Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven123

    John Carmack neočekává, že chystaná nová generace konzolí přinese výrazně vylepšenou grafiku.

    pc hraci prestavaju ocakavat nieco pozitivne od Johna Carmacka
  • mondzi

    Podle trenéra jednoho amerického univerzitního fotbalového družstva stojí za porážkou jeho týmu...

    Prosim vas, nedavajte sem tieto reklamy.
    • Aneb, jak se trener snazi najit vymluvy pro svou vlastni neschopnost *1* Chtel bych videt jak se SAF vymlova na videohry.
      • MishKonn
        Na druhou stranu, hráči amerického fotbalu svou inteligencí poměrně zapadají do cílové skupiny této hry, zase tolik vedle mi to nepřipadá.
        • Hanzales

          Podle trenéra jednoho amerického univerzitního fotbalového družstva stojí za porážkou jeho týmu...

          navíc MW3 hrálo určitě i družstvo protivníků, takže opět zůstává jen ta trenérova neschopnost :)
          • Protivníci hráli Battlefielda *1*
        • taky by me prekvapilo tvrzeni, ze prohrali kvuli Portalu 2 *1*
          • Já bych si po hraní Portalu připadal bezradnej bez portal pušky v ruce. *1*
        • Mas bod. I kdyz znam par hracu americkeho fotbalu, kteri jsou velmi inteligenti, dali by se vypocitat na prstech jedne ruky.
  • Buďte opatrní - pokud na EA forum hodíte příspěvek, který se nebude EA z nějakého důvodu zamlouvat,...

    :) Ne že by podobnou praxi měli jen u EA ... s banováním a autoritou která má pověření člověka odstavit je vždy problém .
    Na EA to v každém pohledu vrhá negativní světlo - Hráč si zaplatil a oni mu znemožní využití zakoupeného produktu ? Něco jiného je zákaz na fóru a něco jiného odmítnutí přístupu k zaplacené službě. No tak kdo má kontakty na schopné právníky .....
    • Ja si zase myslim, ze kdyz tam clovek pise vulgarity, urazlive prispevky nebo treba linky na warez hry, tak by EA melo mit absolutni pravo tohoto cloveka banovat. To ze za neco zaplatil, je vedlejsi. Kdyz nabouras pod vlivem alkoholu, taky ti autorita sebere moznost ridit auto, a nemuzes se ohanet tim ze sis to "zaplatil"
      • To,ze nekdo vyjadri negativni nazor na EA aj eho praktiky jim nedava zadne pravo,ti zrusit licenci,kterou sis zakoupil.
        A to srovnasi s nabouranim pod vlivem alkoholu je uplne mimo.
      • skaven123
        odkedy je nazor vhodny banu? nieco podobne sa robilo v 30-40rokoch v nemecku a po 48 aj u nas :)... len tie bany boli definitivne :))
      • nooo, kdyby bynovali trvale ty co podvádějí v multi, ale banovat jen za to, že někdo napíše něco, co se nelíbí, to smrdí totalitní metodikou..
        • banovali, ja blb se zase prepsal :d
  • Buďte opatrní - pokud na EA forum hodíte příspěvek, který se nebude EA z nějakého důvodu zamlouvat,...

    co z toho plyne ? nepiste na forum ea
    • Ellendway
      Stejně tam není co psát.
  • Neměla být dnes náhodou recenze skyrimu ?
    • Hanzales
      ...dejte mu čas ;o) Já třeba hrál od pátku taky skoro pořád a jsem sotva lvl 25 :)
      A úkolů (i těch větších) stále naopak přibývá. Navíc pořád objevuju spoustu prkotin ještě teď. A sepsat to podle mně taky nepůjde za jedno dopoledne....
      • Ježis, neřikej, že jeste pribejvaj :D Já mám levl 14 a už tak jich mam požehnaně :D
    • Taky se sem kazdou chvilkou divam kde je.
  • Dobre vy, zas na me rve další vaše povedená reklama a hned nad ní napis PODPORTE GAMES.CZ....celkem me to rozesmálo :D
  • Amylee.Anderson

    Na Assassin's Creed Revelations čeká ihned po vydání patch (v1.01). Plná hra vychází zítra a...

    Hned patch? Proboha...
    • Ghost47
      Vylisovat hru a rozvézt do obchodů trvá 3 týdny (v tomhle případě), takže se vyplatí začít lisovat ve chvíli, kdy se ví, že oprava zbylých bugů se stihne... další výhodou je, že pokud hra unikne na torrenty ještě před vydáním, budou v ní ty bugy *1*
    • Podle velikosti pod 50MB to pravdepodobne budou jen drobne upravy ... cas od casu se stane ze neco podobneho propadne pri testingu skvirami. Konec koncu, i jine hry casto maji launch day patch. LA Noire ho myslim melo tez ...
  • PC verze Angry Birds dolétne 25. listopadu do kamenných obchodů.

    Takovahle hra se da prodavat v kamennych obchodech? WTF,kam se to ten herni prumysl dostal...
  • posila

    Brendan McNamara (L.A. Noire), plánuje dva nové projekty.

    Jsem zvedavy, kdo tu hru bude publikovat. Popravde, L.A. Noire bych si nekoupil, kdybych nebyl fanboy Rockstar Games.
    • LA Noire je po RDR alespon pro mne durhou nejlepsi hrou od R*. Tak nejak nemam rad blbustky typu GTA.

      Jinak souhlasim, ze byt producentem, tak od McNamary dam ruce pryc.
      • posila
        Nechtel jsem tim rict, ze by se mi ta hra nelibila, ale ze to pro me byl experiment, a normalne nejsem moc ochotny davat 1000+ Kc za experimenty. Za plnou cenu si kupuju jen pokracovani serii, ktere se mi libi a hry od R*. A tedka uz se o L.A. Noire moc nemluvi, tak bych se k tomu v nejakem vyprodeji nevratil :/
  • PC verze Angry Birds dolétne 25. listopadu do kamenných obchodů.

    Trochu nechápu proč pár megovou hru dávaj na placky, ale tak jak chcou. *3*
    • Protože se to tam vejde. *16*
    • Protože některý lidi to chtěj mít na poličce. *3*
    • Pretoze k CD mozes pribalit plisaka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit