Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VGA 2011 - Střílečku roku se stalo Call of Duty: Modern Warfare 3, na pódium to přišel oznámit...

    A zároveň tato cena vyhrála další cenu a to VTIP ROKU ...
    • Jazz
      Spolu s Gayrimem.
      • Ses fakt ubozak.Skyrim sice nepovazuji za kdovi co,ale to co ty tady predvadis je fakt ubohy.Bez si hrat ten tvuj BF3 a uz dej pokoj.
        Nebo to opravdu nemas nic lepsiho na praci,nez prolizat diskuse pod clanky a vsude sirit svuj hate proti skyrimu?
        • Jazz
          ťuťu ťu, ňu ňu ňu.
      • hh, ktery vyvojar skyrim te jako malyho obtezoval, ze jsi proti tomu tak zaujaty? haters gonna hate....
        • Malleth
          Bethesda si to z těch nominovaných zaslouží nejmíň už jen kvůli tomu jaký jsou se Skyrimem problémy na PS3.

          A Todd Howard za ty jeho PR kecy
          • MrSanta
            Nechci se nějak zastávat Bethesdy, protože ty problémy tam očividně jsou. Ale na druhou stranu jsem se domníval že Sony si hlídá a testuje všechny hry. Musí projít nějakým schvalovacím řízením aby mohly na PS3. Takže mi to čistě jako chyba Bethesdy nepřijde...?
            • Malleth
              To máš pravdu, taky nechápu že to prošlo submissionem Sony. Možná to bylo kvůli tomu, že chtěli zabránit tomu, že by Skyrim byl na ostatních platformách dřív. Bylo jim jasné, že je ta hra populární.
              Ale třeba je to jinak. Je to jen moje doměnka.
              Nicméně předchozí hry Bethesdy vycházeli téměř nedohratelné i na PC
  • VGA 2011 - Bastion získalo ocenění Nejlepší stažitelná hra roku, Nejlepší originální skóre...

    Skóre? Skóre?!? Skóre!!! *1* *1* *1*
  • The Last of Us je ve vývoji již déle než dva roky.

    chudáci pánové z redakce se ze soboty na neděli asi nevyspali *4*
  • VGA 2011 - Střílečku roku se stalo Call of Duty: Modern Warfare 3, na pódium to přišel oznámit...

    Jasne, datadisc kterej pojebal i co fungovalo v MW 1 a 2 nejlepsi strilecka roku. Cool story bro.
  • Jak by mohlo vypadat MineCraft 2 odhalí fanouškovský trailer.

    Skvělá práce! Kraťounký videjko ale perfektní, osobní top 10 2011. *16*
  • Smazat prosím

    Double post.
  • VGA 2011 - Bastion získalo ocenění Nejlepší stažitelná hra roku, Nejlepší originální skóre...

    Bastion je parádní, ale na Trine 2 si neškrtá (alespoň u mě). VGA je fraška, když ani nebere v potaz hry z celého roku.
  • EA DICE zanechalo na ostrově Wake Island ve hře Battlefield 3 pomník pro všechny, kteří na tomtéž...

    tam se musim dnes podivat :-)
  • VGA 2011 - Hrou roku se stává The Elder Scrolls V: Skyrim. Dále bylo oceněno jako nejlepší RPG...

    Byvorně :-)
  • VGA 2011 - Střílečku roku se stalo Call of Duty: Modern Warfare 3, na pódium to přišel oznámit...

    ta sra*ka dostala ocenení za nejlepší akci roku ? dělaj si pr*el ? snad nejveci sklamání rku, uplná blbost, pro mě je nejlepší akce všech dob BF3 pokud beru multak, a kdby sem měl letos brat singl tak jasně crysis 2 a ne naka blbost jako je COD, poslední cod co mělo uroven bylo MW2
    • nenapsal bych to lip,beres me to primo z huby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit