Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Battlefield 3 pravděpodobně brzy přibudou další mapy z Battlefield 2. Časem se rovněž dočkáte...

    Ach jo kdyby radsi pridali moznost udelat si v Battlelogu privatni partu a invisible mod.
  • PC verze Trine 2 vychází již zítra, majitelé PS3 a X360 si musí počkat do 21. prosince.

    Nějaký divný, přístup, tedy neobvyklý, každopádně, opovažte se to někdo stáhnout ať se těm manažerským pytlům brambor z velkejch firem ukážem, že nejsme ohavní jednonozí týpci, kterým smrdí z huby a maj pásku přes oko(je aj demo!). *4*
    • RakeW
      Já musím počkat na XBLA verzi, pač se mi ntb trhá i původní Trine, bohužel.
  • Trol.internetovy

    Lovecká hra Hunter's Trophy vyjde ve stylovém balení - kromě hry bude obsahovat i PS Move brokovnici.

    Rovnou k tomu mohli přidat bazuku a byl bych spokojený. *5*
    • Do bazuky bych se rovnou zamiloval.
      http://www.youtube.com/watch?v=sxT0OOSd_zA&feature=channel_video_title *1*
  • Co nás to jenom ten trailer ke hře Unearthed: Trail of Ibn Battuta připomíná?

    Tomb Raider.

    Oh, wait...
  • Hráči StarCraft II už se nemusí bát o své účty - podporuje ověření přes mobil.

    Auntetificator hra podporuje už od vydaní, teď přidali funkci, kdy není nutné zadávat klíč při každém přihlašovaní, pokud se připojujete z jedné IP.
  • Na vlastní oči se můžete podívat, jak jsme si poradili s instalací mixpultu, který jsme pořídili...

    tak to je skvely.. *1*
  • Na vlastní oči se můžete podívat, jak jsme si poradili s instalací mixpultu, který jsme pořídili...

    Takovej amaterismus, to jsem už dlouho neviděl :-DDDD jak můžete vědět co je uvnitř počítače, když nezvládnete zapojit 6 káblů? :-DDDD

    Btw. APEXy jsou pěkně naprd, to jste měli jít radši do DPA
    • zvuk je z tohoto http://www.youtube.com/watch?v=3JBrYlOZbSo&feature=related
    • To si opravdu myslis, ze to video je mineno vazne? *15*
      • mno doufám, že ne. To bych měl asi brzo infarkt
  • Na vlastní oči se můžete podívat, jak jsme si poradili s instalací mixpultu, který jsme pořídili...

    Pobavilo :)
  • Amylee.Anderson

    Na vlastní oči se můžete podívat, jak jsme si poradili s instalací mixpultu, který jsme pořídili...

    :D:D:D:D Chcípam. Lukáš celej červenej :D
    • Opravdu nechapu z ceho
  • ucho

    GOG

    GOG už prozradil své vánoční slevy na následující týdny a nevypadá to špatně...
    • MrSanta
      Naštěstí většinu her, které mě na GOGu hodně lákají už mám, takže další přírůstky se snad konat nebudou. Proč snad? Protože už teď se potýkám s akutním nedostatkem herního času. V tomto směru mě děsí Steam a jeho vánoční prodej. Tam mám pěkných pár her vyhlídnutých. Snad se mi podaří aspoň trochu odolat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit