Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heartless_cz

    Torchlight II tento rok nestíhá.

    Na jejich místě bych makal jak fretka, jen aby nedošlo k souboji s Diablem III. Myslím, že nemají šanci.
  • EA vzkazuje, že průměrnému hráči zabere dohrát singleplayer hry Need for Speed: The Run nikoliv...

    6 hodin, ty kraaaso to je doba....

    To je fakt k smichu
    • V dnesni dobe to je skoro uz nadstandard *1* .
      • Dva zaměstnanci Telltale Games ohodnotili (své dílo) Jurassic Park: The Game na Metacritic desítkou....

        No u stříleček ano, ale u závodů v žádným případě.
      • A to si vzpomínám, jak v recenzi na Maxe Payna 2 v LEVELu Pavel Prouza stěžoval, že deset hodin herní doby je málo...
  • Takže první zkušební Games.cz pokerový turnaj je tady... Začneme v neděli v 18.00, buy-in 0,5...

    lol. Napred ten pokus s prispevkama na provoz bo co. Ted se chce nekdo z redaktoru napakovat na ukor par chudaku kteri se do toho prihlasi protoze to je prece "GAMES pokerovej turnaj" . Trosec to smrdi ...
    • Ludo
      vole, keby si nesedis na vedeni tak vies ze sami navstevnici iniciovali podobnu aktivitu ze si chcu zahrat poker z redaktormi
      • Takže první zkušební Games.cz pokerový turnaj je tady... Začneme v neděli v 18.00, buy-in 0,5...

        diagnoza: Slovák
        http://www.youtube.com/watch?v=YpiAhxaE_oI
      • Takže první zkušební Games.cz pokerový turnaj je tady... Začneme v neděli v 18.00, buy-in 0,5...

        a zvací kod sem nikdo nenapíše???
  • Takže první zkušební Games.cz pokerový turnaj je tady... Začneme v neděli v 18.00, buy-in 0,5...

    A odkdypak vali Games do pokru?
  • Oblivion na steamu za 5€

    Když už tu máme recenzi na Skyrim tak by možná stálo za zmínku, že na Steamu je GOTY Oblivion za 5€
  • Seznam her, které byly nominovány na ceny VGA 2011

    DA2 v kategorii nejlepší RPG je a Zaklínač 2 ne? Pche....
    • posila
      Me trochu prekvapilo, ze Batman: Arkham City je jak v kategorii Best Adapted Video Game a Best Original Game. Bych rekl, ze by ty kategorie mely mit prazdny prunik.

      Pak mi chybi v nejlepsim traileru a nejocekavanejsi hre GTA V ... ale co uz.
      • Ona i absence nového Battlefielda v kategorii nejlepší grafiky je myslím docela nečekaná...
        • MishKonn
          Ale oprávněně, nemyslíš?
      • S tim Batmanam mas pravdu,je to podivne.
        Ale trailer na GTA V nema imho v kategorii nejlepsi trailer co delat.Ten trailer byl strasne nudnej.V kategorii nejocekavanejsich her by gta byt ale mohlo.
      • Best Original Game: Bastion. Ani jedna z ostatnich her neni originalni. Jedna se vesmes o pokracovani uspesnych serii.
        Best Graphics: Uncharted 3
        Best Performance By a Human Male: tady je to tezke. osobne bych to videl na duel mezi Stephenem Merchantem (Wheatley – Portal 2) a Markem Hamillem (Joker)
        Best Downloadable Game: Bastion
        Best DLC: S nejvetsi pravdepodobnosti to bude Fallout: New Vegas – Old World Blues. V tehle kategorii ale ZASADNE chybi Festival of Blood pro iF2.
        GameTrailers.com Trailer of the Year: Assassin’s Creed: Revelations – E3 2011 Trailer
        Best Song In A Game: “Exile Vilify” by The National – Portal 2
        Best Original Score: Bastion
        Most Anticipated Game: Diablo III
        GOTY: The Legend of Zelda: Skyward Sword
        • Best Female Performance ...

          Zapomnel jsem na Best Performance by a Human Female a to bude take vyrovnana partile. Myslilm ale, ze nakonec zvitezi Ellen McLain (GLaDOS)
          • Seznam her, které byly nominovány na ceny VGA 2011. O osudu můžete rozhodnout i Vy!

            V naprosté většině věcí s tebou souhlasím...

            Moje obecné postřehy:
            Škoda, že Xenoblade Chronicles není ve Wii nominacích... mělo to vyjít i v USA no. Ale Zelda by vyhrála i tak. Jo a Lost on Shadow jsem ještě nehrál, ale chystám se.

            Best Downloadable Game - dal bych Infamous: Festival of Blood. Ale to tam být nemůže... Bastion mi prostě nesedl, spousta lidí to chválí, ale mně se to nelíbí.

            Best RPG - tam nemá DA2 co dělat ani omylem... má tam být Zaklínač 2, kterej je 100x lepší. Kategorii vyhraje Skyrim, ale přál bych to Dark Souls.

            Best X360 game - to, že tam jsou dvě non-exkluzive hry jen dokazuje, jak je platforma slabá v exkluzivkách. Mohli tam hodit radši něco exkuzivného z XBLA.
            • Jazz: No ano, věřím, že vyhraje Skyrim.

              Ale jak ti mělo dojít, tak pro mě je GOTY Skyward Sword.

              Portal 2 taky u mě není GOTY materiál... sorry. Hrál jsem ho, bavil mě atd. ale nechytl mě tak moc.

              No a GOTY dostane Skyrim protože je v paměti čerstvější než Portal 2.
            • Jazz
              Podle něho Skyrim.

              Zelda mi nikdy nepřišla pod ruku, takže nemůžu hodnotit a Portal 2 je narozdíl od Skyrimu bomba.
            • Jazz: a podle tebe jsou TLoZ, Skyrim a Portal 2 kokotiny? No ... ale podle tveho profiloveho obrazku bych se nedivil. Tak nam tedy rekni, kdo by to mel vyhrat!
            • Jazz
              Takže podle tebe GOTY vyhraje naprostá kokotina ?
              Tak to jo...
            • Best Fighting Game - Vyhraje Mortal Kombat. Můžeme polemizvat jestli je skutečně nejlepší, ale je nejrozšířenější... i takoví ti čeští PC blázni brečeli, že není na PC.
              Best Motion Game - Zelda, ostatní tituly v kategorii oproti ní působí jako vtip.

              Best FPS - Vyhraje MW3. V Česku je oblíbenější BF3, ale ve světě ne.

              Best PC game - Dal bych Zaklínače. Asi vyhraje Minecraft, pokud ne BF3.

              Best Studio - Vyhraje Bethesda, protože Skyrim je čerstvě na očích.

              Jo a celková GOTY pro mě? No to je snad každýmu jasný, ne? Ale vyhraje buď Skyrim nebo Portal 2. Spíš Skyrim.
      • Best Shooter: Tu jsem trochu jak ryba bez vody, protze strilecky nehraju. Ale recenzi a videi na internetu to vidim na Battlefield 3.
        Best Action Adventure Game: Dalsi tezka kategorie. Bude se rozhodovat mezi Zeldou a Batmanem. Ja bych to dal Zelde, ale Batman je asi pravdepodobnejsi.
        Best RPG: Tady to vidim na rozhodovani mezi Deus Ex a Skyrim. Pravdepodobne to ale bude Skyrim.
        Best Multiplayer: Tradicne se rozhodne mezi BF3 a MW3, zvitezi BF3. Skoda ze to nevyhraje Portal. Tam byl ten multiplayer vymazleny. AC:R by si take zaslouzilo alespon nominaci.
        Best Individual Sports Game: Top Spin 4 ... Best Team Sports Game: FIFA 2012
        Best Driving Game: Forza 4
        Best Fighting Game: MvC3 tezce propadl. WWE je brak. KoF jeste oficialne nevysel, takze muze poradim zamichat, ale vidim to na Mortal Kombat
        Best Motion Game: The Legend of Zelda: Skyward Sword, bez debaty.
        Best Independent Game: Minecraft
        Best Adapted Video Game: Batman
      • Taky je docela sranda, ze v kategorii Best X360 Game jsou hned 2 hry multiplatformni (Batman a Portal 2, pricemz Portal vypadal o poznani lepe na PS3), zatimco PS3 ma 4 puvodni tituly ... no ono kde nic neni, ani cert nebere. Taky mi docela chybi Ubisoft mezi nejlepsimi studii. Co se tyce predpovedi, zahraju si trochu na vedmu:
        Studio of The Year: protoze vetsina herni verejnosti nema pamet vetsi nez pul roku dozadu, rekl bych ze to bude BETHESDA o chlup pred VALVE.
        Best X360 Game: Forza 4 (pokud by slo jen o ciste exkluzivni titul) ... ale protoze nejde, bude to Batman
        Best PS3 Game: Tady je to tezke, ale videl bych to na Uncharted 3 (i kdyz inFamous 2 si to zaslouzi vic)
        Best Wii Game: Jednoduche ... The Legend of Zelda: Skyward Sword
        Best PC Game: Minecraft, i kdyz Zaklinac by si to take zaslouzil
        Best Handheld/Mobile Game Super Mario 3D Land
        • Zaklinac by si to teda nezaslouzil.
          • a muzes mi rict proc? jedno z mala dospelych RPG. Velke mnozstvi rozhodnuti, zajimave postavy, vypravny pribeh, skvele prostredi ... Minecraft je ale takovy fenomen, ze vyhraje.
            • Asi 5 druhu monster, souboje jsou prubehem hry jen lehci a lehci (tak od pulky hry uz se nekona zadna vyzva) aby nakonec clovek mohl bojovat s drakem na ktereho nefunguje vubec nic jen ho obcas seknout kdyz je zrovna chvile. V dobe kdy jsem hru hral to byl neprijmeny bugfest. Pribeh mne osobne prijde dost preceneny. To ani nemluvim o priserne implementovanych dorazecich animacich po tom co se nabil adrenalin nebo co to bylo.

              Grafika ale byla hezka o tom zadna.

              Ja nerikam ze to byla spatna hra ale na cenu bych to proste nevidel.
  • Ve vývoji je nový díl herní série Command & Conquer.

    Doufám že se vrátí ke kořenům. CNC4 stál uplně za h****. Hral sem to jenom kvuli přiběhu a těm videím. Hratelnost byla strašna a v životě bych si to znovu nezahral.
    • Star Wars: The Old Republic podlehlo minulý týden milionu hodin testování.

      souhlasim ten posledni dil co delaly si pekne nadelali do kalhot , taky jsem to hral jen kvuli pribehu
  • Beta kod do SW:TOR

    Úplnej OT: Asi za vlastnictví všech Dragon Age na stránkách Bioware jsem dostal beta klíč do SW:TOR, já ale onlinovky nehraju, tak kdyby náhodou byl někdo, kdo ho ještě nemá nebo chce další třeba pro kámoše, tak kod je 69BP-W53V-E4FZ-CBMP , musíte ho zadat sem http://www.swtor.com/redeembetacode/ kam se přihlásíte pod svým účtem, tak snad to někdo využije....
  • Na dalším patchi pro TES V: Skyrim (pro všechny tři verzehry) se usilovně pracuje, mezitím hlašte...

    Menu už napsalo asi hodně lidí co? *16*
  • EA vzkazuje, že průměrnému hráči zabere dohrát singleplayer hry Need for Speed: The Run nikoliv...

    Ježiš, že bych přestal kvuli tomu hrát Skyrim?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit