Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand

    S velkou pravděpodobností chystá Codemasters návrat herního vajíčkového hrdiny s jménem Dizzy.

    omfg...jak ale znam moderni tvorbu, tak to bude 3d a totalne pritrouble. ne tak komicky nadsazene jako libovolny z puvodnich dizzy.
    • uvidime, kazdopadne srdcovka meho detsvi ... urcite budu sledovat :-D
      Co ja u toho stravil casu .. i kdyz jsem dohral jenom treti dil :-P
  • Humble Introversion Bundle

    A je tu dalsi Humble Indie Bundle, tentokrate s podtitulem Introversion. Tyto hry jsou zatim v nabidce: Aquaria (vyborna variace na Castlevanii, hral jsem, a muzu jen doporucit), Crayon Physics Deluxe, Uplink, Darwinia, Defcon (vyborna hra) a Multivinia. A pokud stahujete pro Win (coz tu asi bude vetsina), dostanete jeste 2 prototypy! Takze, hura do podpory indie vydavatelu!!!
    • Díky za info.

      Ale proč mi to jen ti vývojáři pořád dělají... určitě vědí, že neodolám.
      No nic, posílám jim 5$ přes Paypal.
      Snad je ta Aquaria fakt tak dobrá jak naznačuješ.
    • Jop, Aqaria je jednou z nejlepších her tohoto typu na PC a má navíc výborný soundtrack (lze pořídit ve FLACu za 5 USD). Já nelitoval ani těch 20€, které jsem za to na Steamu vyhodil. A je to navíc příjemně dlouhá hra.
      • Ja si ostatne myslim, ze kdyz nepocitas emulatory Castlevanie SotN a jejich pokracovani, a "Metroidvanie," tak o hru podobneho typu (vyjma Aquarie) na PC ani nenarazis. Rad se necham poucit, pokud se mylim.
        • Je tu Cave Story, absolutně kultovní klasika od japonského autora.
          Původně je to jako freeware na PC, potom existuje vylepšená verze na WiiWare, kterou můžeš hrát i na PC v Dolphin emulátoru a taky se zrovna vyšlo Cave Story 3D pro 3DS.
          A všechny jsou i anglicky -> PC verze má fan-překlad, WiiWare a 3DS vyšly oficiálně anglicky.
  • IWKYN

    X360 verze Call of Duty: Modern Warfare 3 v prodejnosti předčí celkový odbyt (všechny verze) Battlefield...

    Že by bylo na světě víc dětí, než dospělých?
    • Ne, fakt na světě není víc dětí než dospělých. Teda nepočítáme-li, že někteří dospělí jsou věčné děti.
    • Ne, ale je na světě spousta amerických fratboyů.
      • Tak ja jsem taky svym zpusobem americky fratboy, i kdyz jsem tedy v coed house, ne klasicke fraternity. A CoD nehraju ... tak ted nevim co mi na to reknes.
        • o čem to tu kur*a mluvíte?
        • Že ne každý musí odpovídat zavedenému stereotypu.

          Ale to nic nemění na tom, že stereotyp má nějaký reálný základ.
    • Já su jedině pro, protože pak bude na onlajnu krásně čisto, jako je tomu do teď. Žádné nadávky neregistruju, hraje se slušně. Možná mám štěstí na servery, co sem si dal do oblíbených. Všechny neduhy budou na CoD. Já mám z toho radost (:
      • IWKYN
        To máš pravdu, ale horší je to s tim skillem... Zatim mi připadá, že jsem pokaždý v týmu, co má plno inženýrů při operaci mééétro nebo žádnýho, co umí opravovat, na jinejch mapách atd....
  • Na STEAMu vyšel očekávaný patch (v1.2) do PC verze The Elder Scrolls V: Skyrim. Bohužel, u nás...

    I retail verze z obchodu vyžaduje Steam, takže je celkem jedno, že se u nás z něj nedá koupit. Stejně se do něj nainstaluje a výsledek je stejný.
  • Malleth

    I bez dokonalých textur dokáže The Elder Scrolls V: Skyrim zaujmout tisíce lidí (+ návod).

    By mě zajímalo kdo kdy viděl ve Skyrimu dokonalé textury
  • DA2

    http://en.wikipedia.org/wiki/DA2

    Hezký poslední řádek:

    DA2 may refer to:
    (15836) 1995 DA2, a trans-Neptunian object
    3/15 DA-2, a BMW car model
    DA postcode area (Dartford postcode area), a group of postal codes in England
    Davis DA-2, a light aircraft
    Dragon Age II, a 2011 practical joke by Bioware
    • Remember, subtlety is the key to funny wikipedia edits.
  • (...)Bohužel, u nás se ze STEAMu nedá hra pořídit(...)

    Teď to řeším. Cenega ode mě dostala nenávistný mail a čekám na nějakou spásnou duši, která mi Skyrim giftne. To určitě, dávat peníze někomu, kdo si zařídil lokální monopol!
  • Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...

    Yogscast je velká skupina lidí a podle všeho bordel dělalo jen několik jedinců, i když notch na to imho nezareagoval nejlíp.
    • Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...

      A těch pár jedinců zřejmě může i za to, že si jako jediný nechali na Mineconu zaplatit... No každopádně mě zklamali už jenom tímhle. I kdyby se vše ostatní vysvětlilo, tohle jim už zůstane.
      • argh

        V techto pripadech je moc brzo delat nejake zavery.. hlavne kvuli tomu ze Yogscast se k tomu jeste plne nevyjadril, protoze dle twitteru, jsou jeste na ceste do UK.
        Ale docela me zarazi jak se do nich Notch pustil.. oznaceni "dicks" a taky "They're an isolated island of egos." prinuti cloveka se zamyslet, jestli se i ten Notch zachoval normalne. Podle me si tohle mohli vyrikat pekne v soukromi.. takhle to na me pusobi jako by Notch chtel uskodit Yogscastu. Ble
        • Hank90

          Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...

          Notch ma velmi sklamal že sa tak zachoval ak by som si mal vybrat stranu tak určite Yogscast.
          na Reddite sú zaujímavé príspevky
          od návštevníčky Mineconu http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/mkew4/my_experience_with_the_yogscast_team_at_minecon/c31nj9d

          od chlapíka čo yogscast sprevádzal http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/mkew4/my_experience_with_the_yogscast_team_at_minecon/c31odgc

          a od TotalBiscuita (dlhoročný kamarát Simona a Lewisa z yogscastu)
          http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/mkjci/hate_insults_and_threats_are_flooding_in_from/c31oib6
          • Black_Hand

            Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...

            to video "interview" co meli yogscast s notchem bylo takovy zvlastni. rikal jsem si, ze to byl jen trochu zvlastni smysl pro humor, ktery je yogscastu vlastni, a ne studena valka, na kterou to vypadalo...

            opravdu nechapu, co se tam mohlo stat. co ja vim, tak yogscast vychazi s detma bez problemu...simon je vlastne takovy jedno velky dite.

            dik za linky du je precist.
          • jak se zachoval notch? tim ze ukoncil spolupraci s nekym kdo napsal diteti misto autogramu fuck you ?
            • http://www.youtube.com/watch?v=vKC1hJ-WX4U&feature=youtu.be&a

              "How dare they?!"

              Jinak před oficiálním vyjádřením Yogscastu bych nedělal žádný závěry, kromě toho, že ventilovat něco takovýho na twitteru je humus.
            • Jazz
              Ah, tak to pak jo.
              Nečetl jsem to, velká lenost. *2*
            • Jazz: ty nevis vubec ktera bije.. notch jim zakazal nadavat na mineconu a oni to porusili
              tady nejde o ty jejich videa na youtube
            • Jazz
              Dítěti, ano tys ho viděl viď ?
              Když by to bylo dítě, nemá se vůbec, co na Yogscast dívat, když tam "fuckujou" a podobně.
  • skaven123

    Na STEAMu vyšel očekávaný patch (v1.2) do PC verze The Elder Scrolls V: Skyrim. Bohužel, u nás...

    este 4 dalsie a mozno to bude viac menej hratelne?
    • MidnighT91
      Chyba bude někde mezi židlý a klávesnicí...
      • skaven123
        joj, ako keby bethesda vydavala niekedy dokoncene hry, sa vsetci s tym fanbojovstvom nepokakajte :)
        • Aby bača přemýšlel .. to bychom po tobě chtěli moc co? :P *16*
          • miluju tvuj nick
      • Jazz
        Máš pravdu, v tvém pravopisu určitě...
    • Na STEAMu vyšel očekávaný patch (v1.2) do PC verze The Elder Scrolls V: Skyrim. Bohužel, u nás...

      já sem nahrál od koupě 69 hodin a nesetkal sem se s něčim co by tu hru rušilo nebo brzdilo. vše jede krásně, nepadá to a na važny bugy sem nenarazil... nehrabej se v INI souboru a budeš mit taky pokoj
    • skaven123
      .. minuskarom..pravda sekol som sa, mozno aj 6 :)
  • Croteam přemýšlí nad vytvořením remaku hry Serious Sam II.

    Si dělají prde. ? Teď ,když Serious Sam 3 klepe na dveře a vždy je to více méně předělávka staré verze ? To mají málo remaků nebo financí ?
    • Mechwarrior_bw
      ja som im za remake prvých dvoch výborných dielov vďačný i keď teda remake slabej dvojky ma necháva chladným... Samozrejme pokial sa im to finančne vypláca tak by boli hlúpy keby to nerobili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit