pořád bude mezera v podobě dvojky :/ Ale je samozřejmě lepší jí znát.
    • stejně Steam má problémy a většina her nejde ani koupit protože maj zátěž jako kr..va
      menší fail a snad to fixnou, mám tam už dvě hry, který bych bral s tou slevou
      • Lidi na to maj 24 hodin si to koupit, ale všichni to musej mít hned teď. Se pak nedivme, že to Steam neunese.
        • obracenyKybl
          Ráno by to mohlo být lepší, Amerikáni budou mít noc a Evropa bude v práci/ve škole.
          Heh, teď se mi podařilo si koupit Metro 2033 - menší zázrak, Steam vážně šíleně blbne :)

          A menší dotaz: jak funguje ten kupon (33% off na hry od Valve), když snad všechny jejich hry (dnes kromě Portalu 2) jsou teď k mání s 50% slevou?
          • Na STEAMu začal velký vánoční výprodej! O 75% je snížena cena Fable 3, Orcs Must Die, obou dílů...

            Pokud jsi ho dostal jako dárek v té vánoční soutěži bude mám dojem platný až od 2.ledna až někdy do března. Prostě si v novém roce vybereš nějakou hru od Valve a po přidání do košíku by se ti ten kupón měl automaticky aplikovat (nebo si ho tam pak přidáš sám ručně). Jinak trocha škodolibosti, já dostal kupón na 50% slevu *15*
            • ucho
              tak to trochu pobavím, ja na Valve tituly dostal slevu 25 % :D
            • obracenyKybl
              Jej, díky, zase jednou neumím číst, že je to až OD 2. ledna jsem přehlédnul *7*.
    • A letos je to opravdu velký, jak se zdá :D
      • prestigo88

        Epic holiday giveaway

        No hlavně ta soutěž, ve který 2. ledna vylosujou jednoho, který vyhraje všechny hry dostupný na Steamu. *1*
        • Toz ja bych vsechny hry na steamu vyhrat nechtel.
          Kdo by se mel v tom silenem seznamu her orientovat.Navic 3/4 z toho bych nikdy stejne hrat nechtel.
        • Koupené PSV hry z kamenného obchodu se načítají o něco (málo) rychleji než hry zakoupené digitálně.

          :D toho asi klepne a pokud ne, tak ho klepne až mu ten účet ukradnou. Tak jako tak, klepne ho :D
  • Freddie Wong a Brandon Laatsch vytvořili pro EA povedenou reklamu na Battlefield 3.

    ten bagrik s C4 me dostal *1*
  • Malleth

    Server Gamespot zveřejnil nominaci deseti titulů, které se poperou o titul Hra roku 2011.

    Je vidět že je to na Gamespotu na trochu jiné úrovni než VGA.

    Ok, hru roku tu vyhrál taky Skyrim *6*
    Beru to zpátky *16*

    What's wrong with this world?
  • RavenHolm
    Pokud je moje křišťálová koule dostatečně vyleštěná a nelže mi, tak by dnes nebo zítra měl začít vánoční výprodej na Steamu.
    • Přehled jenž prozradí, kolik která PSV hra zabere volného místa na paměťové kartě.

      A hned vykouzlili úžasnou 84% slevu na Dead Island *8* Podle toho jak rychle se těch 8,49EUR změnilo na 33,49EUR bych řekl, že tak štědří být nechtěli *1*
    • ucho
      dnes v 19:00 a už je venku i dost informací, co všechno bude v akci a jaké achievementy se budou sbírat.
      • Jazz
        Doufám, že podle té témy na fórku bude i sleva na Beat Hazard, posledně jsem to nemohl koupit díky mé blbosti... *7*
      • RavenHolm
        Fakt? Můžeš linknout?
        • ucho
          http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2272641
          • RavenHolm
            Díky moc. Fajn, že velkou část her na achievy mám:)
  • EDGE č. 236 zveřejnilo svůj seznam nejlepších her roku 2011. V hlavní kategorii vyhrálo The Legend...

    No jó! V EDGE museli být vždycky jiní...
    • Ehm... Zelda je ve světě jedna u nejvíce uznávaných her. Takže oni opravdu jiní nejsou.

      To spíš ČR, kde Zelda nemá skoro žádnou základnu.
    • Jazz
      Máš pravdu, musel to přece vyhrát ten super duper Skyrim, že ?
      • ani náhodou...Portal 2 nebo Human Revolution...
  • mozna by bylo dobre napsat, ze na GOG je velika promo sleva, tituly za 5.99 stoji 2.99 a tituly za 9.99 stoji 4.99. :-)
    • ucho
      je zbytečné to sem psát dvakrát:
      http://games.tiscali.cz/oznameni/gog-nabizi-klasicke-hry-za-pusu-a-empire-earth-zdarma-57874
      • ou, pardon, omlouvam se, nevsiml jsem si teto novinky, nicmene to alespon stoji za vyveseni:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit