Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VGA 2011 - Hrou roku se stává The Elder Scrolls V: Skyrim. Dále bylo oceněno jako nejlepší RPG...

    Hype vyhrál.

    Dávám 10/10.
  • VGA 2011 dojmy...

    Vše co jsme se z letošního VGA dozvěděli bylo už předem velmi pravděpodobné, proto mi to celé přišlo takové zbytečné. Mám upřímnou radost z ocenění Portalu 2, nechápu střílečku roku CoD a sem rád že hra roku spadla do správných rukou. Ale kde je něco co by hráčům vyrazilo dech? Upřímně nepatřím mezi fanoušky jediné hry, kterou oznámili.. v podstatě mi je to jednou. Čekal jsem na Half-Life 3, opět a už po několikáte marně.
    • GlaDOS
      Já ani na HL3 nečekal. Nebylo to oficiální a tomu se nedá moc věřit. Souhlasím, že Portal 2 si to maximálně zasloužil. MW3 si to maximálně nezasloužil.
  • VGA 2011 - Blizzard převzalo ocenění "Games God" (Herní bůh).

    Byvavalo.Bohuzel,Blizz uz davno neni co byval.
  • VGA 2011 - Střílečku roku se stalo Call of Duty: Modern Warfare 3, na pódium to přišel oznámit...

    Tak to je dobrej vtip *7*
  • VGA 2011 - Nejlepší bojovka roku je Mortal Kombat.

    Cože ? ..... Aha Arkham je !adventura! roku ......
  • Hory85

    VGA

    jak mohu sledovat VGA live? píše mi to že to nelze z mé lokace ??????????????
    • Šmarja pročti si adekvátní diskuzi .....
    • viz. bleskovky (hodil jsem info nahoru pro nově příchozí)
      • Hory85
        díky *3*
  • VGA - 42% hráčů jsou ženy.

    Zatracený COD ;)
  • Blue.Shark

    Bioware připravuje Command and Conquer Generals 2! Vyjde v roce 2013.

    Super. Přijdu z hospody a chci se podívat na to famózní odhalení. A co vidím? Kvůli mýmu pomalýmu a sekajícímu se netu vidím první vteřinu traileru a poslední vteřinu traileru! To je na posrání!
    • Pokud někdo nestihne trailer, či se mu streamy lagují, stačí si chvilku počkat na na samostatný článek na hlavní stránce Gamesu *3*
    • AE ...C@C

      Ještě aby tam nasr. medvědy , nindže a klauny , křísli mobilní základnou s omezeným počtem jednotek .... a můžou odpískat další C&C spinoff....
    • MrSanta
      nepanikař, zas tak moc tam toho nebylo a navíc toho bude zítra plnej internet *3*
      • Blue.Shark
        Já vim, jen mě to hrozně vytočilo a potřeboval jsem to vyventilovat :)))
  • Přemýšleli jste o tom, jaká slova se objevují v hudební složce traileru hry The Elder Scrolls...

    Přemýšleli jste o tom, jaký by to asi bylo, kdyby uplynul jeden den bez zmíňky o Skyrimu? *2* *6*
    • Se ti divim,ze sis na to jeste nezvyknul.Kdykoli vyjde,nebo ma vyjit velka hra tybu bf3,cod apod,tak se o tom pisou kazdou chvilu novinky.
      • Kdykoli vyjde,nebo ma vyjit velka hra, tak se o tom pisou kazdou chvilu novinky.
        A kdo by to čekal, že jo :D
  • Left 4 Dead 2 dneska za "pusu" :) 3,49€

    Víc k tomu ani psát nemusím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit