Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavzpomínejte na úvodní část prvního Half-Life skrze krátký hraný film.

    Ještě poslat Dejmilí Handerson video s Poláčkem jak si rozpouští vlasy a vybuchne jí vadžína radostí.. Ale jo musel sem si to taky pustit 5x. :) Ten HL..*16*
  • Marcin Iwinski (CD Projekt): Žádná ochrana proti pirátství zatím nefunguje a jen přitěžuje...

    To je docela málo..1:5...
    • Chybí Vám ve sbírce her Ultima VII? Tuto perlu teď můžete mít doma díky Good old Games!

      No když si vezmete, že se prodalo skoro 1 milion kopii, tak pirátu by mělo být tedy 5 milionu což rozhodně málo není.
    • Marcin Iwinski (CD Projekt): Žádná ochrana proti pirátství zatím nefunguje a jen přitěžuje...

      zrovna jsem chtěl napsat... se ty čísla studií docela liší :)
      jeden říká 300:1, druhý 5:1 ;O)
    • Mechwarrior_bw
      súhlas ... ja by som za optimistický pohľad považoval skôr 1:50 :)
      • Já jsem si to stáhl abych zjistil zda to rozjedu a ne. *9*
  • MidnighT91

    Ultimate Marvel vs Capcom 3 americký trh neoslovilo. Podle VGChartz se v prvním týdnu prodalo jen...

    Zajímalo by mě jestly to svedou na piráty....
  • Za rok se v Japonsku prodalo 114 tisíc kusů pohybového ovladače Kinect.

    Japonci jsou prostě obyčejný trubky, nic víc
    • EuroSamurai
      Podívej se kolik je Japonců a kolik se toho kinect prodalo.
    • Tvoje máma je obyčejná trubka.
      • Taková skleněná a na jednom konci uzavřená, jinak taky známá jako zkumavka.
  • Na PC verzi Assassin’s Creed: Revelations čeká ihned po vydání první patch.

    spolubývajúci to už pár dní hrá :D
  • kostejnesmrtelny

    The Elder Scrolls V: Skyrim obdrželo od magazínu Famitsu nejvyšší možné hodnocení 10/10/10/10.

    Vávra právě pukl vzteky.
    • Dan to napsal dobre.. skyrim zenska s plno chybama, ale bohuzel je to jedna z poslednich na svete :P
      je to supr hra, ale desitkovy hodnoceni jsou mimo
    • skaven123
      uz rovno mohli dat 11, taka super je, vsak fanboji :)
      a tes 6 uz porazi 15tku :)
      • kostejnesmrtelny

        The Elder Scrolls V: Skyrim obdrželo od magazínu Famitsu nejvyšší možné hodnocení 10/10/10/10.

        Jo tak já jsem fanboy, jo? *1*
        Umm...cokoliv *15*
        • nemusel si to brat tak osobne, no niesi fanboy, lepsie ? *1*
    • nevím, proč by měl způsobit názor plátku podobného ražení Vávrovi cokoliv. MÏ když možná ano, maximálně tak úškleb
  • Mechwarrior_bw

    The Elder Scrolls V: Skyrim obdrželo od magazínu Famitsu nejvyšší možné hodnocení 10/10/10/10.

    myslíte ten magazín ktorý dal hrám COD:MW3 a Black Ops hodnotenie 39/40 (98/100) ? :)
    • Ale prosímtě... EDGE dá Witcherovi 6/10 a už všichni brečí jak jejich recenze dál neuznávají...
      Famitsu dá CoDu vysoko a to stejný...

      Jakoby všechny recenze do EDGE psal vždy stejnej člověk nebo do Famitsu ta stejná čtveřice...

      Zatracovat celou stránku/časopis kvůli jedné, dvoum recenzím... *7*

      Prostě tvůj argument je tak pitomej až se mi chce brečet...
      • Mechwarrior_bw
        neviem na koho reaguješ ale ja som žiaden argument nenapísal :) a ak sa ti chce brečet tak do toho :)
        • To co jsi napsal snižuje platnost hodnocení Skyrimu na základě hodnocení co dali MW3...

          No a já říkám, že je to hloupé... hodnotit platnost jedné recenze na základě jiných recenzí ve stejném médiu...
          • Mechwarrior_bw
            evidentne máš nejaký vážnejší problém, najprv píšeš, že argumentujem, potom, že niečo hodnotím, čo bude ešte nasledovať ? :) buď tak láskavý a nechaj si svoje dedukcie pre seba.
            • MrSanta
              Evidentně máš vážnější problém spíš ty...
            • Mechwarrior_bw
              takže teraz mi ešte budeš odporúčaš čo mám kde písať ? :) si normálny ? :)

              o to o tých pluskách nechám radšej bez komentára *7*
            • Ok, budu si pamatovat, že tvoje slova nic neznamenají a jsou jen vtípek napsaný za účelem zisku plusek.

              Kdyžtak doporučuju napsat do diskuze pod tento článek něco ve stylu "sakra, jaktože PS3 má patch před PC", to by mohl uspět a mohlo by se zazelenat.
              http://games.tiscali.cz/download/vysel-ps3-patch-pro-elder-scrolls-v-skyrim-na-pc-a-360-prijde-zitra-57730
    • tak to ledacos vysvětluje :D
    • Ano, protože ve Famitsu jsou jen čtyři lidé, kteří píšou recenze na všechno.

      Wake up.
  • studna261

    Nejsledovanější herní pořad v TV, RE-PLAY, se dohodl s Prima COOL na pokračování spolupráce...

    Doufám, že bude v takovém stylu, v jakém je, protože RE-PLAY a Prima Cool jsou best!!! *5* *1*
    • Nejsledovanější herní pořad v TV, RE-PLAY, se dohodl s Prima COOL na pokračování spolupráce...

      na jejich strankach chybi dily z tv public.
    • Irisis
      To by mě zajímalo, proč u posledního článku sreplayem nebyla diskuze? To ji kůli dvěma (možná jednomu dvojitýmu) deviantovi zakážete? To není dobrej přístup, to je jako ustupovat trollolistum.
      • jindra.veliky
        jn Amerika s terroristama taky nevyjednava a neustupuje jim ale v tiscali jsou holt poserove *4*
  • Urug

    Half Life machinima

    http://www.youtube.com/watch?v=Zw684xM2cUo
  • Gabe Newell (Valve): „Za pirátství mohou špatné služby, nikoliv cena.“

    Prikyvujem tomuto názoru. Hry so Steamworks kupujem oveľa radšej, než tie s GFW Live. Ten je pre mňa bezkonkurenčne najhorším a najotravnejším systémom ever. Ani U-Play mi toľko nelezie na nervy ako GFWL. Aj keď kúpe hier od Ubisoftu sa začínam tiež vyhýbať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit