Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve 48. týdnu roku 2011 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. Football Manager 2012, 2. The Elder...

    Proboha kterej d3bil si koupí football manager? spíš kdo to vůbec může hrát..
    • 2 slova ze zprávy. UK a Football. Kapiš? *5*
    • Njn taky to vubec nechapu, ale já na ty sportovní hry nejsem, takže proti tem kdo to hrajou nic nemám :) Ale me to proste prijde divny, když si chci zahrat fotball tak jdu ven s kamosema a hraju. Něco jak Sims... simulator realnyho života...nepoberu :D
      • Problem je v tom, ze v realnem zivote jaksi nemas moc sanci koucovat opravdovy fotbalovy klub. To FM nabizi. Jasne, misto fify si clovek radeji vzdycky zahraje venku. Ale praci manazera si venku jaksi nezkusis ...
        • Ve 48. týdnu roku 2011 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. Football Manager 2012, 2. The Elder...

          Jasně, ale vždyť to vychází snad každej rok to samý.. až na nějaký změny v teamech nebo já nevim.. nesleduju fotbal ani tuhle hru. Ale každýho něco baví no.. jiný si zas každej rok kupujou fifu :D
          • Vice ci mene mas pravdu. Ja jsem hral naposledy fm 09 a dle vsech screenshotu se az na par novych moznosti v rozhovorech a nove soupisky vlastne nic nezmenilo. Jini zase kazdy rok kupuji fifu, nebo nhl, nebo COD
  • Indie titul Terraria na STEAMu v počtu hráčů zdárně konkuruje multiplayeru Call of Duty: Modern...

    Jiste, vezmeme-li 20 milionu hracu techto her, tak zhruba polovina z nich bude mit podprumernou inteligenci (tak nejak +- statisticky)...no a ta druha pulka hraje Terrarii *2*

    P.S.: Nic proti CoDu klidne si to hrejte, jen se tim ve vlastnim zajmu moc nechlubte *3*
    • posila
      Bohuzel pro Terrarii ... 90 % hracu, co si koupili COD, to hraji na Xboxu nebo PS3 a ve statistikach Steamu rozhodne nejsou ;)
  • První obrázky k RPG hře South Park.

    První obrázky ze seiálu South Park na portálu Games.cz
  • Někde se asi stala chyba

    Kde jste vzali těch 10M? Vždyť to musí být daleko více.
  • Počet prodaných kopií hry Call of Duty: Modern Warfare 3 překročil 10 milionů kusů.

    To už je na světě tolik hlupáků co se nechali nachytat na tuhle recyklaci?
    • Počet prodaných kopií hry Call of Duty: Modern Warfare 3 překročil 10 milionů kusů.

      jj predstav si a ja jsem jeden z nich:) A nelituji!
      • Já taky, ale když máš jiný názor, než nejlepší z nejlepších, musíš být přece hlupák :D
        • Tady ale nejde o hru jako takovou,styl hry atd.Cele je to o tom,ze z vas tahaji penize za hodne mizerny datadisk(v ramci srovnani s predhoczimi dily),prodavany za plnou cenu.
          A vy jim za to jeste dekujete.
          Jestli to takhle pujde dal,tak to ,s trochou nadsazky, casem dojde do takoveho extremu,ze v kazdem novem dile bude 5 novych map,4 nove zbrane a budou za to chtiit 60euro.
          • RakeW
            A? Ty si to stejně nekoupíš, tak v čem je problém?
  • smejki

    StarCraft 2 za sníženou cenu

    Do 21.12. je Starcraft 2 na oficiálním shopu za 40éček
    • Ježiš a kolik to stojí normálně? O.o
      • smejki
        říkajou -30%. a v etablovaných českých šopech jsem to neviděl za míň jak 1100 kaček.
        já to jinak kupoval před rokem za 1300,-... neb 1400,- ?O_o
        • Páni...a to jen za menší facelift a třetinu příběhu? Což de :D
          • GlaDOS
            Vždyť si to ani nehrál. Tak tu nekecej takovy blbosti. O jaké třetině mluvíš? Třetina čeho? První část Sc2 má stejnou herní dobu jako celá jednička.
            • smejki
              co to je za socanismus? to už si budeme nárokovat obsah? A to vlastně navíc jen v symbolické podobě? pokud to bereš takhle, pak Starcraft 1 bez datadisku je polovina příběhu S1+datadisk. Pokud někdy v budoucnu vyjde Starcraft 8 a 9, tak co? Budeme se vztekat, že Starcraft 4 je šestnáctina příběhu? *15*
              Osobně určuju plnohodnodnost hry podle (a) slíbených fičur (vuz pruuser s Mafií 2), podle (b) množství obsahu/vynaložené práce a podle (c) herní doby a trvanlivosti.
              ad a - splněno na výbornou... možná ten LAN tam mohl být, ale ten stejně nikdy neslibovali...
              ad b - imho polovina SC2:WoL dala víc práce a stála víc zdrojů než SC1 i s datadiskem dohromady. A obsahu tam je habaděj. Podpora výtečná a nepřetržitá (nejsme u EA, že...)
              ad c - delší než SC1. Multiplayer řešen geniálně - klidně stovky až tisíce hodin

              Ten příběh ve dvojce je plnohodnotný a dlouhý jako prase. mimochodem se tam hraje za dvě rasy ::fuck_off
              Že má jisté kvalitativní nedostatky, to už je věc jiná.

              Ještě nadhodím myšlenku - řekněme, že by se příběh SC2:WoL přepsal tak, aby se odvyprávěl celý během tohoto dílu a že by se po každých 10ti misích změnila rasa - to by jsme najednou byli skopojení? Jak tak koukám, tak asi jo. Hra by to byla stejná, mise lehce zpřeházené a pozměněné, aby seděly rase a hurá, Starcraft 2 "nerozsekaný na třetiny" je na světě. No ták! *7*
            • No třetina celkového příběhu přeci, ale o to nejde.
  • Na Cnetu se objevily prvni obrazky PS Vita interface

    http://news.cnet.com/2300-17938_105-10010465.html

    Neni to ale nic noveho oproti tomu co jsme uz meli moznost videt drive.
  • Indie Gala Bundle

    Další Bundle her za libovolnou cenu. Teď tam je Zombie Shooter 2, inMomentum, Hacker Evolution: Duality, Saira, Your Doodles Are Bugged!, plus jako bonus dočasně i Zombie Shooter 1 a Hacker Evolution: Untold.

    http://www.indiegala.com/
    • Jakykoliv bundle je dobry, ale tenhle si necham ujit. Nejak mne ty hry netahnou.
      • Souhlasím, tahle je hodně slabá.
        • GlaDOS
          Saira nebo ZS2 jsou perfektní hry.
  • FlatOut 3 :-O

    http://store.steampowered.com/app/201510/ Na steamu se objevil FlatOut 3, nikde sem neviděl že by se o něm psalo :O Tak by ste to mohli dát aspoň do bleskovky.
    • Na ten trailer sem předtim vůbec nekoukal. Co to s FlatOutem udělali proboha? :( Tohle nemá s flatoutem vůbec nic společnýho, kde je model poškození sakra?.. Další hra co vydělává jen na značce.
      • já být na místě Valve, tak tuhle srajdu na steam ani nepustím
    • Ta rozmazana oskliva vec s autama kterejm maximalne upadne naraznik nebo kola je co? Fujky fujky fuj...
    • Prvne,kdyz jsem na steamu videl flatout 3,tak jsem byl nadseny.Nicmene jakmile jsem spustil trailer,tak prisla studena sprcha.Vubec se mi nelibi,co s flatoutem udelali.
      • Teď na to koukám. Dost zvláštní jízdní model, jak ty auta jezdí po zdech, odráží se, atd....
        • Proto to bude mit podtitul KEOS END DESTRAKSN a bude to jen parazitovat.

          Zacinaji mne bavit zdejsi diskuze,kde se to zvrhne v totalni uvahy a v konecnym dusledku jde jen o nove vydavany I-Iovna.
    • Výborně! Klaním se za dobrou zprávu.
      • Byla by dobrá, kdyby dělal Bugbear. Takhle jsem skeptik
        • Ahá...no, snad se na tom proboha nedá tolik zkazit...teda ty jejich předešlé hry jsou něco míň, než budget.
  • Jimei

    V Battlefield 3 pravděpodobně brzy přibudou další mapy z Battlefield 2. Časem se rovněž dočkáte...

    A co je ted Mappack MW 2 ? trolololololo
    ten vás batlefail bad company 3 není o moc lepší než ten Carl on Duty modern warfail jak tak koukám
    • V Battlefield 3 pravděpodobně brzy přibudou další mapy z Battlefield 2. Časem se rovněž dočkáte...

      recyklace jak od soudruhů z activisionu, fuj *11*
    • Jenže mezi MWW a MW3 je rozdíl jen 2 roky a skoro nulový rozdíl v grafice. U BF2 vs BF3 je mnohem víc let, sakra jiný engine a jiný gameplay. Tam map-pack z předchozích dílů smysl má.
      • Jimei
        jiný gameplay ? v možnosti sejmu toho campera i stím barákem moc revoluci nevidim
        • těch změn je tam spousta. Pokud je nevidíš, tak si ty hry nehrál a argumentovat nemá smysl. btw, osobně mám radši styl BF2, kde je ještě commander.
          • Jimei
            všichni říkaj jak tam je pytel změn ale když se zeptám jaké tak jediný co udělaj je dát mínusko
    • Ono zase, rád bych si zkusil good old maps z betlfíldu 2 ve zničitelné verzi. Takže kdybych měl BF3(jakože mi za to koupě new kompu nestojí), tak by rozhodovala cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit