Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miroo_CZ

    Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

    Od té doby co dali Zaklínači a Mafii 4/10 beru jeich hodnocení z vélkou rezervou..!
  • Ellendway

    Nejhranější MMORPG hrou již není World of Warcraft, ale League of Legends. Král je mrtev, ať...

    Škoda, že LoL není MMORPG...
    • Jazz
      Máš pravdu, sratchka je to tak jako tak. *15*
      • Ellendway
        Tak jsme se zasmáli. Haha
  • Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

    Tak to jsou dobří komici.. V EDGE asi vládne redakci těžká retardace.
  • Tak i Last Story byla oficialne oznamena pro Evropu ...

    Az na tu kvalitu pobrukovani na konci vyborne. A grafika vubec nevypada jako by to bylo na Wii. Gratulace pro Evropu! http://www.youtube.com/watch?v=QwpYwXvhYH8&feature=related
  • Leonidasss

    Nejhranější MMORPG hrou již není World of Warcraft, ale League of Legends. Král je mrtev, ať...

    Jo LoLko, to je jedna z mála her, o které se dá říct, že je OPRAVDU Free to play
    • LoL neni mmorpg.. pouze ORPG stejne jako world of tanks kde se na bojisti setka jen omezeny pocet hracu
      sice maj haffo accountu, ale to nic neznamena
      to uz by jsme jako mmorpg mohli oznacovat i CoD protoze tam jsou taky levely ktere se prenasi mezi bitvama
    • nehral jsem, jenom videl ... neni to tam tak, ze ti hrdiny obmenuji kazdy tyden, a pokud chces hrat za sveho oblibence, tak musis solit penize?
      • Leonidasss
        Ne, toho hrdinu si můžeš koupit za hrací body (peníze), ale je pravda, že i za reálné peníze. Myslel jsem to spíš tak, že platící hráči nejsou nijak zvýhodnění (když jsem to hrál, tak nebyli) oproti neplatícím. Jenom si můžou koupit nějaké lepší skiny postav a podobné zbytečnosti.
  • Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

    jak muze druhy low DLC pro modern warfare , porazit plnohodnotnou valecnou hru BF3? ....

    svet se zblaznil ...
    • Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

      No jasne, vsude po svete vychazeji recenze MW3 s hodnocenim casto vyssim nez u BF3, ale vy hateri vsechno vite nejlip... Activision je urcite vsechny podplaci, co?

      Me CoD bavil jak v singlu tak i v MP vic jak Battlefield. U COD MP ocenuju to, ze je o skillu hrace a jeho reflexich, ne jako Battlefield, kterej je casto o tom, kdo ma za sebou vic lekarnicek a lidi, co ho dokazou revivnout (i kdyz takovej Squad DM mod se trema kamosema na TS rozhodne ma neco do sebe...).
      • ze cod o skille :D :D...dobreeee :D...nevravim ze BF3 je o skille ale je to proste iny styl MP a to ze mas za sebou 10 lekarniciek len to potvrdzuje lebo je to o tymovej hre...proste kto spolupracuje ma vyzsiu sancu vyhrat :P
      • Cod a o skillu? *1* hral jsem pomerne dost MP fps od cs,unreal az po bf a v zadne jine hre jsem nedaval tolik HS jako prave v MP CoD MW2 a to jsem celkem lamka.
      • bohuzel v tom pripade nechapes o co v BF3 jde. MP by mel byt o spolupraci, takze jsem rad, ze lidi jako ty, co se hlavne staraji, aby meli K/D 10 budou hrac cokoli jinyho
      • Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

        Souhlas!!
    • Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

      Velebnosti, jdu blejt...
  • Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

    Njn, kdyz BF3 vytknou, ze na hard je moc tezky, tak jak je ma pak clovek brat vazne
    • ale ale ale žeby podplacené hodnocení ? :-D
      • Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...

        zadny prachy, pouze ironie, ze hard obtiznost je hard oO
    • Edge je pomerne kvalitni magazin, a vetsinu recenzi ma opravdu velmi dobrou bohuzel, ma problemy s prehypovanymi hrami, jako je CoD nebo drive Halo. Skoda, no.
  • Nejlépe hodnocenou hrou v nejnovějším PSM3 se stalo Battlefield 3 (9.1/10), nejhůře dopadlo The...

    Mate to spatne TES:Skyrim tam ma 9.5/10
    • Jazz
      Teď už ale tu novinku nemá smysl psát.
    • Díky, moje chyba...
      Opraveno
  • mondzi

    Nadace Make a Wish Foundation, která plní přání vážně nemocným dětem, splnila sen devítiletému...

    A zase, nedavajte sem prosim tieto marketingove machinacie, robite reklamu zadarmo.
  • Nadace Make a Wish Foundation, která plní přání vážně nemocným dětem, splnila sen devítiletému...

    Od kolkých rokov sa dá hrať Call of Duty - Black Ops?
    • Minimalne 15+ podle Australian Classification Board. Ale vetsinou je to 18 nebo M. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit