Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Pozadí pro Vaší plochu s motivem hry The Elder Scrolls: Skyrim.

    Tady je moje pozadí:

    http://s272.photobucket.com/albums/jj163/MickeyMutant/?action=view¤t=SkyrimGunPackDLC1920x1200-1.jpg
    nebo
    www.youtube.com/watch?v=KJ47HYWmTFg&list=UUrbGkOJGJLkYsJcJW2INV6w&index=2&feature=plcp&hd=1

    (Už jsem to tady někde linkoval, ale na photobucketu došlo k nějakým změnám, tak jsem to chtěl aktualizovat.)
  • prestigo88

    GDS 2011

    Záznam z České konference herních vývojářů
    http://www.youtube.com/playlist?list=PLAD3D2E776FB39307
  • Něco moc, moc zajímavého pro Anglicky gramotné

    a pro lidi, kteří mají rádi internet.

    http://youtu.be/JhwuXNv8fJM
    • christianus
      No když nic jinýho tak aspoň DOT-BIT popřípadě Dot-P2P to částečně jistí.
    • Holy effing sh*t ...
    • Sony,nintendo,EA jsou jedni z tech,kteri tohle podporuji.Priste budu hodne zvazovat,jestli jim dam sve penize.
      • I Activision. A věřím že i většina ostatních publisherů.
        • Snad az na valve a jejich steam,vzhledem k jejich postoji k piratstvi.
    • Je to hnus velebnosti.Doufam ze zdravy rozum zvitezi,ale jeden nikdy nevi.Cenzura v plne krase.
    • No ano, ve čtvrtek jsem sledoval živě zasedání komise společně s 4chanem. Komise se se zatím dohodla, že se dohodne později. Pokud to projde komisí, tak to musí schválit Senát, pak to může vetovat Obama a když ani to ne, tak se podá žaloba, že to je protiústavní.

      Pevně věřím, že ta srajda neprojde...
  • GameSpot nominace na hru roku

    http://www.youtube.com/watch?v=8y35DHY6Z4k

    Tak co... co vás trkne?
    • Jazz
      Velmi pěknej listík.
  • PSV je zařízení určené pro jednu osobu, pokud chcete změnit uživatelský účet, je nutné handheld...

    V tom Sony vždycky pracovali idioti...
  • Obrázky nových bouráků pro Need for Speed: The Run, které si od 20. prosince můžete přidat do...

    Need for Speed skoncilo 6 dilem: Hot Pursuit II, tahle hra nea s NFS nic spolecneho
  • Jak si vede hraní na PC v porovnání s hraním konzolovým?!

    Eh podival jsem na to srovnani, videl par naprostych kravin a zas to zavrel. Jako srovnavat NCAA fotbal se SC2 to skutecne chce odvahu. *1* Pak me to nedalo a podival se, kdo ten obrazek udelal a dal nemelo smysl o tom premyslet. *1*

    Az se na PC proda aspon polovina toho, co na xbox ci ps3, tak smeknu a reknu si fajn, mozna se snad hrani vraci na PC. Do te doby vite co ... :)
  • Podle uniklých zpráv má Final Fantasy XIII-2 až 8 konců

    A jsou implementovány velmi zajímavým způsobem. Popis níže ve spoileru...

    Hra se točí kolem cestování časem. Na první dohrání dostanete nejhorší možný konec - everybody dies. Na podruhé se vám odemče víc lokací, více příběhu atd. No a po několika dohrání se dostanete k perfect endingu.

    Samozřejmě mým zdrojem je fórum, neberte to za bernou mincu, třeba se ukáže, že to je jinak.
    • Vicero koncu je fajn vec,ale v tomhle pripade mi to prijde jako snaha donutit hrace hru nekolikrat dohrat,aby se dostal k tomu nejlepsimu konci.
      Me vice vyhovuje,kdyz se konec zaklada na rozhodnutich,ktere hrac udelal.
      • A to tě nedonutí hrát vícekrát? Já bych třeba chtěl vidět všechny možnosti ve hře.

        Pak je otázka jestli jsou různé konce jen otázkou volby na konci hry nebo pro ně potřebuješ hrát hru znovu a úplně jinak.
        • Tak pokud jsou ty konce opravdu rozdilne a nelisi se jen v drobnostech,jak tomu casto byva,tak asi ano.
          Spis mi jde o tu volnost a navaznost na hracovo chovani/volby.
          Zkracene se mi moc nezamlouva,ze by byl konec predem dany,na zaklade toho,po kolikate hru hrajes.
  • MidnighT91

    Raná verze fanouškovského online modu do hry The Elder Scrolls V: Skyrim.

    *8*
  • Psychotic

    Jak si vede hraní na PC v porovnání s hraním konzolovým?!

    No, že budoucnost PC hraní spočívá ve facebookových hříčkách už se nějakou dobu předpokládá... spíš mě zajímá. jak se k tomu postaví Games.cz. Bude o takových hrách chtít přinášet zprávy a recenzovat je?
    • Tak se nam konecne dostalo do rukou veleocekavane pokracovani farmville s poradovym cislem 10.Bla bla bla 10/10. *3*
      Jo to budou zlate casy.
      • Dneska jsem řekl poprvý lol nahlas, za což si řikám, že si ukroutím hlavu. (ono to bude možná tim, že jsem večer strávil s bandou hráčů LoLu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit