Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW

    Během tohoto víkendu si mohou všichni zdarma vyzkoušet výhody zlatého členství Xbox Live.

    A já zrovna jedu pryč... Tak jindy.
  • Witcher 2 na GOG

    Witcher 2 + Witcher 1: EE na GOG.com za 23.99 dolaru!!!
    • No, a nebo Homefront na Steamu za 5E :>
      • lidi za některé hry nedají ani těch 120,- (a pritom to rada lidi dohrala a recenze ve finale neni tak spatna).
  • Ubisoft Quebec má v plánu vývoj nějaké MMO hry.

    A kdo ne ? :)
  • Malleth

    Do profilu tajemné hry The Last of Us přibyly 3 nové screeny.

    Už by mohli přestat teasovat. Doufám že o víkendu už to odhalí úplně
  • RakeW

    Několik indicií nasvědčuje tomu, že se děj hry Assassins Creed 3 bude odehrávat v Bostonu na...

    Takže se budeme koupat v čaji? Proč ne, mně se to zamlouvá. Eslipak budou otcové zakadatelé Templáři,nebo Hašašíni...
    • RakeW
      Bych nečekal, že vás to tak otráví. Mně americká revoluce přijde jako výborná volba. Koneckonců, ideologie k AC patří, ať už jakákoliv. A třeba se pletu, ale vůbec bych se nedivil, kdyby to tvůrci podali nějakým kontroverznějším způsobem.
    • MidnighT91
      Hnus taky jsem se těšil na Egypt, Londýn, Japonsko... Assassins Creed pro mě asi končí s Eziem... Tohohle Amerického patriotismu už mám plné zuby... Sakra oni mají tři prd*** naprosto úžasných hystorických lokací ve kterých by se to mohlo odehrávat ale nééé oni to radši zas šoupnou do té jejich ******...
    • Eh ... Boston ... eh ... proc jen nejsem nadseny? Sice hru budou delat Kanadane, ale mam takovy dojem ze to stejne bude dosti patrioticke. Jako patrioticka hra, proc ne. Ale ja jsem vazne doufal ze tohle se do AC nedostane. Jaky by byl ten Viktoriansky Londyn krasny ...
  • Eroticky laděná hra Catherine u nás vyjde v únoru příštího roku.

    Tak ta erotika je v Catherine opravdu az na poslednim miste. proc radeji nenapsat ze je to kombinace dramatu a logicke hry?
    • opravdu se musis ptat?
  • Malleth

    Dnes v jedenáct večer na rádiu Rockzone 105.5 v pořadu Album před půlnocí zahrají kompletní...

    Mimochodem na Americkým PS storu už je ke stažení DLC skinpack
  • Plnou rychlostí se na nás řítí Flatout 3: Chaos & Destruction, o jehož vývoj se postaralo Team6...

    To vypadá dost šité horkou jehlou...a co kurňa dělají původní autoři Flatoutů, to jsou aspoň kluci geniální.
  • RakeW

    Nový Xbox Dashboard

    Už jste aktualizovali? Což o to vypadá to pěkně, ale moc nerozumím řazení nabídek. Hráč začíná na home, nalevo má bing, napravo pak social (na nic), tv (u nás na nic), video (no, víceméně na nic) a teprve na čtvrtém místě games (pak ještě music, apps a settings). A já myslel, že je ta krabička hlavně na hraní...
    • posila
      Taky jsem na to nejdriv ziral, ale na tom Home je Quickplay, ve kterem je asi 10 naposled spustenych her/aplikaci a da se z home pustit hra z DVD, takze to zas takova hruza neni.
      • Ataker
        v tom Quickplay máš hry které nepotřebují ke spuštění DVD tzn. hry např. z Game on demand
        • posila
          A v primo v Home nad Quickplay mam Play Disc.
    • Mno v americe prej to ze je hlavne na hrani tak uplne neplati...
      • S tim mohu souhlasit. Sice nevlasnim x360, ale u ps3 je ta situace dost podobna. Konzole je hodne casto vyuzivana trebo pro Netflix (online pujcovnu filmu) a prehravac muziky, videi a filmu. Uz tedy neplati ze konzole je jen na hry. Kazdopadne je ale skoda, ze Netflix v cesku zatim nefunguje.
        • RakeW
          No, škoda je, že kromě těch her nám tady skoro většina těch služeb nefunguje :).
          • Ja netvrdim ze to funguje. Naopak. Souhlasim s tebou ze je to ale herdek skoda. Hlavne ten netflix. Ale vzhledem k tomu, jak dlouho trvalo, nez se rozsiril NF z USA, tak si jeste pockame. Ale je pravda ze v roce 2012 maji rozsirit pokryti do UK a Irska. Tak potom asi dalsi dva roky, a bude to i v CR, a ceske televize se muzou jit klouzat.
  • vyšel další patch na skyrim :-)
    • Tak uvidime, co se rozbije tentokrat :)
      • Ale nesýčkuj.

        Tenhle přidává do hry zabudovanej DLC shop.

        A některý brnění pro koně jsou tam fakt špica. A jen za 15.99€ si můžeš koupit opravu draků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit