Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nerad ti to rikam ale tohle se uz na steamu deje od doby co presly na eura...bezne se tam prodavaji hry v pomeru 1 euro = 1 dolar...obcas to i prezenou jako ted no.
  • Nepoměr Steamu

    vsimli jste si nového nepomeru Steamu? treba ted Dead Island je za 25€ / 20$, nebo drive Shogun2 14€ / 10$.
    • ucho
      a to ještě asi nevíš, že v Rusku je DI za 449 rublů, což je tak 14$, v austrálii zase za 25$ :) není to měnová politika Steamu, je to regionální politika distributorů.

      edit: tak dneska to na Steamu vypukne...
    • Ty dolary jsou ale bez daně. 10% tuším.

      A co je na tom vlasně nového?
  • Nahrajte video s unikátními zážitky, které jsou možné jen v Battlefield 3, a vyhrajte zájezd...

    Mam nahrat zasekavani o obrubnik, kamikaze letadla, baserape, tym plnej snajpru neschopnej sebrat vlajku nebo lidi co kradou techniku kdyz ji opravujete?
    • to posledni snad nemyslis vazne, ne? nemaji ti nepratele rovnou pachat sebevrazdu, aby pana neurazili?
      • Mno tak mozna jeste kavicku smim-li prosit.
        • Ne, dostanes rpg rovnou do hlavy *1*
    • Na tom posledním ale není nic špatného.
  • Cahir

    Prahne Vaše srdce po vztahu s Catherine nebo Katherine? Interaktivní video Vám s volbou pomůže!

    What the f*ck is this sh*t??
    • Máš radši "manly heterosexual warfare" hry, co?
    • Prahne Vaše srdce po vztahu s Catherine nebo Katherine? Interaktivní video Vám s volbou pomůže!

      Némáš rád hry od Atlusu? Na Catherine se hrozně těším. Škoda, že tady vyjde až tak pozdě.
  • LEGO Pán prstenu a Hobbit

    http://www.thehobbitblog.com/?p=4283
  • Kutil si doma na koleni vyrobil motorovku z Dooma.

    Vyrobil tak, že si koupil motorovku na ebayi a namaloval na ní logo UAC? To je ale kutil!
    • Ber to tak, že jsou mezi námi lidé co by si při tom instalování loga ufikly půl řitě a z nohy udělali vlašák když už tady můžou být ty "casemody" konzolí .. *16*
  • Hlasujte v pořádných /v/GA

    http://vidyagameawards.com/index.php
    • Cahir
      Tak Karl Marx award mě pobavila. I když teda ty nominace vykazují slušný hate...
      • Ringwraith
        Neřekl bych... řekl bych, že většina kategorií je naproto očištěna jak od hypu a fanboyismu, tak hatu.

        Osobně bych teda do "Blunder of the century" přidal Titanic 2, ale to je už jen moje osobní preference.
        • Cahir
          Možná je očištěna od hypu, ale rozhodně je zatížena myšlenkou: "Tak a teď ukážeme všem těm komerčním AAA titulům a zaplacejenm recenzentům, jak vypadají pořádné nominace", což má za následek, že marketingem hypované tituly jsou jimi až příliš kriticky sráženy, případně zesměšňovány.

          Ve výsledku to na mě působí jen jako pózérství lidí, kteří mají potřebu vytrubovat do světa, že jejich intelekt byl tou snůškou komerčních hovadin uražen. Takové mám stejně v prd*li, jako lidi okolo skutečných VGA. Je to prostě z extrému do extrému.
          • Ringwraith
            Asi máš pravdu. Spíš určitě.

            Ale když si musím vybrat, tak budu raději pozér na /v/GA než pozér na VGA. *3*
            • MrSanta
              Já budu raději já a i nadále budu hry hodnotit podle toho, jestli a jak mě baví *3*
    • Divotvurce
      Nejvíc mě asi dostala nominace VGA v kategorii Teabagging Award for worst video game related event *4*
    • S jejich nominacemi souhlasím několikanásobně víc než s těmi z VGA a ty názvy kategorií k tomu *3*
  • Jimei
    Trochu toho vánočního trollení

    myslíte že ta zrzatá tlama Jindra veří na Ježíška ?
    • keigi
      No jestli mu je opravdu tolik, kolik má v profilu, kdo ví ... (tajemný smajlík)
  • jindra.veliky

    RTS

    vysla letos nejaka strategie? a myslim kvalitni ne jak stronghold 3

    kdyztak jmena ja uz dlouho zadnou novou nezakalill....nejlepsi by blylo kdybych si tam mohl dat skirmish se stavenim zakladny
    • Anno 2070, Total War: Shogun 2, Men of War: Vietnam, Frozen Synapse, Heroes 6. Tedy pár jich je...
    • keigi
      Shogun 2: Total War, ale ta na tebe bude těžká ...
  • ucho

    Crysis 2

    na http://www.direct2drive.co.uk mají Crysis 2 za 3,75 liber, což je řekl bych slušná cena...
    • Slusna cena ano,ale ne za tuto hru imho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit