Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    Wheatley se ve videu na VGA loučil slovy "jedna, jedna, jedna", což dohromady dává tři. V zakódovaném...

    Tak o tom ani radši nepište *9*
    • smejki
      taky to v binárním kódu dává sedmičku...
  • Malleth

    Fumito Ueda (ICO) opouští společnost Sony, The Last Guardian ovšem dokončí.

    To že opouští Sony je snad nejhorší zpráva v tomhle roce
    • Alespon jeste dokonci Guardiana. Ale je skoda, ze se ten tym rozpada. Na druhou stranu, kdysi davno jsem cetl, ze ICO, Shadow of the Colossus a The Last Guardian mela byt jakasi volna trilogie. Takze pokud dokonci posledni "dil" tak asi nema duvod ve studiu dele zustavat.
  • Core

    Hal-Life 2

    Přátelé, nechci malovat lambdu na zeď, ale VŠE nasvědčuje tomu, že Half-Life 2 bude jako plná hra u vánočního Score!!!!!!! Právě jsem se prohrabal veškerýma souvisejícíma nápověděma na Twitteru Score a jsem nadšen!!! Po Planescape: Torment a sáze Baldur's Gate zase jednou pořádná gamesa u magazínu. 100% koupě. *1*
    • smejki
      Vysoká škola ekonomická nasvědčuje... jsem deformovaný... a to jsem tam ani nestudoval ::facepalm.jpg
      • Taky mě to napadlo jako první. Má používat kurzívu. :3
      • Core
        *12*
    • Milda8
      Btw. ten Planescape by tam mel bejt zase, zminovall se o tom Tukan v Klubu rváčů..
      • Co, kdy a za kolik se od dnešního dne do 20. prosince objeví na Xbox Marketplace?!

        :) No pokud bude HL na placce s Planescapem , rozhodně se zlobit nebudu a půjdu do toho hlavně kvůli tomu Planescapu .... protože je to už drahně let co jsem doma viděl originální placku .
      • Core
        Přesně, já ho sice ze Score mám, ale podpořím koupí zase *2*
        • kup ho z GoG za 50% zlavu, a mas istotu ze to spustis aj na W7 :)
    • ucho
      každý správný fanoušek téhle hry má doma již dávno alespoň jednu kopii...
  • Wheatley se ve videu na VGA loučil slovy "jedna, jedna, jedna", což dohromady dává tři. V zakódovaném...

    Avšak Gabe i Marc z Valve vyvrátili, že by běžela ARG nebo něco. Spíš bych to bral jako easter egg.
    • Wheatley se ve videu na VGA loučil slovy "jedna, jedna, jedna", což dohromady dává tři. V zakódovaném...

      zajímaly by mě důvody, proč se Valve dodneška neodhodlali udělat další HL. Taková značka, že jiný studio by z ní vyždímalo každou kapičku a valve furt nic; přinejmenším zajímavý.
      • Nejsem HL hipster

        Přinejmenším napínají a mlží .... umíte si představit ten šok když řeknou , do měsíce ji tu máte ? ;D .
      • Valve má Steam. Někdy v době vydání Episode 2 (Orange Box, TF, Portal) se Steam neuvěřitelně rozrostl, mimo jiné i díky masivnímu nárůstu indie her, takže nemají důvod hnát se do vydávání dalších her. A L4D má na svědomí z větší části Turtle Rock, snad jen Portal 2 by mohl předznamenávat světlejší budoucnost.
        • Starhawk nebude podporovat stereoskopické 3D.

          tyhle důvody já znám;), co mi vrtá hlavou je to, že se jako herní vývojáři nechtějí pochlubit tím, co umí. Vždyť i třeba takovej Jágr mohl už dávno pověsit brusle na kolík a přesto to neudělal, protože hokej je to v čem je dobrej, tak proč by měl jenom sedět a utrácet vydělaný love.
  • Odulin

    Back to Karkand

    Tak EA to nějak nezvládá. Přídavek do BF 3 sem koupil už před 2 hodinama a do hry mě to nepustí se slovy, že nemám přídavek...tak hoši a koukejte fixovat!:)

    Update: Pomohlo ohlásit se a přihlásit zpět do battlelogu....jdu testnout hru.
    • Porodní bolesti Originu stále trvají?
  • Alan Wake bude i na PC

    http://www.dsogaming.com/news/steams-registry-indicates-that-alan-wake-is-coming-to-the-pc/
    • Víte co nesnáším na adventurách ? Že už znám konec a ke hře mne to znovu nedonutí :( .
  • Ne, Hideki Kamiya nemá nic společného s Metal Gear Solid: Rising.

    To je škoda.

    Když se totiž podíváte do jeho portfolia, tak jsou tam samý pecky.
    • Jako že tohle bude hodně velikej průs.. , pod který se autoři ani nepodepíší ?
      • Ne, jakože Hideki Kamiya dělá dobré hry. Když tam není, tak musíme spoléhat na zbytek Platinum Games... kteří taky nejsou v herním průmyslu první den...
  • Ahoj, existuje nějaký přehled her které obsahují klasický deathmatch ?
  • 'Zaplať kolik chceš' akce za Indie Royale the Xmas Bundle s hrami Eets, Dino D-Day, The Oil Blue a...

    Hodně slaboučké.Této akci se vyhnu.
    • 'Zaplať kolik chceš' akce za Indie Royale the Xmas Bundle s hrami Eets, Dino D-Day, The Oil Blue a...

      Slabší určitě . Mne ke koupi přesvědčili Eets ....
    • Ale je tam Dino D-Day... a to je taková ujetost, že kvůli tomu si to vezmu.

      Tady se podívej jak to hraje Rose:
      http://www.youtube.com/watch?v=PPfwB6OsXRc
  • Malleth

    Batman:Arkham World easter egg

    O Arkham World, který byl teasnutý jokerem na VGA se baví i nepřátelé v Iceberg Lounge.
    Narazil jsem na to po dohrání hry a sbírání Riddler trofejí :)

    http://www.youtube.com/watch?v=X6QAZPmdNOQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit