Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shánítě pro někoho hru, kterou mu chcete dát jako vánoční dárek? Nechte se inspirovat.

    Indie Royale : the XMAS BUNDLE was launched ... http://www.indieroyale.com/

    x The Blackwell Trilogy: Remastered
    x Eets
    x Dino D-Day
    x The Oil Blue
  • lipkozzi

    indieroyale.com

    Dalsia varka 4 indie hier za bagatel prave odstartovala...
  • Divotvurce

    Call of Duty: Modern Warfare 3 vydělalo během šestnácti dnů miliardu dolarů.

    To o roku 2012 a Mayském kalendáři se musí týkat i herního průmyslu, jinak už opravdu nevím *7*
  • Call of Duty: Modern Warfare 3 vydělalo během šestnácti dnů miliardu dolarů.

    Proč se zde neustále upozorňuje na to kolik je na světě hlupáků?
  • Vypadá to, že The Last of Us bude první (singleplayerovou) hrou, která bude určena jen dospělým...

    Bleskovce nerozumím, PEGI 18 má spoustu her.
    • MrSanta
      Co takhle třeba samotná herní náplň? Možná nějaké to přemýšlení, trocha filosování atd. Domnívám se, že samotným PEGI to asi nebude.
      • V tom případě je ten odkaz naprosto nicneříkající.
      • Vypadá to, že The Last of Us bude první (singleplayerovou) hrou, která bude určena jen dospělým...

        Skôr to, ako tradične, bude nesprávnym pochopením zahraničných správ a ide o prvú "neprístupnú" hru od Naughty Dog, viď napr. http://www.gamesthirst.com/2011/12/12/the-last-of-us-naughty-dogs-first-m-rated-game-features-no-multiplayer/
  • VGA 2011 - Bastion získalo ocenění Nejlepší stažitelná hra roku, Nejlepší originální skóre...

    najlepsie originalne skore? to je co za preklad? "score" v tomto pripade bude asi v zmysle hudba k hre, soundtrack, nie?
    • Nebo treba napsat hudebni doprovod, at se tech anglickych slov zbavime uplne! *2*
  • keigi

    Empire Earth: Gold Edition

    Na GOGu (vedle 50% slev) je příštích 48 hodin zadarmo Empire Earth: Gold Edition ... takže kdo chcete, naběhněte a přihoďte do knihovničky. *14*
    • MrSanta
      Chudák GOG je z toho nějakej zahlcenej.
      • ani nie, prave som to checkol, keby osm nebol v praci tak objednavam *3*
        • MrSanta
          Já když jsem se zkoušel přihlásit, tak mi najel ten jejich "overwhelmed" obrázek. Teď jsem to prubnul znova, už jsem se přihlásil, ale po kliknutí na "koupení" Empire Earth je tam zase. Chudák medvídek, drží celou zeměkouli. Ha, tak už to prošlo, ale evidentně je velký nápor.
          • Irisis
            já si chtěl koupit hromadu blbostí za ty tři dolary, ale na checkoutu se mi to zaseklo a nechce se mi to vyplňovat znova, abych pak nemusel řešit dvojitou objednávku nebo něco takovýho.
    • kostejnesmrtelny
      Chceme :)
      +1
  • posila

    Vypadá to, že The Last of Us bude první SP hrou, která bude jen pro dospělé.

    To kvuli te ikonce PEGI 18? Od PEGI ma rating 18+ treba GTA:SA, Fallout:NW, Mafia 2, ...
    • Bleskaři se pravděpodobně z věty vypařilo slovo "Naughty Dog". Crash, Jak i Uncharted byly hry nejen pro dospělé, ač s každou sérií stále více pro dospělé.
      • A přesně tak to tenkrát bylo...
  • Update: Deadmau5 neztratil v taxíku při návratu z VGA handheldovou konzoli Playstation Vita.

    Kdybych nebyl maniakální fanoušek Foo Fighters, který ví mimo jiné i to, že tenhle "umělec" remixoval, nebo spíš rozmixoval jednu písničku od FF, napsal bych sem "Kdo to ku... je?", pak bych si ho vygooglil a nakonec bych sem napsal, že jsem včera ztratil žvýkačku. Ale jelikož jsem maniakální fanoušek FF, napíšu, s předpokladem, že to bude stejně cenná informace jako tahle bleskovka, jenom:

    Včera jsem venku ztratil žvýkačku.

    A teď někdo zkuste přijít, na co tím narážím. *4*
  • Deadmau5 ztratil v taxíku při návratu z VGA handheldovou konzoli Playstation Vita.

    deabil proste, a jeste vetsi deabilove sou ti, co ho poslouchaji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit