Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS

    Fork Parker (Devolver Digital): „PC hráči za skvělé věci rádi zaplatí. Vývojáři, kteří...

    Mluví mi z duše.
  • MrSanta

    Legend of Grimrock video

    Beta trailer na skvěle vypadající dungeon Legend of Grimrock. Přes 3 minuty záběrů z hraní.
    http://www.youtube.com/watch?v=Ep97ba_uWXM&feature=feedu
  • EVE velky update

    http://www.eveonline.com/news.asp?a=single&nid=4804&tid=1

    Doufám, že o tom aspoň zahřmí blesk.
  • 290.36 beta

    Taak dnes nam vysli nove ovladace na grafiky NVIDIA 290.36 beta opravuju niekolko chyb a pridavaju nove profily na 3D. Obsahuje aj novu verziu PhysX System Software. Stahujte z oficialnych stranok.
  • septicflesh

    UbiSoft se v internetovém dotazníku zajímá, do které z osmi nabízených lokací by měl být zasazen...

    Stejně vyjde 8 AC her v každé lokaci, takže jde jen o to, čím začít...
    • Regulérna trojka je už vo výrobe, takže tam je logicky o lokácii už rozhodnuté a typujem, že to nie je žiadna z týchto (načo by ju ostatne dávali do dotazníku -- ten sa asi týka až prípadnej štvorky-päťky). Vo výbere mi chýba francúzska revolúcia, takže ak by som sa mal staviť, kde sa bude trojka odohrávať, bolo by to práve Francúzsko na rozhraní 18. a 19. storočia. *7*
    • RakeW
      To si nemyslím. Ten soumrak carského Ruska, jakkoliv to zní lákavě, podle mě moc šancí nemá (i přesto, že už se objevil v komiksu). Osobně bych si z toho zahrál rád cokoliv, jen ty dvě asijské možnosti mě moc neberou.
      • Podle mě má zrovna východní Asie nebo Egypt nejvíc šancí. I když mě by se asi nejvíc líbila Anglie. Těch baráků na hopsání, hmm...
  • septicflesh
    Bílé reklamy, to je ale fujtajxl.
  • RakeW

    XBLA

    Black Friday a Cyber Monday slevy na XBLA byly oproti podzimnímu Steamu dost pozadu, nicméně dnešní Beyond Good & Evil HD za 240 bodů (pod 60 Kč) je určitě výborná koupě.
  • Fork Parker (Devolver Digital): „PC hráči za skvělé věci rádi zaplatí. Vývojáři, kteří...

    Ma pravdu ten chlapec!
  • Gabe Newell (Valve): „Za pirátství mohou špatné služby, nikoliv cena.“

    Zajímavé, tak proč tady v Rusku mají na Steamu poloviční ceny oproti Evropě?!
    • Toto je řečnická otázka :-) kterou chtěl autor říci, že si pan Newell poněkud nevidí od úst
    • Jazz
      Protože pirátství je tam v prvních příčkách, tak je musej nějak nalákat.
    • Protože mizerná kvalita služeb není jediná příčina pirátství. V západním světě je rozhodně nejčastější, kdežto v post-komunistických zemích (i u nás) pirátství véceméně vzniklo předražením (a nedostupností) dovážených her, kdy si všichni tak nějak zvykli na hry zadara... Proti tomu bojovat je těžké a v takovýchto případech je nízká cena nejúčinnější.
      • U nas bojovat s piratstvim cenou her rozhodne nezvladli ale asi je to lepsi nez v dobe monopolu JRC kdyz vsechny novy hry staly 1500...

        JRC uz me diky tomu nikdy ve svem krame neuvidi.
        • My jsme malý trh, na nás prdí. Rusko má ale obrovskou kupní sílu, alespoň teoreticky. Stejně tak Čína a pár dalších zemí. Tam se vydavatelé snaží získat si přízeň lidí.

          BTW Čechům stačí nálepka "sleva 75 %" a koupí všechno... :D
    • Protoze maj tak skvely sluzby ze je to uplne jedno neasi!
  • Fork Parker (Devolver Digital): „PC hráči za skvělé věci rádi zaplatí. Vývojáři, kteří...

    Pod tohle bych se klidne podepsal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit