Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xolevle

    Někteří majitelé X360 již mají možnost na své konzoli testovat YouTube aplikaci.

    a bude to i pro cesky xbox live?
    • Ataker
      Aplikace Youtube už tam je na livu a mám účet ČR...
  • jindra.veliky
    kkti zase maj na steamu vypadej
    • keigi
      Jindro, Jindro. Nepíše se maj, ale mají! ... vypadej se píše výpadek. Takhle se do pololetí nezlepšíš! A navíc je 10 večer, mazej spát!!! *16*
      • Já myslel, že chtěl napsat výprodej. Žádného výpadku jsem si nevšiml.

        Na druhou stranu, nějaký asi byl.
        • keigi
          Jo, mělo být výpadek ... nějaký byl, zrovna jsem hrál a nechtělo se to synchronizovat. Ale žádná tragedie :)
    • DF.Future
      ..tak se protáhni, napiš pár nesmyslů a zpátky ke hraní.
  • Podle analytické firmy Cowen se prodalo méně než 100 tisíc kusů Wii verze Call of Duty: Modern...

    zeby PCckari hrali radsej BF3 ? :) s piratstvom to nema skoro nic.. aj tak sa to nekupuje kvoli SP
  • Aion F2P

    http://www.aionfreetoplay.com/
  • origin problemy

    mozna by bylo dobry napsat, jake problemy jsou nyni s originem, resp. s logovanim... nekterym mizi i zakoupene hry...


    http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654624791349501/
    • Ataker

      Podle analytické firmy Cowen se prodalo méně než 100 tisíc kusů Wii verze Call of Duty: Modern...

      Mně se zase teď často stává, že mi padne hra v průběhu hraní NHL 12 nebo Fight Night Champion... vypíše to nějakou hlášku ohledně EA serverů, ale internet mi prostě jede dál celkem mě to štve.
    • ano ano, taky mi prijde ze v cechach se na to kasle
      • nejen v cechach a neni to rozhodne poprve... Origin je proste hnuj a nebyt bf3, tak bych se mu vyhnul obloukem...
        • Mám to brát tak, že porodní bolesti trvají, že? ^^
          • Řeknu vám - hegeš maximální, za tohle by měli dávat další DLC pcčkářům zadarmo a novináři by do nich měli šít vším, co je po ruce. už to nejede prakticky 24 hodin. A nejsou ani schopní zákazníkům nic říct - jen neurčité bla bla na twitteru. Holt dnešní trend - naval prachy a vypadni
            • @...
              No ale EA má například lepší support, než Steam...to jen tak na okraj.

              Ale uživatelům Originu to celkem přeju, od začátku půl internetu předpovídalo většinu podobných problému a některé předpovědi ani nebyly založeny na EA hate.
            • Co taky cekat od EA,na zakazniky se*ou z vysoka a pomalu se stavi po bok Activisionu.
              Dokud EA nezmeni svuj pristup a hlavne zneni EULA originu,tak me na origin nedotahnou ani hry typu BF3.
            • No né. Sem by se hodilo obligátní "Já to říkal!"

              Snad tyhle problémy do konce příštího roku přestanou, pak už by to bylo trapné.
  • zx_spektrum

    Podle analytické firmy Cowen se prodalo méně než 100 tisíc kusů Wii verze Call of Duty: Modern...

    "Nevěřím žádné statistice, kterou jsem sám nezfalšoval."
  • Já jedu od začátku BF3, sice ne moc často, a taky si myslim, že je to poprvé. Je to smutný, nebejt Originu, tak je BF3 bomba.
    • Já jsem od 8mi večer už normálně hrál, ale spoustě lidí to nejde. Takže bych to taky tipnul na přetížení způsobený tím MMO šmejdem *1*
      • Odulin
        Já to zkoušel než jsem šel do práce..kolem 8 ráno a už to běželo.
    • Odulin
      Jj, ale nebral bych to tak tragicky.... prostě jen maintenance downtime. Max. za pár hodin to najede a můžem si hrát na vojáky dál *2*
      • podle jejich twitteru se nejedna o klasickou "maintance", ale o neocekavane problemy
        a uz to pry nejde pekne dlouho.. cca 6 hodin?
        na forech se suska ze za to muze launch swotoru :)
        • Ale kdeže! Nech toho rouhačství!
      • Ja bych to teda tragicky rozhodne bral.
  • Origin

    Padlo to jen mě, nebo jsme v tom všichni???
    • já se totiž pomodlila a ono to zafungovalo. aspoň bude manžel fungovat jako manžel
      • Spravi retez v kuchyni?
    • Odulin
      Taky nejedu:(
      • Porodní bolesti Originu stále trvají? No? Já tu otázku myslím vážně.
        • Odulin
          *1* Pěkně. No jo dneska je to nějaký hnědý. Pár map už jsem z přídavku dal, ale teď se milej origin odmítá přihlásit.
          • No jo, ale je to lepší než z toho úplného začátku? Já jestli si ten BF3 vlastně někdy koupím.
            • @Odulin
              Což de, kuji. Takže si to při nějaké -75% akci i koupím a zamořím si počítač mimo hrou i několika otravnými "features".
            • Odulin
              Nejedu od úplného začátku...koupil sem 20.11 a od tý doby jsem žádnej větší problém neměl..až dneska.
  • Malleth

    Atlus USA bude vydavatelem nové hry, začínající na písmeno G.

    Gargantuan Souls
    • Atlus USA bude vydavatelem nové hry, začínající na písmeno G.

      Bohuzel ne. Podle nejnovejsi napovedy je poslednim pismenem R
      • Malleth
        Damn!
      • Mym tipem je strategicke JRPG "Gungnir"
  • ucho

    Čtvrtý Humble Bundle pravděpodobně nabídne kompilaci pecek: Shank, Super Meat Boy, BIT.TRIP.RUNNER,...

    a už vyšel. tak tenhle je luxusní.
    • No ty pyčo! Sorry za sprosté slovo, ale tohle je pecka.
      Skvělý hry za naprosto bezkonkurenční cenu. Okamžitě sypu 7$ ať chytnu i Cave Story+... to každému doporučuji bez vyjímky, absolutní indie bomba z doby, kdy ještě nebyla tato indie mánie.
      • RavenHolm
        Přesně tak. Sice jsem Super meat boye a Nightsky už měl, ale kvůli Cave Story+ jsem průměr přehodil rád. Zatím nej bundle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit