Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • keigi

    LittleBigPlanet VITA bude větší než LittleBigPlanet a LittleBigPlanet 2

    Ještě mi k tomu udělejte nový Loco Roco, přihodím si Everybodys Golf a Disgaeau a na první rok budu mít vystaráno *4*
  • ucho

    Pokud dáte více než průměrnou částku (cca 4$) za Humble Introversion Bundle, získáte nyní...

    teď ta hra byla na steamu snad za 2 eura nebo nevím kolik, skoro zadarmo...

    jinak daruji na Steamu tyhle dva kousky: http://store.steampowered.com/sub/8848
    pokud se zde najde vážný zájemce... tak napište mail.
    • Bundle nezaujal, ale ty JRPG vypadají zajímavě... že bych si zavzpomínal na první Zeldu?
    • RavenHolm
      Taky jsem nevěděl co s nima:)
  • Skyrim

    Ha, Ulfric má český původ. :-D
  • Vývojáře z Techland nepřekvapilo, že v Německu nebyl povolen prodej Dead Island.

    A jakej to má význam, nepovolit prodej her v jedné zemi? Stejně si hru lidi objednají ze zahraničního shopu. Dneska už v tom není jedinej problém.
    • U hry se Steamworks to problém může být. jelikož pak mohou zakázat její aktivaci německé IP. Jestli je to případ i DI, to netuším.
  • skyrim,dabing

    Je sice krásné,že si najmou hollywoodske herce, ale hlas Max von Sydow jsem si musel stáhnout,jelikož to bylo zabugovane a Esbern nemluvil .. no proste hra,ktera si "zaslouzi" 10/10
    • problémy

      Výjimečné problémy... je mi jasné, že se zrovna ty nemůžeš stavět optimisticky k zabíjení draků, ale ta hra si prostě 10/10 zaslouží. :-D
      • :-)
  • Xykon

    Podívejte se, kdo k Vám ve skutečnosti promlouvá v The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Tak víc než čtyři, pane Vávra :D
    • Jo - vic nez ctyri : )
      http://www.imdb.com/title/tt1814884/fullcredits#cast

      Je fakt, ze nektery se protivne casto opakujou, ale... No Vavra na hrad, preci : D
    • Podívejte se, kdo k Vám ve skutečnosti promlouvá v The Elder Scrolls V: Skyrim.

      hele Vladimir Kulich, necekany, ze jednim z daberu bude cech :)
  • 767MB patch pro PS3 verzi Battlefield 3 už je na síti.

    Tak jsem zvedavej jestli taky nebude opravovat nic jako 500MB patch pro PC
  • Chcete mít v Battlefield 3 lepší grafiku? Zkuste FXAA Injector.

    Jen bych dal bacha na PB bany...
  • Dungeons of Dredmor pridany do Humble Introversion Bundle

    Yup yup, je to tak. Takze kdo doted otalel s nakupem, ma dalsi duvod!
    • Nádhera.

      Jdu to instalovat na Steamu. *3*
  • http://technet.idnes.cz/amd-vzdava-souboj-o-pc-s-intelem-a-zameri-se-na-mobilni-systemy-p6a-/hardware.aspx?c=A111129_163952_hardware_vse

    Co vy na to?
    • Ze nechci videt co bude umet a kolik bude stat i8... jeste ze mam s i7 zas na par roku vystarano (doufam ze alespon na dva)-
    • Asi nastanou špatné časy.
      • Hmm, no jasně. Bude to špatné a ještě špatnější.

        V zásadě nic nebrání Intelu vydávat jednu vlnu CPU za druhou, kde jen změní jméno a mírně zvýší výkon.

        Potřeba výkonnějších CPU sice reálně moc neexistuje... aneb pro většinu lídi je i5 2500K mnohem více něž kdy využijí, ale silnější CPU, kde je do řiti poměr price/performance, se stejně pořád prodávají...
      • Mechwarrior_bw
        to už nastaly, som si pozrel vývoj cien na CZC a nejaké 3 mesiace intelácke procesory neustále stúpajú na cene a mnohé sú už tam kde boli pred rokom. A grafické karty tiež na tom nie sú dobre ... nj kríza... a bude horšie.
        • EuroSamurai
          Čas upgradovat PC :D
        • Huh. Tak to abych si kupoval komponenty zas v US.

          Ale jak tak na to koukám (první co mě napadlo porovnat)
          i7-950
          Phenom II X4 980

          Cena naopak mírně stoupla u těch Phenomků. Sice jsou pořád skoro za poloviční cenu při stejném výkonu, ,ale....

          Edit: Jo, teď na to koukám, slavné 2X00K celkem stouply :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit