Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin

    ascii shmup

    Jestli nejste graphics whores a máte rádi shmupy, tak zkuste tenhle freeware *1*

    http://www.frankiesmileshow.com/altcode/
  • Když zaměstnanci Valve nosí na setkání vývojářů takováto trička s logem Half-Life 3, tak...

    nic bych v tom nehledal, zase si z nás valve dělá srandu :D
    • frag.ment

      Když zaměstnanci Valve nosí na setkání vývojářů takováto trička s logem Half-Life 3, tak...

      Tohle si nakreslím ve Photoshopu za chvíli, nahraju na flashdisk, zajedu pár zastávek tramvají a za 100,- Kč mám za pár minut na sobě to samé tričko, které je na fotce.
      • A ve Valve děláš už od jeho založení! ... *11* *16*
        • frag.ment
          No dát si to na Twitter a tvrdit, že jde o člověka z Valve může taky každej.
          • A každej no name vocas je přece o 200% důvěryhodnější osoba .. *16*
    • Když zaměstnanci Valve nosí na setkání vývojářů takováto trička s logem Half-Life 3, tak...

      A nebo naznak,ze se mozna neceho dockame na letosnich VGA? Ale moc tomu neverim,spis si z fanousku jen delaji srandu.
      Radsi budu prekvapen,nez zklaman.
      • Gameinformer řekl, že má oznámit něco velkého, oznámení roku a bude to na hlavní obálce. Snad jediná velká věc co by mohla takhle najednou vyrazit dech co mě napadla je právě oznámení dalšího HL.

        Valve tuší, že už to tak nějak všichni spíš nečekají, maji teď DOTU 2 a CS:GO, takže nikdo moc nečeká, že oznámí další hru... Taky si myslim, že by teoreticky to tričko moh opravdu bejt náznak, přece jenom je to docela pěkný způsob, jak "tiše" oznámit hru. Upřímně si nemyslim, že Valve půjde do další ARG, protože přece jenom to už neni nic, co by vyráželo dech.
        • Jestli se nepletu,tak to velke prekvapko na gameinformeru byla South Park hra *1* .
          Tak bud neco ukazi na VGA a nebo letos uz asi nic.
    • ucho
      já bych v tom viděl provokativní náznak, nějaké info o HL3 jsem čekal tak nějak letos, takže myslím, že příští rok už něco vyplave na povrch (nebo koncem roku?). ale tak je to jen teorie :D
      • infa se podle mě dočkámě brzo ale vydání hry ne! tak minimálně 2 roky..
        • můj tajný tip je, že se možná něco dozvíme na VGA :)
  • Valve trolluje Internet s Half-Lifem 3

    http://www.pcgamer.com/2011/12/02/valve-employee-wears-half-life-3-shirt-trolls-internet/
  • prestigo88

    Daily Wishlist Giveaway!

    http://store.steampowered.com/
  • Byla spuštěna uzavřená betaverze Counter-Strike: Global Offensive.

    Par screenu http://steamcommunity.com/id/benetti32/screenshots/ *3*
    • Jazz
      Kdes to vzal ?
      • Obchodní řetězec Sainsbury měl v prvním týdnu prodeje Call of Duty: Modern Warfare 3 větší...

        Řekl bych z těch screenshotů že to hraje ;) ..... Na první pohled nic moc ....
        • Jazz
          No nekecej!
          Mě zajímá jak se dostal do bety, prej bylo něco na offic. eurogameru, ale teď už to tam není :(
  • Slovo "Xbox" bylo v tomto roce vyhledávanější než "Playstation", a to jak ve vyhledávači Bing,...

    Jasně, že bylo slovo "xbox" vyhledávanější, protože "playstation" není důvod vyhledávat. Lidé hledají "ps3". A tam už ta statistika vypadá úplně jinak. Hodně tendenční článek.
    • Není to článek, ale bleskovka a nemáš to nakonec jedno? Nejhledanější bylo, je a bude péčko *15*
    • PS3, xbox 360

      http://www.google.com/trends?q=PS3%2C+xbox+360&ctab=0&geo=all&date=ytd&sort=0
    • Hanzales

      Slovo "Xbox" bylo v tomto roce vyhledávanější než "Playstation", a to jak ve vyhledávači Bing,...

      ...a taky beztak hned další slovo za tím "xbox" bývá "iso" nebo "torrent" :D To pak není divu, že je to slovo vyhledávanější ;o)
  • hra

    Dobrý den.
    Potřeboval bych radu ohledně nějáké strategické hře respektivě, jakou začít hrát? Rád bych aby byl ve hře kladen důraz na diplomacii,ekonomii, ale i strategii v bitvách. Šlo by tedy nejspíš o nějákou dobývačnou strategii. Rád bych , aby hra byla trochu blízká realitě. Na době, kde by se děj odehrával mi nezáleží. Děkuji za pomoc *4*
    • Hry od Paradox interactive. Victoria, Hearts of Iron, Europa Universalis, Crusader Kings...ale nesmí tě odradit počáteční složitost jejich her. A že ta je sakra velká. :D
    • Stronghold 1 sice starší hra, ale do dnes si ji občas zahraju a je nej.
    • skaven123
      total war? hociktore?
  • První artwork z blíže nepřiblížené akční RPG hry od Square Enix, jenž poběží na Unreal...

    Když to jenž neumím, tak ho nepoužívám. Stejně tenhle archaismus v žurnalistice nemá co dělat. ;)
    • ...

      Undead Engine ....
  • Pokud dáte více než průměrnou částku (cca 4$) za Humble Introversion Bundle, získáte nyní...

    To mne připomíná , že na Indie Royale je k dispozici REALLY BIG BUNDLE ...
    • Cool, zase jsem o stovku lehčí...
  • Příští obálka magazínu Game Informer nás prý pořádně překvapí!

    Překvapenej bych byl jen z jednoho titulu - pokračování Half Life! Nic jiného (jako nějaká poťapaná bojovka od SONY, kterou zmiňují v tom čláknu - who gives a ...?) mě fakt nepřekvapí.
    • je to obvyklej troll, vylezl z toho south park *16*
    • Souhlas,dalsi HL by bylo opavdu velke prekvapeni,ale obavam se,ze se ho jen tak nedockame.
      Ale u Valve jeden nikdy nevi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit