Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minecraft 1.0 vyšel!

    Tak jsme se konečně dočkali full minecraftu, tak na co čekáte? *15*
  • Pět zajímavých modifikací konzole Playstation 3.

    Tak ta rotace Zeme je opravdu vyborna, stejne jako SF na kytare. Rozhodne lepsi nez to co to nakonec vyhralo ... i kdyz, prestavet prakticky cely ovladac, to uz da zabrat.
  • Amylee.Anderson

    Černoši, hispánci a členové nižších socioekonomických skupin podle výsledků poslední studie...

    Do toho se ale počita i to, že to v krámě ukradnou, ne? To je jak kdyby sem napsali, že cigáni víc kupujou hry :D
    • Černoši, hispánci a členové nižších socioekonomických skupin podle výsledků poslední studie...

      Koukam, od posledniho prispevku na podobne tema, ktere ti mimochodem prineslo varovani, ses moc nepoucila *3*
      • Amylee.Anderson
        Ježišmarja, co s tim má tohle co společného? Každé etnikum má nějakou svojí pověst. Zkus prostě popřít, že takováhle entika jsou známá tím, že nic nedělají a kradou. Na tom neni nic rasistickýho. To je jako kdybych řekla, že židi maj velký nosy. Jenom hnidopich by to označil za rasistické.... *12*
        • Předsudky, předusdky, předsudky. Doufám, že se jimi udávíš a skončí tvoje nadbytečná, a pro rozvoj moderní společnosti zbytečná, existence. Behehe, jak se ti to líbí?
          Jen tak pro představu, o Čecháčcích se říká, že jsou zlodějskej národ, takže bych raději pomlčel, když jsme už v tom.
          • EuroSamurai
            Ona je na předsudky expert.
          • Amylee.Anderson
            "pro rozvoj moderní společnosti zbytečná" Nevim, představ si skupinu lidí, kde je jeden národ a pak skupinu lidí, která je multikulturní. Myslím si, že je pravděpodobnější šanci na smysluplný rozvoj má ta první. Nebudu se tu hádat. Jedak to nemá cenu a jednak nechci ban.
            • Smysluplny rozvoj maji uskupeni lidi,kteri nelpi na predsudcich.Narodni a rasova cistota s tim nema co delat,navic vime,kam takove nazory v historii vedly.
            • A teď si představ sebe, jak stojíš mezi tou skoupinou lidí, která řve "jeden národ" a ty slabá a samotná nemůžeš za to, že ses narodila jinak a jinde. Ten pravý rozvoj bude, až nebudou lidi netolerantní a nebudou se je*at kvůli maličkostem, barvě pleti, malým očím...nikdo nemůže za to, kde se narodil. Proto mu musíš dát šanci dřív, než z něj sama svůj předsudek vytvoříš. Žij a nechej žít ;)
        • Ja zase znam velke mnozstvi afroamericanu, kteri se div nepretrhnou, aby to nekam dotahli. Takze je docela nefer vsechny hazet do jednoho pytle, vis? Take si myslim, ze kdyz se rekne A, musi se rici i B. Takze kde jsou statistiky o tzv. white trash?
          • Myslíte něco podobného ,jako když se v Anglii řekne bytovka ?
        • To by me vazne zajimalo,co ty si predstavujes pod pojmem rasismus teda *1* .
          • Amylee.Anderson
            Dneska je rasismus všechno - i to že kapesníky jsou bílý a ne černý pomalu. Takže jakou já mam představu o rasismu je uplně jedno, vždycky to buede "špatně". Jednou, to je už dávno, jsme s kmarádkou konstatovaly, že cikání umí hrát fotbal. To je kompliment. Na to se na nás cikánská spolužačka obořila, co že prej máme proti cigánům? To je jako kdybych nekomu dala facku za to, že mi řekne, že jsem třeba...chytrá. A národní\rasový předsudek pro mě neni rasismus, ten může být i kladný.
            • Cigání umí fotbal? Tak to už tuplem pochybuju, že budeš mít někdy problém s fackou za tebou uvedený příklad. *16*
        • "Každé etnikum má nějakou svojí pověst. Zkus prostě popřít, že takováhle entika jsou známá tím, že nic nedělají a kradou. Na tom neni nic rasistickýho."

          ROFLMAO
      • Jazz
        Já s ní souhlasím. *3*
        • V tvem pripade to asi ani nikoho neprekvapi *1* .
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch

    Jsem prekvapeny, ze se o tehle hre na Games nemluvi vice. Spolecny projekt studia Ghibli a Level-5? to prece nemuze dopadnou jinak nez vybornou klasikou!!

    http://www.youtube.com/watch?v=Pd0q8w1yj_s
    http://www.youtube.com/watch?v=5aAs-vZ4rZE&feature=relmfu
    • Ale prosímtě... pozornost pro japonský hry na Games.cz?

      Sleduj čemu věnuje pozornost většina čtenářů... tomu pak věnuje pozornost redakce.

      Vyšlo i třeba nádherné Atelier Totori: The Adventurer of Arland a recenze nikde....
      • Taky nedavno vyslo Rune Factory: Tides of Destiny. A recenzi taky nevidim. To je take vyborna hra, ale znalci to urcite nemusim pripominat A ted uz prestanu spamovat a pujdu spat.
      • A vida ... tak na tuhle gamesu jsem docela zapomnel. Uz jsem si myslel ze ani nevyjde ... jinak mne mrzi, ze DS verze Ni No Kuni nebude nikdy vydana mimo JP. I kdyz DS neni region-locked, tak Japonstinu neovladam zase na tak vysoke urovni abych si troufnul to improtovat. Navic nemuzu porad otravovat kamarada ktery japonstinu studuje, ze ano:(
        • Tak jsem si ted vyhledal par videii ... a az na HROZNY anglicky dabing jsem docela spokojeny. Zajimalo by mne, jestli tam muzu hodit i japonsky dabing s anglickymi titulky ...
  • christianus

    IGN MineCon

    Začal MineCom Live
    http://www.youtube.com/watch?v=tcuAA-n2zog&feature=autoshare&newstate=b99157d9a6bf6280a2237ff6e9f1cb6d&newstate=35218c98da895fd68429a063e0a13232
  • Square Enix využije Unreal Engine 3 pro několik svých titulů.

    Snad to nedopadne jako jejich předchozí pokus The Last Remnant, které bylo technicky hodně nekvalitní nejen na PS3 (tam se to dalo označit i za katastrofální).
    • MrSanta
      Kromě klasické nemoci enginu (pomalejší načítání textur) jsem s The Last Remnant na PC neměl žádné potíže.
    • To máš pravdu. Na PS3 totiž nakonec vůbec nevyšel.

      Asi myslíš X360, kterou pak vylepšila PC verze.
      • V tom odkazu mluvili o problémech s PS3 verzí, tak jsem předpokládal, že přece jen vyšla... Kdo měl tušit, že to bylo až tak vážné a rovnou ti zabalili.

        Já mám jen PC verzi a rozhodně jde o jednu z těch horších inkarnací U3 enginu.
  • MishKonn

    Černoši, hispánci a členové nižších socioekonomických skupin podle výsledků poslední studie...

    Překvapivě, když mají na hry více času.
    • Černoši, hispánci a členové nižších socioekonomických skupin podle výsledků poslední studie...

      proc asi? protoze nepracuji a sbiraj socialni davky (z penez poctivych belochu) a utracej to na ruzny picoviny... zatimco zidi z toho maji vydelek, a zase opakovat do kolecka...
      • A belosi jsou samosebou ti nejpoctivejsi lidi na svete, kteri tahnou celou ekonomiku, ze ano? *7*
        • Amylee.Anderson
          Ekonomiku táhne Čína :D
  • Square Enix využije Unreal Engine 3 pro několik svých titulů.

    ...Square Enix...to mi něco říká. Už vím! Prznitelé Supreme Commandera! *7*
  • Infinity Ward zabanovalo již více než 1600 hráčů za podvádění v Call of Duty: Modern Warfare...

    Vhledem k počtu prodaných her a prý i obecně cheaterů ve hře je to směšně malé číslo :)
  • Dva bývalí zaměstnanci Activision vytvořili vlastní studio U4iA, v kterém nyní pracují na hardcore...

    hardcore sociální free-to-play FPS ve webovim prohližeci ? Co do kua bude ? :D
    • keigi
      Simulátor obecního úřadu? *1*
    • Dva zaměstnanci Telltale Games ohodnotili (své dílo) Jurassic Park: The Game na Metacritic desítkou....

      Včera jsem zkoušel a narovinu pěkná sra*ka, docela dost to pomrvili... 3/10
    • Miroo_CZ
      Ten popis mě docela vyděsil..!
    • uz jen to slovni spojeni me vyvolava usmev na tvari :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit