Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    Boxart hry The Sims 3 Showtime, jenž vyjde 6. března příštího roku a do hry přidá (nejen) sociální...

    Zas*aná socializace.
    • MrSanta
      Něžná emzačka a takové drsné slova *8*. Jsem zdrcen.
      • Amylee.Anderson
        Ale vážně, PROČ EMZAČKA? :D:D:D
        • MrSanta
          Já ti nevím, prostě na mě tak nějak působíš mimozemsky *15*
          • Amylee.Anderson
            Já bych radši konkrétní důvody, já nevim, co si pod tim představuješ :D
      • bezte se vysrat pane
  • MickeyMutant

    Battlefield veterán

    http://www.youtube.com/watch?v=FOaGhE_sejI&hd=1
    • heartless_cz
      To mě naprosto odrovnalo.
  • Deadmau5 ztratil v taxíku při návratu z VGA handheldovou konzoli Playstation Vita.

    UPDATE: Tak nakonec ho neztratil. Jenom si udělal prd*l z vedení, potažmo z lidí.
  • Doom včera oslavil plnoletost - první díl vyšel před osmnácti lety.

    :) Takže Core je taky dospělé ..... to už ty herní časopisy schovávám dvacet let ?
  • Deadmau5 ztratil v taxíku při návratu z VGA handheldovou konzoli Playstation Vita.

    Šťastnej taxikář..! ;)
  • leckie

    Deadmau5 ztratil v taxíku při návratu z VGA handheldovou konzoli Playstation Vita.

    That sucks *1* ale chlapec si určitě hned koupí novej :-)
  • VGA 2011 - Střílečku roku se stalo Call of Duty: Modern Warfare 3, na pódium to přišel oznámit...

    nechapu a nechci na tomhle svete zit dal... jak takova ***** mohla vyhrat? .... BF3 je jednoznacne lepsi .. to zase berou podle prodejnosti a ne podle ohlasu
    • Řešení je nasnadě... hoď si mašli.
  • Ad ceny VGA

    http://www.youtube.com/watch?v=35TbGjt-weA
  • VGA 2011 - Hrou roku se stává The Elder Scrolls V: Skyrim. Dále bylo oceněno jako nejlepší RPG...

    Ano Vávra si dnes půjde dát jednoho od žida:-DDD
  • Malleth

    VGA 2011 - Hrou roku se stává The Elder Scrolls V: Skyrim. Dále bylo oceněno jako nejlepší RPG...

    To je fakt směšný. Jak se má Bethesda naučit vydávat dodělaný hry, když za ty paskvily dostávaj ještě ocenenění?
    • Minimálně ocenění za nejlepší Studio si moc nezaslouží (jakkoliv samotný tým je docela fajn banda lidí), jednak kvůli těm právnickým blbostem ohledně slova Scrolls a taky hlavně kvůli vydání vlastně nefunkční hry na PS3.

      Ale co se člověk namáhá, u soutěží s veřejným hlasováním zvítězí ti nejhlasitější, zejména pokud se o nich mluví v době hlasování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit