Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výměna

    Vyměním HL 2 za nějakou jinou hru, ideálně KOTOR nebo Half Life Source, ale může být i jiná.
    • To byl ale vánoční dáreček

      Vyšel Kotor jako bundl u některého z časopisů ? ....Ehmmmmm . Ne díky
  • Na STEAMu pokračuje vánoční výprodej! Dnes nabzí: o 75% levnější Recettear, Chantelise, Costume...

    Ano ano, Costume Quest jsem si zrovna vzal. A vy by jste měli taky.
    Stejně tak Recettear a Chantelise.
  • Ataker

    S výdrží baterie PSV to není nejhorší - výsledek testu prozradil, že na plné nabití vydrží...

    Proč ne delete? Reinstalace by mohla pomoct :)

    Pro: stefa
    • dneska jsem linej na tak slozity operace:P ale dik
  • skyrim osa x po updatu

    updatoval se mi Skyrim a zacalo mi blbnout rozhlizeni. osa x je ultrapomala. nevite co s tim krom delete?:D
  • Několika hráčům se již 17.12. podařilo dosáhnout maximálního (padesátého) levelu ve Star...

    A mně se podařilo i dvakrát lognout :) heč :(
    To se fakt nedá čekat na připojení cca 3,5hod. každej den :(
  • Zítřejší vánoční Fight Club začne po třetí hodině a stylově přivítáme jednoho dlouho...

    Jóóóóóóóó Konečně příjde Hellboy....! ! ! tram ta da dá...!
  • leckie

    Zítřejší vánoční Fight Club začne po třetí hodině a stylově přivítáme jednoho dlouho...

    Vávra! Vávra! Vávra!... I když teda bude první den státního smutku *9* ... Vávra! Vávra!
  • FIFA 12 - GAMESPEED

    Lidi, nevíte, jestli je nějaká utilita, která sníží rychlost hry ještě více než je možno nastavit ve hře? Protože i na nejnižší nastavení je hra asi 3x rychlejší než normální fotbal a to je pak prd hra
  • Vitekb

    Direct2drive

    Chtěl bych upozornit na tohle: http://www.direct2drive.com/staticpage.aspx?topic=d2d-transition
    http://www.gamezebo.com/news/2011/12/19/gamefly-pulls-another-netflix-releases-unlimited-pc-digital-download-service
    Direct2drive byl koupen GameFly a mění se. Pro Evropu (a zbytek světa mimo US) to znamená prakticky konec této služby. Přestávají přijímat mezinárodní kreditní karty, nákupy ze zahraničí, začínají používat klienta, atd.
  • Titul Hra roku 2011 získala na serveru Gamespot hra The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Asi nečetli článek od Vávry, haha! :D

    Pitomec
    • Jazz
      Ty ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit