Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Do Dungeon Defenders jsou připraveny 4 DLC balíčky, každý z nich přinese 3 nové mapy, předměty,...

    ja jsem si pral pod stromecek cd-key tyhle hry ale kdyz vidim ze k tomu bude treba dalsich XX dlc tak to asi uz nebudu chtit....
  • Steam verze hororové střílečky F.E.A.R. 3 je dnes na Green Man Gaming k mání v akci za 15 dolarů....

    Já na to Nasrat!
  • septicflesh

    Steam verze hororové střílečky F.E.A.R. 3 je dnes na Green Man Gaming k mání v akci za 15 dolarů....

    Já na to Skyrim.
    • To je mi moc lito...
  • Do Dungeon Defenders jsou připraveny 4 DLC balíčky, každý z nich přinese 3 nové mapy, předměty,...

    skoda no a to jsem si chtel hru koupit, jenze potreba do toho narvat dalsich 16 euro, aby si clovek poradne s ostatnimi zahral, me odradila
  • Battlefield 3 se stalo pátým celosvětově nejrychleji rostoucím dotazem roku 2011 ve vyhledávači...

    JEŽIŠMARJÁ... takovou hrubYci... *3*
    • Battlefield 3 se stalo pátým celosvětově nejrychleji rostoucím dotazem roku 2011 ve vyhledávači...

      kouknu na novinky - vYdeoher, kouknu na nadpis clanku - "vyvydaji". Dneska radi sotek :D
    • keigi
      " vydeoher" je přeci správně, protože vy je předložka vy - deo(dorant) - her(pes) *1*
  • Další nápovědy pro tajemnou hru od Atlus USA - bude to strategická RPG hra, která má kromě písmene...

    God Rape Us All 4 - budeme za pomocí boží ruky těžit bludištáky a za ně stavět ubikace, překladatelské domy a výzkumné stanice pro zdokonalování oborů, které nám umožní pěstovat si Jindry Veliké a vysílat je na mise po světových fórech. Cílem hry bude dosáhnout takového počtu mínusů, jež nám umožní postavit meziplanetární .. ale to je spojler na 5 díl. *16*
    • Nemoh by to být age of wonders 4 ? O tom se snad nikdy nemluvilo...
  • Core

    Half-Life 2 bez účtu na Steamu?

    ...to jsem se chtěl zeptat, napadá někoho, jakým způsobem bude ošéfovanej Half-Life 2, který bude jako příloha u 215 Score? Kdesi na Fcb jsem četl, že by snad prý nemusel být nutný účet na Steamu. Je to reálné? Pro mě je to zásadní otázka, hry, které vyžadují účet kdekoliv prostě nekupuji.

    Score nepovažuji za kvalitní magazín, ale po Planescape: Torment a Baldur's Gate (případně Icewind Dale) je to hra, kvůli které uvažuji o koupi.
    • Battlefield 3 se stalo pátým celosvětově nejrychleji rostoucím dotazem roku 2011 ve vyhledávači...

      Urcite to bude na Steam, HL2 se bez nej neda hrat.

      Steam mi taky vadil kdysi, ale postupne si na nej zvyknes (bohuzel, protoze pak musis mit cim dal vic a vic her :D)
    • Ne, neni to legalne mozne a uz vubec nechapu snahu se steamu vyhnout, je to skvela platforma, ktera se za ty roky stihla vychytat.
      • Steam verze hororové střílečky F.E.A.R. 3 je dnes na Green Man Gaming k mání v akci za 15 dolarů....

        Vychytat možná, ale nikdo ze Steam fanatiků mi stále neodpověděl na otázku, proč se mi musí neustále spouštět Steam, když pařím offline singleplayer. (Steam používám taky, co mi zbejvá, chci hrát, tak musím) *11*
        • GlaDOS
          jak napsal Aoyagi, někteří vývojáři tam pak nemusí cpát ochrany, co někdy fungují hůře než viry a Steam pak funguje jako DMR. některé hry bez něj fungují, jiné ne. jde o to, jak si vývojáři pošéfují ochranu.
        • Jako DRM a kvůli svým statistikám. Ale některé hry se dají myslím spustit i bez Steam klienta.
  • Core

    R.I.P.

    R.I.P. Star Wars Galaxies... Servery uzavřeny...
    • kto vyhral poslednu bitku?
      • bioware
  • Dohrát kampaň PSV hry Uncharted: Golden Abyss Vám zabere déle než 10 hodin.

    Na handheldovou akční adventuru je to velmi slušné.

    Ale pořád na i PSP i DS najdete hry na 100 a více hodin, zvláště v žánru JRPG a SRPG... takovou Disgaeu, Personu, Cladun atd. můžete drtit dlouhé měsice.

    No i pro Vitu vlastně bude Disgaea 3 a Persona 4: Golden.
  • Final Fantasy XIII-2 je venku v Japonsku, takže víte co to znamená... spoilery! Možná falešné, možná ne!

    Konec hry:
    http://i39.tinypic.com/mc9i05.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit