Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gabe Newell (Valve): „Za pirátství mohou špatné služby, nikoliv cena.“

    Gabe for president!
  • Gabe Newell (Valve): „Za pirátství mohou špatné služby, nikoliv cena.“

    true story bro.. true story
  • Dvě mladé umělkyně (Lara a Taylor) hrají na piano a housle znělku hry The Elder Scrolls V: Skyrim...

    mimochodom, to je iba jedna umelkyna Lara, ktora hra piano aj husle, treba lepsie citat.
    • číst se musíš naučit v první řadě ty, ta pianistka je Lara a houslistka, který patří účet, se jmenuje Taylor... Ty holky ani nevypadaj stejně, jedna má kaštanový vlasy, druhá je blond a hlavně maj každá jinej ksicht.. Ach, kdy z toho chytračení vyrostete..
  • jindra.veliky

    recenze

    chtel bych se zeptat jestli budete psat recenzi na tuto hru moc dekuji

    http://games.tiscali.cz/real-warfare-2-northern-crusades-13778
  • Microsoft podle neoficiálních zpráv jedná s několika výrobci (Vizio, Sony) na integraci Kinect...

    Tak jeste mozna tak Vizio ... ale rekl bych, ze Sony se jim na Kinect slusne receno vykvajzne.
    • "Ale ano, to se domluvíme, jen nás nechte zakomponovat podporu takto integrovaného Kinectu do firmwaru PS3)

      One year later..

      "Velice se omlouváme za únik dat z vašich domácích kamer prostřednictvím naší služby PSN. Jako omluvu, prosím, přijměte půlroční odstávku této služby a potom nějáký bullshity zadarmo."
      • Ty jsi taky klasik. Mozna do vseho vidis, ale vis taky uplny houbeles. PSN byla mimo maximalne 23 dni, a KAZDY clen dostal zdarma 2 hry na PS3 a 2 na PSP dle vlastniho vyberu, a volny pristup na PSN+. Tak nevim jestli tohle je zrovna bullshit ... Steamu se vloupali do databazi take, ale zadna poradna omluva tu nebyla, zadny "welcome back" taky ne. Je videt, kdo si uziva monopolu v PC hrani ...
        • Jeden podstatny rozdil tu je.Psn BYLO odstaveno,zatimco steam ne.A ty hry zadarmo byly prave jako omluva,za tu odstavku.
          Vazne nechapu,jak si jako predstavujes to "welcome back" ,kdyz steam nebyl odstaven *1* .
          A co se uniku dat tyce,ZATIM to nevypada ,ze by se utocnici dostali k citlivym datum,protoze v takovem pripade by uz byly steam fora plne stiznosti na mizeni penez z uctu atd.
          Trochu premejslet by to chtelo,nez neco placnu ty "pc monopole"
          • Pokud ze Steamu zadna data neunikla, tak to jsem za kazdeho uzivatele Steamu jen rad.. Ale jak sam rikas, ZATIM se nevi, ze by se utocnici dostali k citlivym datum. Samosebou to Stramu nepreju.
          • na neho se vykvajzni z toho jeho prispevku ti musi byt jasne ze si pri psani zrovna honil zadel o zazracny blue ray dvirka mechaniky (nemam ani jednu krabicku ale v 90% pripadu ma o malinko lepsi grafiku xbox ve srovnani na netu a on se tu snazi nalhat opak tak potom je jasne odkud vitr vane) a teda srovnavat fail sony a okamzite oznameni nabourani steamu no k tomu uz neni co dodat a navic je to hentai podivnost
            • Ty ses vazne pripad pro psychiatra, sefe. S tebou se snad nema cenu ani bavit ... jinak, co se tyce grafiky ... jedine hry ktere na PS3 vypadaji o neco hur, je COD serie kvuli tomu ze jsou vyvojari lini. Ale kdyz se podivas treba na Lens of Truth za posledni rok, tak hry jako Portal 2, L.A. Noire, AC: Revelations, a Battlefield 3 vypadaji lip na PS3. Dale tu mas samosebou exkluzivni tituly, ktere vypadaji na PS3 lip nez cokoliv co se kdy objevilo na X360. A hlavne mam JRPG! Hura *1*
        • Říkej si co chceš, ale jestli ti stačí měsíc ničeho a dvě hry za babku za to, že v Sony zanedbali zabezpečení, pustili všechny osobní data, ututlávali problém, pomalu se ani neomluvili, odstavili PSN a neustále oddalovali jeho znovuspuštění..
          no nevim, ve chvíli kdy se to začlo sypat jsem PS3 prodal a koupil nový X360, a rozhodně jsem neprohloupil. Hry najednou nevypadají jako na PSP, nesekají se, FPS nekolísá, online služba je nesrovnatelně lepší, počet dostupných her je vyšší, digitální distribuce má úrověň, multiplayerová lobby nezejí prázdnotou, pohybové ovládání funguje a hraní na něm je zábava, tituly jsou alespoň občas lokalizované a mnoho dalšího.
          Víš prd, kámo..
          • Pomalu se ani neomluvili? Ehm, Japonsti zastupci Sony se omlouvali, a dost. Odstavili PSN ... a jak asi jinak opravit problem? nejlepe za behu, vid? Tak to nevim, jestli jsem to ja, kdo vi prd ...

            Co se tyce her, nevim cos hral, ale ja jsem jeste nikdy nepotkal na PS3 hru, ktera vypadala jak na PSP. Exkluzivni hry na PS3 vypadaji mnohem lepe nez na x360. PS3 se mi take nikdy neseklo a FPS mi nikdy nekolisala. Vetsina multiplatform titulu je graficky totozna (kdyz ne lepsi) s X360.

            Online sluzbu si na X360 musis platit, a na to ja kaslu, protoze online hraju jen vyjimecne. Stejne jako v Multiplayeru. Radeji si pozvu kamarady a zahrajem si spolu v jednom obyvaku. Pohybove ovladani je ti k nicemu, kdyz na nej vyjma Wii nejsou poradne hry. PSN ma vybornou digitalni distribuci, vcetne pristupu ke klasikam z PS2, PSOne a dalsich konzoli. To na x360 nenajdes, a indie titutly to uplne nezachrani.

            Docela rad bych videl tve statistiky ... kde se pise ze pocet dostupnych her je vyssi? V jakem zanru? Myslis jen Region 2, nebo celosvetove? Treba JRPG nejsou na X360 vubec. Lokalizace titulu je mi absolutne u zadele. Anglictina mi problem absolutne nedela, co vic, cestinu ve hrach nemohu vystat.

            A nerikej mi kamo, dekuji moc.
            • Mechwarrior: Opet zalezi na hre ... Treba v pripade ted propiraneho Skyrimu je podle clanku na LOT pokles framerate na PS3 vetsi nez na X360, ale na druhou stranu X360 zase trha snimky mnohem vic nez PS3. Kazdopadne nerikam, ze framerate neklesa. Rikal jsem jen ze ze sve OSOBNI zkusenosti jsem to nikdy nezaznamenal. Tot vse.
            • Mechwarrior_bw
              kolísanie framerate je bežné pre akúkolvek platformu ... pravdou je že u PS3 sú tieto prepady často väčšie ako u xboxu a nie zriedka klesá FPS hlbšie pod 25.
            • haha: Opravdu ne. Nevim jaky hry ty hrajes ... ja z Multiplatform titulu hraju jenom Assassin Creed, a opravdu se mi nikdy nestalo, aby mi PS3 zamrzla nebo kolisala framerate. To se totiz musis o svou konzoli starat, sefiku. Jestli jsi ji mel v uzavrene polici pod bednou bez cirkulace, nebo nekde v koute kde ti nasavala prach, tak se nediv, ze se ti potom prehrivala. Jinak, co se tyce hardware spolehlivosti, mam pro tebe jen jedno: RROD. Duvod proc bych o X360 nezavadil ani 10-ti metrovou tyci.
            • "PS3 se mi take nikdy neseklo a FPS mi nikdy nekolisala" Tomu snad ani ty sam neveris a nebo si mel stesti,ze sis nekoupil zadnou hru,ktera obcasne problemy s frameratem ma.
        • Stejnej jak ten nad tebou. Hry zadarmo byly za tu odstávku, a ne za únik dat. A Sony a Valve nejsou jediní, komu se někdy něco takovýho stalo.
          • O tom by se dalo velmi uspesne polemizovat. Cely balicek byl koncipovany jako metoda jak si udobrit uzivatele za problemy ktere s PSN hackem souvisely, coz znamena JAK odstavku, TAK unik dat.
  • jindra.veliky
    nejsem jedinej kdo si stezuje, nekdo psal v diskuzi u toho fighcht clubu posledniho ze mu to taky nejde takze chybe neni mezi pc a zidli, res. ne mezi mou zidli a mym pc *1*
    • Tak ale zkus ten Justin Bieber Linux... a pak se o to řešení můžeš podělit s ostatními. *4*
  • jindra.veliky
    ten hloupej re-play uz nejde ani pretacet na tomhle hloupym orehravaci
    • Vis jak se to rika, Jindrisku: chyba byva nejcasteji mezi zidli a klavesnici ...
      • jindra.veliky
        zajimavy, ze mi to nejde ani v jednom prohlizeci
        • A zkoušel jsi i Iron? A Comodo Dragon? A Auroru? Nightly? Chromium?

          Jestli ne, tak neříkej, že to nejde, když jsi ani pořádně nevyzkoušel různý prohlížeče.

          No a pokud to ani v jednom nepůjde, tak doporučuju zformátovat disk a nainstalovat Justin Bieber Linux, v tom ti půjde všechno samo!
          http://biebian.sourceforge.net/
        • RavenHolm
          V tom případě je to sakra velká chyba.
          • Sakra Velká Jindra. *16*
  • Dvě mladé umělkyně (Lara a Taylor) hrají na piano a housle znělku hry The Elder Scrolls V: Skyrim...

    úžasný! *14*
  • MidnighT91

    Dvě mladé umělkyně (Lara a Taylor) hrají na piano a housle znělku hry The Elder Scrolls V: Skyrim...

    Fakt šikovný holky...
    • Ty krávo!

      Moc pěkný a ještě k tomu z odposlechu...
  • I bez dokonalých textur dokáže The Elder Scrolls V: Skyrim zaujmout tisíce lidí (+ návod).

    tak s takovyhlema texturama jsem se ve skyrimu vubec nepotkal :) *11*
    • To bude asi z konzoli :)
      • Jo určitě, nastavování SLI profilů na konzoli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit