Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft pokáralo Microsoft za obchodní model pohybového Kinect ovládače. Rádo by od Microsftu...

    Aha takže distributor her bude kárat výrobce zařízení... No tak to si rovnou napíšu seznam věcí, za které PCčkář pokárá Ubisoft.
  • bobsh

    Do MineCraft brzy přibude funkce, která bude típat obrazovky.

    Cože? Pokud mě paměť něklame, tak tohle jde už od Beta 1.2, stačí zmáčknout F2 *7*
  • STEAM dal v rámci podzimní akce do oběhu nové slevy, které snížily původní cenu vybraných...

    total war mega packu.. uááááá *14*
  • STEAM dal v rámci podzimní akce do oběhu nové slevy, které snížily původní cenu vybraných...

    zaujal me ten rift za 4E, v ty cene je i mesic hrani ? Vzdyt je to levnejsi nez WoW a to jsem tady pred nedavnem cetl clanek, jak je to rozmanitejsi, dospelejsi a hezci..? Nebo tu hru uz nikdo nehraje? Ted jsem zkusil Lotro a v tech uvodnich lokacich jsem byl celou dobu temer sam..
    • Hádej. Rozmanitejsi dospelejci a hezci mel bejt kazdej Klon Wowka (Lotro,Aion,Warhamer,Conan) a jak dopadly
  • Fallou NV do zítřka 75% sleva! Nyní tedy cena za hru 4,99E a za DLC 2,49E. To je 125 Kč za hru a nějakejch 65 za DLC.
    • No jo, ale Lonesome Road ne, patrně kvůli hydiotům z Cenegy.
      • MrSanta
        Lonesome Road tam není. Dalo to práci, ale nakonec jsem odolal. Dokud nebude GOTY vč. GRA, tak do toho nejdu.
        • Mě tak napadá, ono teda vůbec nejde v Čechách koupit Lonesome Road, co?
          • hmm čili jediná možnost jak to nakoupit je přes zátoku... To je dost síla, což?
            • Jo a ještě co mi napsala Bethesda.

              "Thanks for your email. I can understand you might be frustrated. Unfortunally, If your local internet companies don't allow Steam, the only option you have then is to buy Lonesome Road and Skyrim as discs.

              But: Here's a link that might help, but you need Spam the very first time to actvate the game http://www.elderscrolls.com/skyrim/pre-order/

              Maybe check with other internet companies if they allow Steam?
              Best of luck to you:)
              Regards
              Bella, Bethesda Tech Support
              "
            • Cenega napsala:
              "plne chapeme vas nesouhlas a rozhorceni v teto veci, ale muzeme vas ujistit v tom, ze s timto Cenega nema nic spolecneho. My fungujeme pouze jako distributor pro lokalni trhy, zajistujeme produktum marketing, lokalizaci a naslednou podporu, ovsem nastaveni produktu na Steamemu jde mimo nase kompetence. Navic, vzhledem k opravdu marginalnim prodejum pres Steam z naseho regionu nemame vubec zadny duvod toto blokovat. Pro vasi predstavu se jedna u tech nejlepsi produktu o objemy v radech do 2%. Tim myslime novinky, duvodem je fakt, ze jsou novinky pres Steam v dobe D1 prakticky vzdycky drazsi nez krabicove verze.
              Konkretne problem s nedostupnosti DLC pro Fallout New Vegas jiz delsi dobu resime se zahranicnim vydavatelem licence Bethesdou, podle ktere by melo byt vse jiz v poradku. Znovu jsme to otevreli minuly tyden a poslali do Bethesy screenshoty, ze to v nasim regionech opravdu nefunguje. Tyka se to totiz nejenom CR, ale i PL a HU trhu. Blokovat tyto veci z nasi strany nema zadny smysl, a kdybychom tomu tak chteli cinit, tykalo by se to vsech vydavatelu, ne pouze Bethesdy. Doufame, ze bude tato vec brzy vyresena, ale bohuzel na vydavatele nemame vyraznejsi paky, protoze Cenega je v tomto ohledu trosku stranou."
            • MrSanta
              To není síla, to je Cenega *1*. Proto čekám na ultimátní edici, kde bude všecko. Podobné odložení očekávám i u DLC pro Skyrim.
          • smejki
            ne
  • Rapperovi s přezdívkou Soulja Boy vyjde na PS3 a X360 v příštím roce vlastní hra.

    Jen to ne. Tenhle trapný hošík nemá teda s rapem nic společného *10* *10*
    • UbiSoft odpískal po I am Alive i PC verzi Ghost Recon: Future Soldier, počítačovým hráčům bude...

      no nakonec po celem dni muzeme byt radi, ze ty konzole nemame *1* Uz to pomalu zacina vypadat ze konzole jsou jeden velky kontejner, ktery privezou 1x za mesic pred panelaky a lidi tam hazi vsechen bordel. Asi si oblecu XXXL monterky a klobouk, necham se vyfotit ozralej pred Albertem a udelaji mi hru na konzole *2*
  • UbiSoft odpískal po I am Alive i PC verzi Ghost Recon: Future Soldier, počítačovým hráčům bude...

    Oboji vypada na slusny epic fail takze mi to vubec nevadi. *6*
  • MrSanta

    STEAM spustil podzimní slevovou akci, ve které padají ceny až o 75%! Z nabídky si určitě vybere...

    Pěkné, koupil jsem Mass Effect 1, abych se nemusel čílit s plackou v mechanice. Ještě mě láká New Vegas - má to 50% slevu, ale asi počkám až na GOTY verzi. Teď na to stejně není čas. A doufám, že The Last Remnant se dostane do individuální akce. Těch 20 € je na mě pořád moc.
    • Tak to nevím, jestli se dočkáš. Lonesome Road na Steamu není a třeba ten Skyrim taky ne.
      • MrSanta
        Tož věřím že se dočkám. Třeba to nebude hned co vyjde GOTY krabicovka, ale jednou to tam bude. Já na to nijak nespěchám, klidně počkám třeba na příští letní akci. Her mám přehršel, takže nouze nebude.
  • UbiSoft odpískal po I am Alive i PC verzi Ghost Recon: Future Soldier, počítačovým hráčům bude...

    hold pujdeme brzo vsichni do nejblizsiho kramu a koupime si kazdej jednu konzolku, k tomu jeste jednu TV protoze na nas manzelky budou kricet, ze se nemaj kde koukat na ordinaci v ruzove zahrade a vsichni si vesele budeme lezet v posteli s ovladacem v ruce a budeme jedna velka rodina co si zahraje kazdou hru ktera bude oznamena. Za chvili zacnou hry vydavat jen na mobilni telefony, protoze vyvoj neni tak drahej a na konzole se najednou zaclo hodne piratit. Za chvili vytrhaji tel. budky protoze par chytrych hlav umi misto minci hazet kovove odrezky a automat se chova jako by se nazral penez. Jeste nejaka debilovina padne z tech nechutne nevychovanych vyvojaru? Vidim to asi takto, hold konzole je pro vyvojare moc jednoducha a nemusi se tudiz sr-t s vyladenosti hry, dobrou hratelnosti, ovladanim co sedne do ruky a hlavne na dnesni pomery grafickym zpracovanim, coz pro me tak velkou roli nehraje.
  • UbiSoft odpískalo po I am Alive i PC verzi Ghost Recon: Future Soldier, počítačovým hráčům bude...

    Ať si odpískají i všechno ostatní, od nich si nic už nikdy nekoupím stejně:-)
    • jj takže místo aby udělali špatněj port špatný hry tak radši udělaj strašnou f2p hru . ubisoftu už nevěřim ani nos mezi očima
    • A až odpískají PC verze i ostatní, tak se jim na ně vykašleš taky!

      A budeš hrát jen Diablo 3, Starcraft 2, WoW2 a Counter Strike: Global Offensive, že jo!
      • Kvalitní hry si na PC najdou cestu vždy.
      • Rika ti neco pojem indie hry?asi ne co.
        Navic si uvedom,ze kdyz odpiska vyvoj her na pc vetsina tech velkych hernich molochu,tak bude na pc mensi konkurence a snaze se chytnou ti mensi ,takze dost pochybuju,ze by najednou na pc prestali vychazet hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit